Forfattere
Her er en liste af alle forfattere der har skrevet på sexwriter.

Denne liste bliver opdateret hver gang en ny historie bliver udgivet.
Først vises der 50 forfattere der sidst har udgivet en historie - bruger du søgefunktionen er listen ikke begrænset til 50.
Du kan skrive flere søge ord, disse skal adskilles af et mellemrum.

Søg her:


Navn
  
Antal
  
Tot besøg
  
Gns besøg
  
Tot stemmer
  
Gns
  
Komment.
  
Historier
  
Locotus133344333443213,4272006-07-31
Mulle114355143551523,3252006-07-31
Xxx131646316463043,4372006-07-31
Joggingtøsen272080360406233,87282006-07-31
Dreamer11623316233931,77112006-07-31
Rollos far120576205762633,91172006-07-31
Miss kitten24275321376,52824,03252006-07-31
Fængselsbetjent194039403873,2372006-07-31
Bulderby127782277821553,8592006-07-31
Morten239704198523252,72202006-07-31
Erotikskriveren113327133272013,8872006-07-31
Flowerprober11364913649903,6772006-07-31
Sn122035220352282,8142006-07-31
Omikron37018323394,338573,77322006-07-31
Jan120769207692292,8372006-07-31
Teknikeren132570325702863,11142006-07-31
Louise24813324066,54943,83232006-07-31
P6912684114093,4415833,7482006-07-31
Kap11600916009412,8522006-07-31
Denma236470182353273,07142006-07-31
Jarle173237323182,3922006-07-31
Line112741127411023,9642006-07-31
Svenåge6131634219394503,0432006-07-31
Dick28269941349,56513,76132006-07-31
Naboen11784117841383,4552006-07-31
Alexander116775167751963,8382006-07-31
Den generte233162165813963,6392006-07-31
Fysmanden
Profil | Skriv til
36740022466,674173,562006-07-31
Den flove11926619266782,5942006-07-31
Fedtmuler131019310193023,78132006-07-31
Den heldige35682718942,335323,07212006-07-31
L.11027310273674,0372006-07-31
Ægtemanden23738518692,53933,39152006-07-31
Charlotte114251142511493,0352006-07-31
Maximus24796723983,53992,21212006-07-31
Yoda110093100931403,3162006-07-31
Dinkyf31088703629011403,84342006-07-31
Bøffen250644253225313,8752006-07-31
Ronnie116440164401152,4272006-07-31
Chaufføren127817278173733,95112006-07-31
Henrik712818018311,4310843,68272006-07-31
Anthrax57156214312,48664,03272006-07-31
Gdrunk37229024096,676663,11152006-07-31
Xalmon118014180141293,5102006-07-31
Lillepigen11013510135813,4352006-07-31
Bølle185958595893,8442006-07-31
Feriedrengen127792277922473,802006-07-31
Wonderdreng11328613286292,3812006-07-31
Resevoir dog.122309223093533,52132006-07-31
Kash120894208941573,0882006-07-31