Denne novelle foregår nogle år efter del 4....I del 4 var jeg 25 år gammel, i del 5 er jeg blevet 28 år gammel.
Der er sket rigtig meget de sidste år, jeg fik danskundervisning og blev meget bedre til dansk, men man lærer jo meget ved at bruge sproget hver dag, specielt på arbejdet og hjemme hos Jimmy som jeg igen i novellen her kalder for min mand. Som også har været med i Korea hvor vi har holdt både jul og sommer sammen med min familie.
Jeg har i den tid der er gået fået en masse veninder, specielt Li som kommer fra Kina som jeg mødte mens jeg tog danskundervisning, men blev også gode veninder med de andre piger i vennekredsen også dem som engang var efter manden der var blevet min.
Jeg var dog den yngste dog kun med 1 år til nummer to, det var så Li, hun blev gift med en dansk mand kort efter de blev gift kom deres lille datter til verden, da jeg så hende første gang og holdt deres datter "My" blev jeg helt solgt.
Jeg blev helt blød i mine ben, jeg mærkede at mit biologiske ur nu for alvor gik i gang med at tikke, ja jeg var 28 men der var da tid nok endnu, der var godt nok et par måneder til jeg blev 29 så jeg følte mig da ikke gammel. Men kunne seriøst godt mærke at jeg nok ikke ville vente meget længere med at få en lille.
"Se hende lige Jimmy" sagde Li til ham
"Kan du se hvad hun gerne vil have" spurgte hun ham
"Ja det er vidst så tydeligt som det kan blive" smilede han
"Du må heller give hende det" svarede Li ham
"Li var på samme måde da hun så min søsters søn" sagde Mikkel (Li`s mand)
"Hun får en lille når hun vil have det" svarede Jimmy dem mens vi havde øjenkontakt
Puha den kommentar varmede i mit hjerte, tændte godt op under min krop, jeg følte at min æggestokke begyndte at gå helt amok i min krop.
Jeg gav Jimmy, Li så kunne han holde hende, jeg ville se hvordan han så ud mens han holdt sådan en lille størrelse.
Jeg satte mig op en stod ved siden af sengen hvor Li lå , da jeg så min mand holde dette lille menneske, blev jeg helt varm.
Han viste det lille menneske omsorg, man så glæden i ham, han smilede med hele hans ansigt, Mikkel var jo så også hans ven fra skoletiden af så han var jo glad for at hans kammerat havde fået en lille, men det jeg så i min mand gjorde mig endnu mere skruk det var næsten ikke til at holde ud.
Jeg ville være mor, jeg ville have en lille, min mand og har havde på det tidspunkt kendte hinanden i 4 år, havde "kun" haft sex sammen...aldrig med andre, jeg var 100% hans, jeg ville føde hans børn og det kunne ikke gå hurtigt nok, jeg vidste at han på ingen måde ville sige nej men jeg skulle også finde det rigtige tidspunkt til at spørge ham om det var ok at det skete nu, om det var ok at jeg stoppede med at tage mine p piller.
Den dag kom vi meget sent hjem, snakkede vi utrolig meget om at det var sødt og dejligt at se de to og deres datter.
Jeg kunne tydeligt mærke at jeg var meget liderlig, min krop ville bare have sex, den ville have sperm, men jeg måtte lige slå koldt vand i blodet, min mand skulle gerne kunne overleve at leve sammen med mig.
Da han skulle på toilettet, gik jeg i køkkenet for at få noget koldt at drikke, mens jeg stod der og drak noget koldt vand, kom han hen bag mig.
Med det samme lagde han sine arme om mig, da jeg mærkede ham, pressede jeg automatisk min bagdel bagud mod ham.
Han bøjede sig ned og kyssede mig på halsen lige bag mit øre, han fandt min øreflip og gik i gang med at sutte den kort, sådan en skid tænkte jeg han vidste udmærket godt at jeg var liderlig som bare pokker.
Jeg fik mig vendt om, han løftede mig op på køkkenbordet, jeg spredte mine ben så han kunne komme tæt på mig.
"Skat, hvornår tror du at vi skal have en lille" spurgte jeg han sukkersødt
"Når du siger du er klar, det er din krop, du skal bære vores barn/børn...du skal føde dem...så når du er klar er jeg klar" svarede han
"Vores børn" sagde han virkelig det...sagde han virkelig vores børn...puha det var næsten for meget af det hele.
Han bøjede sig ned og kyssede mig meget forførende, ikke noget med at stikke tungen langt ned i halsen på mig, næ nej, vores tunger rørte lige hinanden imellem vores munde, vores tunger kende hinanden men nu var det som om vores kys sendte vilde signaler igennem min krop.
Jeg mærkede, at liderligheden steg i min krop, jeg mærkede han var hård, mine brystvorter pressede mod min bluse.
Lige pludselig stoppede han sig kys, og smilede til mig...Så gik han ind i stuen.
"Wtf" tænkte jeg...igen...den lort jeg var så liderlig...come on
Jeg hoppede ned fra bordet og gik ind i stuen han sad og så nyheder kunne jeg se, jeg havde endnu den der wtf følelse i kroppen, så jeg gik hver til ham og begyndte at massere hans skuldre mens jeg stod bag ham bag sofaen.
Jeg bøjede mig ned og kyssede ham på halsen, jeg gjorde det samme på ham som han gjorde ved mig ude i køkkenet. Så jeg kyssede ham nu bag øret, slikkede ham i øret.
"Skat...jeg må have dig oppe i mig...jeg skal bare have dig oppe i mig nu" hviskede jeg i hans øre, mens jeg førte mine hænder med af hans brystkasse.
"Kan vi ikke lige vente jeg ser lige det her" svarede han
"Hvad tror du din kvinde vil have dig oppe i sig nu" svarede jeg bestemt mens jeg lænede mig mere ind over ham
Jeg vidste udmærket godt at han legede med mig som altid. Den lort han spiller kostbar for at gøre mig så liderlig som en gal, og efter at have holdt min venindes nyfødte datter så er alle sanser i min krop gået amok. Mit dyriske instinkt fortalte mig at jeg måtte parre mig med en mand, min mand...lige nu.
Jeg fortsatte med at køre mine hænder ned af ham til jeg nåede hans bule, så tog han fat i mig og trak mig over sofaen så jeg landede på ham.
"Nåå din frækkert, du er da vist en værre en" sagde han med frækt smil
"Nej da jeg er helt uskyldig" svarede jeg ham
Jeg vidste at han var lige så liderlig som jeg var, det eneste spørgsmål var nu kun hvor lang tid jeg skulle vente til vi lå og kneppede og jeg mærkede ham sende sin sæd op i mig.
Han rejste sig og lagde mig på sofaen...jeg trak selv min bluse af, knappede min bh op og tog den af mens han knappede mine bukser op og lynede dem ned, han tog fat i mine bukser og trak i dem, jeg løftede min bagdel så han kunne trække dem af mig.
Han tog mine bukser helt af, så lagde han sig ind over mig for at kysse mig, da han gjorde det tog jeg fat i hans bluse og t-shirt og trak i begge dele, da han trak sig tilbage holdt jeg fat i hans bluse/t-shirt og fik det trukket helt af ham.
Han tog nu selv sine egne bukser af, jeg kunne tydeligt se hans bule, den så lækker ud, så lagde han sig ned mellem mine ben, han satte hænderne på siden af min hofte og rullede nærmest mine trusser ned, han trak min trusse helt af.
"Du er altså bare så smuk min skat, du er lige til at spise" sagde han
"Så gør det, kom så" smilede jeg til ham
Han lagde sig ned over mig og kyssede mig på munden, kyssede hver eneste centimeter af min hals om til mit øre hvor han med det samme bed mig blidt i min øreflip, da jeg mærkede hans varme ånde i mit øre gjorde det mig tosset.
Mens han kyssede min hals, masserede han mit ene bryst jeg elskede den måde han masserede mine bryster på, specielt den måde han fokuserede så meget på mine brystvorter som han altid hurtigt gjorde super stive og hårde.
Han arbejdede sig ned til mine bryster. Han tog på skift mine brystvorter i munden og suttede dem, mine tanker nu gik over i om hvordan det ville føles når en baby gjorde det...det gjorde mig endnu mere liderlig at manden der lå på mig ville blive far til vores børn.
"Jeg elsker at smage på dine bryster skat, de er så frække og forførende at se på" smilede han til mig og arbejde sig nu ned til min fisse.
"Du er så våd skat, det er som om dine safter løber ud af dig" smilede han igen til mig
"Ja søde, jeg har jo sagt jeg vil have dig oppe i mig" svarede jeg
Med de ord kastede han sig nærmest over min fisse, han slikkede mig så dejligt så skønt som han altid gør, mens han slikkede mig mellem mine skamlæber nulrede han min klitoris, da han med den anden hånd pressede en finger op i min fisse kunne mit underliv ikke holde til mere og jeg eksploderede i en voldsom orgasme der buldrede gennem min krop. Mens min orgasme buldrede gennem min krop, stoppede han alt hans arbejde og kiggede på mig.
"Hold da op hvor er du lækker, fræk at se på når du kommer skat...så smuk" sagde han til mig, jeg rakte mine arme op efter ham, han lagde sig igen med over mig
Jeg ville have ham oppe i mig nu, lige nu...alt andet andet var lige meget, jeg satte med lige besvær mine fødder på hver side af hans hofte, og skubbede hans boxershorts ned, det var lidt besværligt at gøre på en sofa men han vidste hvad jeg ville have.
Han hjalp mig lidt og trak dem ned, jeg hjalp med at skubbe dem ned, med det samme satte han sin dejlige pik hen til min fisse.
Jeg lagde mine arme om ham og trak mig op til ham mens han lå inde over mig, han pressede sin lækre pik op i min meget våde fisse.
Da jeg mærkede ham trænge op i mig, kom jeg med et højt støn, jeg havde ham endelig oppe i mig.
"Du må ikke trække dig ud før jeg har din sperm oppe i mig skat" sagde jeg til ham
"Det er en aftale min lille frækkert" hviskede han i øret på mig og gik i gang med at kneppe mig virkelig lækkert og lækkert dybt.
Min krop var i sin helt egen verden, det var en blanding af at være super skruk, super liderlig, jeg måtte have ham, jeg måtte have hans lækre pik langt oppe i mig.
Mens han kneppede mig kyssede han mig på halsen, jeg havde mine arme og ben om ham han måtte ikke forlade mig, mærke hans varme nøgne krop støde mod min, mærke hans varme ånde mens han krop arbejdede på at give mig hvad jeg ville have var vildt, igen måtte min krop overgive sig og en voldsom orgasme strømmede igennem min liderlige krop.
Han rettede sig lidt op og kiggede igen på mig, mens min orgasme buldrede gennem min krop.
"Du er så smuk når du får dine orgasmer smukke" sagde han og kyssede mig på halsen, da min orgasme igen var over, startede han med at kneppe mig igen.
"Du skal komme i mig nu....jeg vil have som sperm oppe i mig...kom så skat...kom med det" stønnede jeg
Han havde da heller ikke kneppet mig mere end et par minutter, da han stønnede meget dybt, tungere, vi fik øjenkontakt.
Jeg nikkede til ham som signal til at det er ok jeg vil have hans sperm, han vidste jo at jeg ville have det men at sige det eller give tegn til det er et frækt signal.
"Kom i mig skat...kom i mig...forestil dig du gøre mig gravid" stønnede jeg
"Din frækkert her kommer det" stønnede han tungt og kørte pikken helt op i mig, jeg mærkede hans varme sæd blive sprøjtet på i min fisse...mærke varmen sprede sig oppe i mig var så lækkert jeg trak ham helt ned til mig og holdt ham tæt ind til mig.
Sådan lå vi lidt, så slap jeg ham...han trak sig stille ud af mig, han satte sig op, da jeg så hans pik med vores safter satte jeg mig op og slikkede hans pik helt ren.
Vores safter på hans pik, tanken var så liderlig, jeg måtte bare slikke denne lækre pik ren for vores safter, da den var helt ren skinnende, helt ren, jeg følte mig som en god pige.
Kort efter bad han mig i seng og vi fik en god nats søvn.
De næste par dage besøgte vi Li, Mikkel og deres lille datter på sygehuset, jeg fik lov til at holde det lille menneske rigtig meget, fik lov til at skifte hende, min veninde mente at jeg lige så godt kunne prøve at skifte ble hun mente at jeg inden længe selv ville have en lille på vej.
Den dag de kom hjem fra sygehuset besøgte Jimmy og jeg dem, jeg kunne godt mærke at jeg snart måtte droppe mine p piller, jeg måtte simpelthen have en lille,
På et tidspunkt, da jeg er ude og skifte deres lille pige, kommer Jimmy ud til mig og giver mig et kys på kinden.
"Hej skat..hat du brug for hjælp" spørger han (hans søstre har børn så han har prøvet at skifte ble før)
"Nej da skat det går fint som du kan se" svarede jeg ham
"Du bliver altså en rigtig god mor, det kan alle med øjne i hovedet se" sagde han til mig
"Tror du det" svarede jeg ham
"Ja, du er fyldt med så meget kærlighed, så meget omsorg, du er altid god med børn, du bliver en perfekt mor....for vores børn" sagde han
"Mmmm tak skat" svarede jeg ham...i sandheden hans kommentar tændte godt op under mig, vi havde ikke haft sex siden den dag på sofaen pga forskellige ting.
Vi gik ind til de 2 andre med lille "My".
"Du må altså give So-Hee en lille" sagde Mikkel
"Det vil jeg skal også gøre så snart hun siger til" svarede han
"Godt" sagde Li bare og tog My.
Jeg blev helt genert, jeg ville så gerne have en lille, men det betød også at vi ville få en masser lækker sex, som altid..men...jeg ville ikke være beskyttet, det ville være så utroligt frækt.
Mikkel og Li gik ind med My, hun var træt, at vi var alene betød at min mand kørte hans hånd op og ned af mit lår, mens han havde en arm rundt om mig, jeg bøjede mig ind til ham, så førte han sin ene hånd op til mit ene bryst og masserede det.
Det fik mig til at sætte min hånd på hans lår og køre den over til hans bule, vi kiggede på hinanden og begyndte at kysse, mens vi kyssede fik jeg knappet hans bukser op, lynede dem ned og førte min ene hånd ind under hans bukser, ind under hans boxershorts og fik fat i en stiv pik, en dejlig stiv og hård pik, mens vi kyssede onanerede jeg ham meget stille.
Lige pludselig hørte vi de 2 andre og måtte stoppe hvad vi havde gang i, men jeg vidste at vi inden længe ikke kunne styre os længere.
Lidt senere kørte vi hjem af, under turen kunne jeg godt mærke at jeg ville have sex, lige nu, jeg måtte have min mand oppe i mig, jeg havde slet ikke lyst til forspil eller noget jeg måtte have hans pik.
"Skat...kan vi ikke køre ind et sted...jeg vil have dig lige nu...jeg kan slet ikke vente" spurgte jeg med en meget kælen stemme
"Lige nu" spurgte han
"Ja..lige nu lige her i bilen" svarede jeg ham
"Du er da godt nok fræk skat" sagde han
Det gode var at det var ret så sent, det var mørkt...vi kørte forbi et sted hvor der var en parkeringsplads, han drejede ind og kørte ned i den fjerne ende.
Jeg knappede min sele op og kneppede med det samme mine bukser om, lynede dem ned og tog mine støvler, bukser og trusser af.
"Shit skat du er da pisse ldierlig" sagde han da han så mig.
"Ja...det er din skyld" svarede jeg ham
Han knappede sin sele op, kørte sædet tilbage mens han gjorde det, knappede jeg hans bukser op, lynede dem ned og begyndte at trække dem ned.
Aldrig nogensinde før havde vi brugt lige på og hårdt sex, vi havde altid mere eller mindre brugt forspil, men denne gang var det slet ikke nødvendigt.
Han hjalp mig med at trække hans bukser og boxershorts ned, så snart de var nede flyttede jeg mig over til ham, tog fat i hans stive pik og styrede den hen til min meget våde fisse.
Da jeg mærkede hans pik ved min indgang sænkede jeg mig langsomt ned over denne vidunderlige pik, jeg stønnede tungt mens jeg gled ned over hans pik.
Så snart pikken var oppe i mig gik jeg igang med at ride hans pik, stillingen jeg sad i var ikke optimal, men jeg var ligeglad jeg ville have hans pik, alle mine instinkter fortalte mig at jeg ville have hans pik og hans sperm langt op i mig.
Jeg bøjede mig ned over ham, kyssede ham på halsen og hviskede i hans øre.
"Kom i mig, giv mig sin sperm....kom så skat...kom så...jeg ved du vil...du ved jeg vil have din sperm"
Jeg fortsatte mens jeg red han helt vildt nu selvom jeg sad i en meget dårlig position.
"Fyld mig op skat..kom så, din kvinde kræver din sperm" stønnede jeg tungt mens jeg hørte han stønnede mere og mere.
Vi begge stønnede mere og mere, glemte alt omkring os, vi skulle bare kneppe som om vi var i gang med at genbefolke jorden.
"Jeg er tæt på...kom med det" stønnede jeg
"Fuck...din liderlig tøs her kommer det" brølede han nærmest ud i bilen
Da min fisse mærkede ham sende sin sæd op mod min livmoder, kom jeg i en dejlig orgasme, det var lige hvad jeg trængte til, min orgasme strømmede dejligt igennem min lille liderlige krop mens jeg sad på hans dejlige pik.
Da vores orgasmer var over, rakte jeg ud efter et tæppe, jeg fik fat i det og lagde det på mit sæde, så satte jeg mig over. Jimmy pakkede pikken væk igen og fik bukserne trukket op igen.
"Fuck det var frækt" sagde han til mig
"Men ved du først lige er startet din bandit" sagde han med et frækt smil til mig
"Ja skat, når vi kommer hjem skal du tage mig...kneppe mig som du ved jeg vil kneppes" svarede jeg ham
Vi kørte hjem, vi havde faktisk ikke mere end 10 minutter hjem, men måtte have min mand, da vi næsten var hjemme, tog jeg mine bukser på igen, lod mine trusser ligge i bilen, dem kunne jeg hente i morgen, tænkte jeg.
Vi parkerede bilen og gik op mod vores hus, så snart vi kom ind kastede vi os over hinanden, han bar mig ind i seng mens jeg lå der og vred min sexede krop foran ham tog han sit tøj af, hvad var lækkert at se var at han var dejlig stiv selvom vi lige havde kneppet, jeg tog selv min bluse og bh af mens han nu kom over i sengen til mig og knappede mine bukser op.
Han lynede dem ned og trak nu mine bukser ned, jeg løftede selv min bagdel så han kunne få dem helt af mig.
"Du er så fræk at se på skat, min sperm ses tydeligt på din fisse" sagde han til mig
"Ja din gris du kom ret så meget oppe i mig" grinede jeg
"Kom så knep mig igen skat" stønnede jeg nærmest til ham
"Nej da, du er så pisse liderlig så det skal nydes din frækkert" svarede han mig
Ååå nej, tænkte jeg, men sådan var vores sex...vi begge elsker forspil, vi elsker begge at nyde hinanden.
Han satte sig mellem mine fødder og tog fat i mit ene ben og løftede det op, han begyndte at kysse mig forførende på mit ene ben specielt ved min ankel
"Se selv dine små fødder er forførende" sagde han med et smil på læben
"Ja vidste du ikke det, alt ved mig er forførende" sagde jeg frækt til ham
Han rettede sig op og stod næsten på alle 4, men det var så han kunne kysse hver eneste centimeter af mine ben fra min ankel helt op til min hofte, hver gang han kom i nærheden af mit skridt så skulle hans finger lige leget lidt med min fisse, den bandit vidste udmærket godt at jeg var super liderlig.
Jeg lå og masserede mine bryster mens han virkelig gav sig god tid til at massere mine ben, dejligt forførende, da han havde kysset og slikket mine ben længe nok lagde han sig næsten ind over mig, men førte en finger op i min spermfyldte fisse og fingerkneppede mig.
Det var en vidunderlig følelse.
"Kom skat...kom på min finger og jeg knepper dig igen" sagde han til mig mens jeg lå og nød hans behandling
"Du er vildt smuk når du er sådan min skat" sagde han til mig mens min orgasme kom tættere og tættere på
Så skete det, mit underliv måtte igen overgive sig og hele min krop eksploderede, en voldsom orgasme buldrede gennem min krop, jeg kom med et mindre skrig da jeg fik denne dejlige nydelse med den mand som jeg elskede så højt.
Mens jeg lå og nød min orgasme satte han sig mellem mine ben og førte sin pik hen til min fisse og kørte den op og med, jeg mærkede bare at alt ved min fisse var meget vådt, en blanding af mine safter og hans sperm fra turen i bilen.
Han pressede nu pikken op i mig, denne lækre pik som bare passer så perfekt til min stramme fisse, han stønnede helt, da han gled op i mig.
"Shit du er så dejlig varm....så dejlig stram...så dejlig våd" smukke...du har den lækreste fisse
"Åååå ja skat, den er kun til din pik, knep din kvinde...knep mig" stønnede jeg
Min mand kneppede mig nu godt og grundigt igennem, men han ved at når jeg er så liderlig som jeg er nu så skulle jeg kneppes hårdere og dybt.
"Kom skat vend dig om" sagde han og trak pikken ud af mig
Jeg skyldte at vende mig om på alle 4, jeg skød min bagdel bagud så han slet ikke var i tvivl om hvad han skulle, han satte pikken hen til min fisse...han pressede pikken hårdt op i mig.
Han begyndte nu at kneppe mig godt, lidt hårdt men dybt lige som jeg elskede det, han bøjede sig lidt ind over mig, jeg mærkede hans ene arm støtte ved siden af mig mens han kneppede mig.
Den anden hånd kunne jeg mærke søge ind under min mave, hans hånd søgte mit bryst, han masserede nu mit ene bryst mens han kneppede mig.
Sådan kneppede han mig lidt, så stoppede han, han trak sig ud og gik ud på gulvet.
"kom skat" sagde han
Jeg kom over til ham, han vendte mig om, bøjede mig forover, jeg satte hænderne på dørkarmen, da jeg mærkede hans pik ved min fisse pressede jeg min bagdel bagud og han gled op i mig, den følelse var så lækker at jeg nu gik igang med at køre min krop frem og tilbage, jeg kneppede faktisk ham nu tænkte jeg.
Mens jeg gjorde det, kørte han sine hænder overalt på min krop.
"Jeg elsker at se muskler på din krop når vi knepper sådan skat, se hele din lækre krop give sig når du får min pik" stønnede han
"Åååå ja skat, jeg elsker at få pik bagfra, kom nu giv mig sin sperm..jeg vil have det oppe i mig" stønnede jeg til ham
Han tog nu fat i mit hår, han holdt lidt hårdt fast i mit hår og trak bestemt mit hoved lidt bagud mens han kneppede mig hurtigere kneppede mig vildere, mens hans frie hånd holdt mig på min talje
"For helvede din fisse er så lækker skat her kommer det", næsten brølede han.
Jeg pressede min bagdel bagud mens han pressede sig dybere op i mig..jeg modtog nu denne mands sperm, den blev sendt op mod min livmoder som snart ikke ville være beskyttet mere.
Han trak sig ud af mig så snart han var færdig, jeg mærkede med det samme jeg følte at noget manglede oppe i mig og at hans sæd stille løb ud af mig.
Han vendte mig om...løftede mig op og satte mig på kommoden, så gik han ellers bare i gang med at fingrekneppe min spermfyldte fisse, jeg kunne tydeligt høre lyde af hvad hans fingre gjorde.
Det gjorde mig vild, det gjorde mig liderlig,jeg trak ham hårdt ned til mig og kyssede ham meget krævende, jeg stønnede imellem vores hede kys.
Så skete det, mens vi havde øjenkontakt kom jeg i en voldsom orgasme som tog pustet helt fra mig, jeg sank helt sammen, mens min dejlige orgasme buldrede gennem min krop.
"Hvor er du dog smuk når du får dine orgasmer smukke?" sagde han til mig, mens jeg sad der og nød de følelser af den totalt tilfredsstillelse, der strømmede igennem min krop.
Da min orgasme havde lagt sig lidt rakte jeg ud efter ham, jeg kyssede ham dejligt romantisk.
Han løftede mig op og bar mig over i sengen. Han lagde sig først, så jeg kunne lægge mig halvt inde over ham...vi kyssede hinanden mens jeg lå på ham med min overkrop halvt over hans.
"Skat..er det okay hvis jeg stopper med at tage mine p piller, jeg vil så gerne være mor, jeg vil så gerne mærke det liv jeg skaber i min mave, jeg vil så gerne have dit barn" spurgte jeg ham helt genert.
"Jamen Så-Her...var du ikke lidt længe om at spørge om det min skat, jeg har jo kunne mærke det længe på dig" sagde han
"Jo men ville være helt klar..er det så okay" spurgte jeg ham
"Ja min skat, du bliver en god mor for vores børn, du er den perfekte kvinde og du bliver bestemt også en perfekt mor" svarede han
Jeg svarede ham ved at kysse ham rigtig lækkert mens jeg puttede mig helt ind til ham.
Den næste morgen tog vi et bad sammen, jeg tog min pakke med p-piller og viste ham at jeg smed dem ud, jeg gik i bad sammen med ham hvor vi virkelig nød hinandens kroppe, dog igen at det endte med at vi havde lækker sex.
Samme dag ringede jeg til min mor og fortalte hende at vi nu havde stoppet med at tage p piller og vi ville prøve at få en lille. Min mors kommentar var at det havde vi været længe om, men hun glædede sig virkelig til at blive mormor.
Jeg fortalte Li det den samme dag hun kunne slet ikke vente med at se mig med en fin mave og blive mor. Faktisk kunne jeg heller ikke selv vente med at jeg nu skulle til at forfører min mand...med tankerne om at jeg skulle gøres gravid, det gav det hele en meget frækkere touch, puha han ville nu se hvordan Denne Forførende Kvinde vil forføre sin mand.
********** Den forførende Kvinde Del 6 kommer ca sommeren 2025 ***********
Erotiske noveller skrevet af Yeosin