Denne novelle fortsætter nogle måneder efter "Den forførende Kvinde - Juleeventyret del 1 og 2, og ca 10 måneder efter "Den Forførende Kvinde del 2", man behøver ikke at have læst novellerne fra julen men der vil været et par hentydninger til julens handlinger.
Nogle måneder efter at Jimmy havde holdt jul i Korea sammen med min familie, lykkedes det mig endelig at få alle papirerne ordnet, så jeg kunne rejse til Danmark og arbejde. Jimmy og jeg havde ikke set hinanden ansigt til ansigt, siden han rejste hjem til Danmark.
Vi havde holdt kontakten ved at skrive beskeder til hinanden hverdag, og se hinanden via mobil eller computer i hele perioden, det var til tider en smule besværligt, men jeg ville have ham, vi havde været sammen sommeren og julen året før og nu skulle jeg så i en periode arbejde for min onkel i Danmark, det ville betyde at jeg ville se Jimmy, jeg håbede bare på at han ikke helt havde glemt mig, den tanke ville der jo altid være når man ikke har haft anden kontakt end den vi havde haft.
Havde han virkelig selv holdt sig fra at være sammen med andre kvinder som vi aftalte da han var hos mig i julen, mange tanker fløj igennem mit hoved mens jeg var på vej til Incheon lufthavn i Seoul.
Men jeg ville fokusere på at sige farvel til mine forældre som denne sommer ville besøge mig i Danmark så jeg skulle først flyve hjem igen næste jul.
Vi fik sagt farvel og jeg gik mod mit fly. Da jeg sad i flyet, tænkte jeg på hvor skønt det var at besøge et andet land, jeg havde på det tidspunkt aldrig været uden for Korea, jeg skulle i min i Danmark bo hos min onkel og hans familie. Men Jimmy skulle hente mig i Kastrup.
På turen, fik jeg slappet af så meget som man nu kan, fik sovet lidt men var også meget nervøs, da jeg så endelig landede i København fik jeg sommerfugle i maven, jeg følte mig igen som en skolepiger der om lidt skulle møde hendes kæreste, jeg havde det som da vi mødtes for første gang om sommeren hvor vi faldt for hinanden.
Da jeg ankom til modtagelsen var det tydeligt at Jimmy var der, han var sammen med min onkel og familie, jeg gik med et stort bredt smil over til Jimmy og gav ham et kram, han løftede mig helt op og kyssede mig dejlig romantisk, det gav mig endnu flere sommerfugle i min mave.
"Hun er vidst i sikre hænder" sagde min onkels kone
Jeg slap Jimmy og hilste ret pinligt på de andre og undskyldte.
"Det er helt i orden, vi ved jo du har savnet ham" smilede min onkel
Jimmy tog min hånd og vi fulgtes ad ud til bilerne, vi gik hen til Jimmys bil, som holdt ved siden af min onkels bil.
Her sagde min onkel og hans kone farvel til mig igen, jeg skulle køre med Jimmy til Odense, for min onkel og hans kone skulle besøge nogle venner og overnatte i København. Men Jimmy havde en nøgle så han kunne lukke os ind hjemme hos min onkel.
Det var jeg jo så helt med på. Vi satte os ind i bilen og kørte mod fyn, under hele turen følte jeg mig igen som verdens mest lykkelige kvinde, af en eller anden grund så sad jeg og blev liderlig af at sidde sammen med den mand jeg sidst have sex med i julen, manden der sommeren før blev min første.
Men sove alene i min onkels hus var ikke lige noget jeg havde lyst til, jeg havde mest lys til at sove og være sammen med Jimmy, faktisk havde jeg mest lyst til at vi kørte hjem til ham og gik direkte ind i hans seng og havde sex, jeg trænge sådan til at mærke min mand (kalder ham engang imellem min mand, selvom vi er kærester).
Vi kørte over Storebælts broen, jeg kunne se et stort skib sejle mod broen, sikkeen bro at køre over, en bro jeg kun havde set på nettet.
Lidt senere kom vi til Nyborg, fortsatte så lidt og kom til Odense hvor Jimmy drejede af motorvejen, jeg var lidt nysgerrig på hvad jeg så mens vi kørte, vi kom til et lyskryds, vi holdt for rødt, han forklarede at derover kommer vi til at handle..et supermarked som hedder Bilka, da vi kørte igen så jeg vi kom forbi Ikea, så Mc Donalds...Rosengårdcentret, vi drejede af igen og kort efter kom vi til et fint hus.
Jimmy parkerede i indkørslen, han tog mine ting og vi gik op til huset, han låste døren og og bar mine ting ind i et værelse, han viste mig en helt ny kommode og et nyt skab, han sagde at jeg kunne have alt mit tøj der og der ville være plads til sko og hvad jeg nu end købte.
Men...jeg fik den følelse af at det ikke var min onkels hjem, det var Jimmys hus.
Han grinede helt da det gik op for mig, han forklarede at min onkel mente at jeg nok ville have bedst af at være hos mig, så kunne jeg meget mere slappe af, det var ikke noget jeg havde noget imod.
Jimmy sagde jeg kunne pakke lidt ud så ville han lige varme noget mad til mig.
Jeg havde faktisk ikke lyst til at spise andet end ham, men jeg lod ham gøre det og tog noget tøj på som med tiden viste sig var en sikker vinder når jeg ville have sex.
Jeg pakkede lige lidt tøj ud, tog næsten alt mit eget tøj af, stod nu kun i trusser, jeg tog en t-shirt på og intet andet.
Jeg gik derefter ud til ham, hans øjne var ved at faldt ud af hovedet, jeg smilede og gik over til ham, gik op på tær og gav ham et kys på kinden.
"Det dufter godt skat" sagde jeg til ham
"Det er også din livret smukke" svarede han
Da maden var klar satte vi os til at spise, mens vi spiste følte jeg mig allerede hjemme, jeg var i hans hus, i hans varme spise hans mad.
Vi hyggede os rigtig mens vi spiste, da vi var færdige skyllede vi det af vi havde brugt og satte det i opvaskemaskinen.
"Du kan bare sætte dig ind i sofaen søde så kommer jeg ind til dig" sagde han vil mig
"Okay skat" svarede jeg og gik nysgerrigt mod hans stue, gik ind i stuen og tændte noget lys, hans hjem var pænt indrettet men manglede lige lidt kvindeligt touch over tingne men det skulle jeg nok få lavet om på-
Han kom ind i stuen med et tæppe til mig, vi gik over i sofaen, jeg tog tæppet foldede det ud og lagde det på sofaen hvor jeg skulle sidde...til at starte med.
Han fandt en film vi kunne se. Jimmy sad i midten af sofaen, jeg må nærmest op af arm/ryglænet i den side af sofaen hvor jeg sad, jeg havde mine bare ben over hans.
Han kørte sine hænder stille og roligt op og ned af mine bare ben, jeg har længe haft lyst til ham og det han gjorde var godt nok helt uskyldigt men jeg ville have min mand, så derfor pressede jeg uskyldigt mine ben mere ned mod hans skridt.
Han lod som ingenting, men jeg husker at han havde lige så stor lyst til sex som mig selv, men da han ikke reagerede så flyttede jeg mine ben, jeg trak dem lidt på så mine fødder var på hans skød så mine tæer kunne nå hans skridt, igen meget uskyldige begyndte jeg at presse mine små tæer mod hans skridt og langsomt kæle for hans pik.
Han kiggede over på mig.
"So-Hee skat, du er altså en lille bandit" sagde han med et smil på læben
"Hvad mener du søde" svarede jeg ham meget uskyldigt
Han smilede bare til mig og så videre, faktisk var jeg ret så ligeglad med filmen jeg ville have min mand, jeg fortsatte lidt min leg med ham, men da han ikke rigtig reagerede så måtte jeg jo bruge andre metoder.
Jeg satte mig op, satte mig ved siden af ham, med mine ben under mig, mine knæ på sofaen, jeg bøjede mig ned til ham, kyssede ham på munden, jeg kunne mærke at han kyssede igen, det var en god reaktion men ikke nok.
Derefter tog han sin arm og lagde den, så hans hånd var på mine baller, jeg rettede hans hånd, så den var lige under min t-shirt.
Han lod den blive der, så gik jeg i gang med at næsten slange min krop op af hans, kysse ham på halsen, jeg bøjede hans hoved lidt til den modsatte vej af mig og slikkede ham på halsen.
Jeg rettede mig lidt op og vi fik øjenkontakt.
"Søde, jeg ved godt hvad du vil have, men du er næsten lige landet..vi har tid nok til at nyde hinanden" sagde han med et smil
"Ja søde, vi har masser af tid...masser af nydelse" svarede jeg ham
Derefter bøjede jeg mig ned til ham igen, satte mine hænder på hver side af hans hoved, kyssede ham igen denne gang ved øret, bed ham i hans øreflip.
"Jeg vil mærke dig inde i mig...jeg må mærke dig inde i mig" hviskede jeg i hans øre.
"Jeg har ventet så længe jeg skal have dig....jeg skal mærke dig inde i mig" hviskede jeg
Jeg førte en hånd ned til hans skrift og mærkede en tydelig bule, nu var det kun et spørgsmål om tid, inden han måtte overgive sig.
"Søde...lad mig mærke din pik inde i mig, lad mig mærke du giver mig din varme sperm" hviskede ham i hans ene øre mens jeg slikkede ham på hans øreflip og bed blidt i den.
Så gav han efter, han tog fat i mig, løftede mig op og satte mig på ham, jeg lagde mine arme på hver af hans skulder, vi begyndte at kysse, mens vi kyssede førte hans begge hans hænder op under min t-shirt og fandt mine bryster som ikke var gemt væk under en bh, med det samme gik han igang med at massere mine bryster.
I en lille pause mellem vores kys fik vi øjenkontakt igen.
"Søde...kom så...lad mig mærke din pik oppe i mig...jeg ved du gerne vil, du ved jeg vil have dig..."sagde jeg til ham
"Du vinder smukke" sagde han til mig. Han rejste sig op, jeg hang nu nærmest om halsen på ham, låste mine ben om ham, mens han nu bar mig ind i soveværelset.
Han satte mig op på sengen, med det samme rakte jeg ud efter hans bukser, knappede dem op, lynede dem ned, trak hans bukser og boxershorts ned, lige nok til at hans stive pik kom frem, da jeg så den blev jeg endnu mere liderlig, denne pik som jeg savnede så meget skulle snart op i mig igen, men først ville jeg vise ham den frække pige som jeg er.
Jeg sad på knæ på kanten af sengen, rakte ud efter hans pik og tog fat i den, jeg onanerede han stille og roligt, jeg vidste jo at det var længe siden han havde fået sex så håbede at han ville komme hurtigt så jeg kunne smage hans safter, jeg glemmer ikke smagen af sperm...det er en lækker form for creme.
Jeg bøjede mig forover, skød min bagdel bagud, for at jeg ikke skulle falde forover og ned på gulvet, tog fat i hans pik og tog den i munden.
Jeg kunne smage hans præsperm, det tændte mig endnu mere, jeg forstod ikke helt hvorfor jeg tændte sådan på at smage hans safter men det gjorde jeg, smagen af hans safter fik mig til at køre hovedet fremad så hans pik gled helt ind i munden på mig, jeg prøvede at presse lidt mere på så pikhovedet kom længere ind i halsen end vi nogensinde har prøvet før, jeg pressede til jeg næsten ikke kunne få luft, så trak jeg igen mit hoved væk, sådan gjorde jeg nogle gange.
Til sidst måtte jeg bare have hans sperm, jeg vidste godt hvordan jeg slukke sutte på hans pik, så jeg tog den i min ene hånd og onanerede hans stive og hårde pik, jeg kunne se hans blodåre tydeligt på hans pik, jeg onanerede ham hurtigere og hurtigere, mens jeg klemte lidt.
Han stønnede mere og mere, han lagde sine hænder på mine skulder og lod sig selv nyde at hans frække pige onanerede ham, hans frække pige der nu slikkede hans pik som den var en lille slikkepind.
Slikkede ham rundt om hans pikhoved, noget jeg brugte en del tid på, jeg havde bare lyst til det, så han måtte enten kunne lide det eller ej, men hans stønnen fortalte mig at han elskede det.
"Smukke...jeg kommer altså meget snart" stønnede han
"Lækkert....sprøjt for din frække pige...kom så med det...du ved jeg vil smage dine safter...kom så med det" sagde jeg til ham mens jeg onanerede ham
"Din frækkert...du vil have min sperm, hva ?" stønne han
"Ja, kom så skat.....du ved jeg vil have din sperm, sprøjt min mund fuld med din sæd...kom så" sagde jeg til ham og tog ham i munden og mundkneppede ham.
Der gik da heller ikke mere end et par minutter så måtte han overgive sig, han sendte første stråle af sperm ind i munden på mig, ramte mig i ganen...de næste sprøjt ramte mig lige midt i munden, jeg valgte ikke at sluge hans sperm han skulle de det.
Han rystede helt mens han sendte sin sperm ind i munden på mig, da han var færdig tog jeg pikken ud af min mund, vi fik øjenkontakt...jeg rettede mig op og åbnede munden, jeg viste ham hans ladning sperm i min mund.
Jeg lukkede munden og slugte hans sperm, åbnede munden igen og viste ham, at jeg er en god pige, der havde slugt hans sæd.
"Du er bare så fræk," smilede han og tog hans tøj af.
Jeg smilede helt for nu vidst jeg at turen kom til mig. Han bøjede sig ned og kyssede mig, jeg overgav mig med det samme og "faldt" bagover i sengen, han trak hurtigt mine trusser af og gav sig til at slikke min meget våde fisse.
Hver gang hans tunge ramte mig sendte den stød op gennem hele mit underliv, jeg var så tæt på en orgasme, jeg havde heller ingen sex fået siden vi var sammen for nogle måneder siden. Den bandit gik nu i gang med at sutte og slikke min klitoris, jeg var så liderlig at han bare kunne tage mig lige på og hårdt men han nød bare at slikke min fisse.
Han bragte mig tættere og tættere på en orgasme, han vidste det, så han stoppede med at slikke mig og skubbede min t-shirt op over mine bryster og gav sig i gang med at sutte...slikke mine bryster.
Han sugede nærmest mine brystvorter ind i munden, jeg kunne ikke blive mere liderlig.
"Tag din kvinde...please...tag mig" stønnede jeg til ham
"Nååå så du vil tages hva" grinede han lige hånende til mig
"Ja nu...kom nu skat" stønnede jeg
Han svarede ved at kysse mig op af halsen, kysse mig op til mit ene øre, han slikkede mig i øret, bed mig blidt i øreflippen
Jeg var ved at gå til af liderlighed, ville han dog ikke bare kneppe mig i stedet for at varme mig så meget op, jeg kunne jo ikke blive mere klar.....mente jeg.
Så kyssede han mig hele vejen fra mit andet øre ned af min krop, ned til min fisse. Da han kom til min fisse satte han to fingre til mine skamlæber det føltes som om han ville "åbne" mig, da jeg så var åbnet så stak han tungen lidt ind i mig og kneppede mig med hans tunge, det gjorde mig vanvittig liderlig.
Han hørte, at jeg var meget tæt på at komme, så han stoppede helt, satte en finger til min fisse og pressede den stille op i mig, så gik han ellers i gang med at fingerkneppe mig stille og roligt.
Jeg var i min helt egen verden, tænk at jeg skulle bo sammen med ham, jeg kunne forfører ham hele tiden for at få sex, mærkede at min orgasme kom buldrende...så skete det, mit underliv eksploderede...jeg kom i en voldsom orgasme.
Et lille skrig slap mine læber mens min krop gik i bro, orgasmen buldrede gennem min krop som en tsunami der buldrede over et landskab, jeg følte at min orgasme var voldsommere end hvad jeg fik sidst vi var sammen.
Dejlige bølger af min orgasme strømmede igennem min krop.
Da jeg igen slappede mere af, gik han igen i gang med at slikke min meget våde fisse, da jeg var helt mig selv igen, stoppede han.
Han rejste sig op, fik mig meget hurtigt vendt om på alle 4, da han gik i position bag mig, en stilling vi aldrig havde prøvet før (jeg havde ikke), da jeg mærkede hans pik ved min fisse ville jeg drille ham lidt, jeg forsøgte at "stikke af" men han var hurtig og tog fat i min hofte og holdt mig godt fast.
"Du bliver her...du forførte mig nu skal du kneppes" sagde han
"Åååå ja...knep mig....kom så...tag din kvinde...knep mig til du kommer i mig skat" stønnede jeg til ham
Så trængte han ellers bare op i mig, hans stive hårde pik, tvang mine skamlæber fra hinanden, følelsen af denne lækre pik der trængte op i mig var så vidunderlig, jeg kom i en orgasme igen bare ved at mærke ham trænge op i mig.
Han pressede hele sin pik op i mig.
"For satan hvor du våd skat" sagde han
"Yes yes....endelig er du oppe i mig" stønnede jeg mens jeg nød hans dejlig stive hårde pik oppe i mig
Han lod pikken være oppe i mig lidt, så mærkede jeg hans hænder på mine baller, hans hænder kørte op til min talje, han holdt mig nu med begge hænder, så trak han sig meget langsomt næsten helt ud af mig.
"Nej nej nej....jeg vil have dig inde i mig...kom nu skat du ved jeg vil have dig" stønnede jeg lidt desperat til ham
Så pressede han igen meget stille og roligt pikken ind i mig, centimeter for centimeter mærkede jeg denne dejlige pik trænge op i mit underliv som bød ham velkommen, det var som om min krop sagde "Velkommen hjem".
Igen lod han pikken være oppe i mig, ingen af os gjorde noget vi nød bare at være forbundet sammen på den måde.
"Så min skat nu får du hvad du har bedt om" sagde han stille til mig og begyndte at bevæge sine hofter bag mig, han kneppede mig meget stille og roligt, stillingen var også helt ny for mig men hvor kom han dog langt op i mig.
Meget hurtigt mærkede jeg at endnu en orgasme var på vej, han mærkede jeg var tæt på.
"Bare kom skat, bare slå dig løs smukke" stønnede han mens han fortsatte med at kneppe mig dejligt og dybt ikke noget med at banke løs nej, dette skulle vi begge nyde længst muligt.
Han satte tempoet lidt om og kneppede mig på samme vidunderlige måde, han kom dybere end sidst vi havde sex, det kunne min lille krop slet ikke holde til.
Mit underliv eksploderede og sendte min krop ud i et mindre orgasme rus, mens han holdt mig på min talje, lagde jeg hovedet ned på puden og lod orgasmen bølge igennem min krop mens han kneppede mig.
Det gjorde at den ene orgasme nu gled over i den anden orgasme, min lille krop var ude af kontrol, denne vidunderlige mand kneppede mig på en måde der fik mig til at komme rigtig meget.
Efter 3 orgasmer stoppede han dog med at kneppe mig, da jeg igen var klar stillede jeg mig igen på alle 4, han tog fat i min ene arm og trak den bagud så jeg nu kun støttede med den ene arm og mine ben, jeg stod faktisk på "alle 3" ikke alle 4 mere.
Mens jeg stod på den måde, kneppede han mig i et passende tempo, han havde fuld kontrol over hvad der skulle foregå, jeg havde ingen problemer med at give slip på alt og lade ham gøre arbejdet.
Sådan kneppede han mig i nogle minutter så trak han mig helt på så jeg stod på knæ, han trak min t-shirt af, da jeg var helt nøgen bøjede jeg mine arme bagover, bag hans hoved, han kyssede mig på halsen mens han kneppede mig hurtigere men lige så dybt som da han startede.
Jeg pressede automatisk min skulder bagud, ligesom jeg automatisk skød min bagdel bagud..min krop stod næsten som en bue mens han kneppede mig i den position.
Hele tiden tænkte jeg på denne dejlige pik som kneppede min våde fisse, men hvor elskede jeg dog at han kneppede mig på den måde, det var helt klart min favorit stilling, det var som om jeg bare var skabt til at blive kneppet sådan.
Hans hænder, der masserede mine bryster imens, mine meget hårde og stive brystvorter, det var som om jeg var i himlen.
"Ååååh ja....tag mig....det er så dejligt at have dig inde i mig...have dig oppe i mig...knep mig skat" stønnede jeg imellem vores kys
"Jeg skal kneppe dig, jeg skal fylde dig...du er sådan en slem pige" stønnede han til mig.
Jeg mærkede at endnu en orgasme var lige på trapperne, det var hans også...min orgasme kom dog først, da jeg kom, pressede han min krop helt ind til hans holdt mig godt fast mens min orgasme buldrede gennem min krop.
Mens min orgasme havde sit eget liv i min krop, kyssede ham mig på halsen og slikkede mig om øret, da min orgasme var over så trak han sig ud af mig, jeg må indrømme at jeg først blev meget skuffet men så bad han mig ligge mig på siden.
Jeg lagde mig på siden, da han lagde sig bag mig skød jeg automatisk og hurtigt min bagdel bagud mig ham, han løftede mit ene ben op og styrede pikken hen til min fisse, han trængte uden problemer op i mig og kneppede mig godt og dybt.
Igen var det som om at denne mand vidste lige hvordan jeg ville kneppes, ikke engang jeg selv vidste at denne stilling ville blive en jeg ville elske.
"Skal du have min sperm min pige" stønnede han ind i mit øre
"Ååååh ja...giv mig det....sprøjt din sperm op i mig...kom med det søde", stønnede jeg og mærkede at han satte tempoet og kneppede mig en smule dybere.
Vi stønnede nu som gale mennesker der kun tænkte på at kneppe, vores begær for hinanden var vildt og nu var vores klimaks så tæt på som det kunne.
Så bankede han pikken langt op i mig...jeg mærkede en fantastisk følelse af at hans sperm blev sprøjtet op i mig, hans varme spredte sig og endte med at varmen gav mig en orgasme mere, mens han fyldte mit underliv med varm dansk sperm holdt ham mig meget tæt ind til sig, holdt mig om halsen mens han kyssede mig.
Aldrig havde jeg oplevet sådan noget vidunderligt, men det skulle vise sig at det kun var starten.
Efter lidt tid trak han sig ud af mig, vendte mig om og puttede mig ind til ham, vi fik trukket en dyne over os og faldt hurtigt i søvn.
Næste morgen vågnede jeg lykkelig op, kort efter vågnede han, han gav mig et godmorgen kys.
Jeg kunne tydeligt mærke at vi havde kneppet, men jeg var ikke øm, men det var følelsen af vores safter, der var tørret mellem mine ben, vi besluttede os for at tage et bad inden morgenmaden.
Ude i badet vaskede han hele min krop, der var simpelthen ikke nogen steder, hans hænder ikke havde været, selv min fisse blev vasket, min krop var igen klar til sex, ja selv dagens første orgasme var faktisk på vej, hvad gjorde han dog ved mig.
Ikke at det gjorde mig noget, så blev det hans tur at blive vasket, han stod med en dejlig flot stiv pik, denne pik som jeg så meget elskede at have oppe i mig, denne pik jeg slet ikke kunne få nok af og som jeg vidste jeg måtte have igen.
Jeg tog noget shampoo i min ene hånd, satte hånden på pikken og onanerede ham stille og roligt, han bøjede sig ned og kyssede mig vidunderligt.
Da jeg havde onaneret ham lidt, stoppede jeg for at skylle sæben af ham, men så forlod han mig.
What tænkte jeg…afviste han mig lige igen…what…han tørrede sig og tog boxershorts på, jeg slukkede for vandet og tørrede mig hurtigt.
Fandme nej, tænkte jeg…han skal sku ikke afvise mig, tænkte jeg og tog en t-shirt på.
Jimmys mobil ringede, han gik ind i stuen for at tage sin mobil, jeg kom ind i stuen kort efter. Han sluttede opkaldet og fortalte at Mikkel og Louise ville besøge os, de ville hilse på mig.
Jimmy satte jeg i sofaen lige kort, det var min chance.
Jeg gik direkte over til ham, satte mig på knæ foran ham, tog fat i hans boxershorts, og trak dem ned.
“Hey…hvad laver du” sagde han
Jeg smilede bare til ham og tog hans pik i munden, jeg suttede hans pik, slikkede hans pik, da han var dejlig stiv som jeg gerne vil have den så rejste jeg mig op, satte mig på ham, tog far i hans pik og styrede den hen til min fisse, jeg sænkede mig lidt.
Mine skamlæber åbnede sig for ham, jeg rettede mig lidt op og kiggede på ham,
Mens vi havde øjenkontakt, sænkede jeg mig…hans pik gled op i mig, den dejlige pik var endelig oppe i mig igen.
Han sagde intet, men kunne godt se på ham at han havde overgivet sig helt til mig, han havde jo selv tændt godt op under mig og nu red jeg hans pik som det passede mig.
Hans dejlige pik oppe i mig var næsten for meget af det gode, min orgasme kom tættere og tættere på, jeg red ham hurtigere og begyndte at rotere mit underliv.
“Smukke…rolig nu” stønnede han
Jeg var i min helt egen verden, jeg tænkte kun 2 ting…have ham oppe i mig…få hans sperm oppe i mig.
Så skete det, jeg kom i dagens første orgasme, jeg bøjede helt min ryg bagover mens orgasmens nydelses bølger strømmede igennem min krop, min fisse malkede hans pik som med glæde sendte endnu en ny ladning sperm op i mig.
Sikke en vidunderlig følelse af at modtage hans sperm.
Da min orgasme var overstået rettede mig op, vi fik øjenkontakt, smilede til ham og rejste mig stille fra hans pik og fik forførende mod badeværelset.
Hurtigt var han oppe fra sofaen og indhentede mig, inden vi kom ud på badeværelset.
“Du er godt nok en frækkert skat” sagde han til mig
“Synes du, jeg er jo bare din kvinde…din kvinde vil have dig oppe i sig” svarede jeg ham
“Ja du er fræk” grinede han
Vi blev enige om at få taget et nyt bad og gøre os klar til hans vennepar ankom.
****** Del 4 af “Den forførende Kvinde” kommer Februar 2025 *****
Erotiske noveller skrevet af YeosinHistorien er rettet af Yeosin