Min mor havde brug for hjælp (Sex i familien - Nær relation)
Erotiske noveller skrevet af  Den Mørke Side

Udgivet: 30-06-2025 00:01:01 - Gennemsnit: 4,91  Udskriv
Kategori(er): Aldersforskel | Voyeurisme | Sex i familien - Nær relation | Analsex | Dominans | Spanking  Indeholder tabuemner
Antal tegn:13305
Del 



Der var knap nok gået 24 timer efter min mor kom hjem fra hospitalet med begge hænder i gips før vores forhold var vendt helt rundt. Min mor havde været den dominerende type, der skulle kontrollere alt omkring sig. Det gjaldt også min far og jeg, der skulle danse efter hendes pibe. Efter 20 år fik min far nok, blev skilt og rejste lang væk. På det tidspunkt var jeg ved at blive færdig i gymnasiet, så jeg havde valgt at blive hjemme hos min mor og tage min eksamen. Det havde jeg gjort, og planlagde at tage sabbatår, flytte hjemmefra og nyde livet. Men det måtte jeg opgive for en stund, fordi min mor havde været ude for et trafikuheld, hvor hun brækkede begge håndled. Hun havde nu begge hænder i gips i 4-5 uger, og det var nu min opgave at hjælpe hende i hverdag. Først havde det ærgret mig, men jeg fandt ud af, at det også kunne bruges til ændre vores forhold. Hendes afhængighed af mig skulle bruges som pay-back.

Og det var lykkedes godt. Hun skulle have hjælp til alt, også toiletbesøg, personlig hygiejne, på- og specielt afklædning og så videre. Der var ikke gået 2 timer efter at hun var kommet hjem fra hospitalet inden jeg måtte trække bukser ned på hende og sidde på hug med hendes bare fisse 10 cm fra mit ansigt. Det var en stor omvæltning, for min mor var af den type, der ikke viste sig nøgen for andre end min far. Jeg kunne ikke huske hvornår jeg sidst havde ser hende nøgen, før jeg sad og kiggede direkte ind i hendes langhåret fisse.

Det var derefter gået slag i slag, og næste morgen havde hun provokeret mig i den grad, at jeg trak hende ned over mine knæ, og gav hende en god gammel endefuld. Til min - og sikkert også hendes - overraskelse viste det sig, at hun tændte voldsomt på at få smæk. Som hjælper for min mor, så jeg det for mit ansvar at hjælpe hende over denne tilstand, først ved at give hende en orgasme med en af hendes dildoer, og bagefter ved at slikke hende i røven og i fissen. Det afslørede, at min dominerende mor, der betragtede sig selv som en ophøjet og perfekt person, der havde en naturlig ret til at dømme alle andre omkring hende, også havde en vild og heftig seksualitet. Og ikke mindst, at hendes egen søn havde nøglen til at udløse denne seksualitet. Begivenhederne havde også afsløret for mig, at jeg tændte på at se hende nøgen og gramse på hende. Specielt tændte jeg på at dominere hende og give hende smæk. Det var nye erkendelser, som skulle bruges til at skabe et helt nyt forhold mellem os. Jeg skulle være Herre for hende, og hun skulle være min tøs. Jeg fantaserede allerede om hvad det kunne føre til. Hun skulle inden længe beordres til at give mig blow-jobs. Hun skulle gennemkneppes af mig, både forfra og bagfra - fissen og i røven. Hun skulle bruges til at tilfredsstille mine mørke og forbudte fantasier. Og hvis hun nægtede, skulle hun straffes. Jeg glædede mig til alt dette.

Efter at have givet hende smæk, troede jeg i min naivitet, at barrieren nu var brudt. Men det skulle vise sig at være forkert.

Efter seancen hvor hun havde fået smæk klædte jeg hende på, mens jeg tænkte på, hvad der skulle ske. Hun var helt tavs. Jeg søgte at få øjenkontakt, men hun undveg mit blik. Der skete ikke mere denne formiddag, mens jeg gjorde rent i lejligheden. Nogle timer senere, stillede jeg tallerkner og bestik på bordet til frokost. Hun kunne godt lide at spise traditionel dansk frokost med æggemadder, sild med pynt og den slags. Det kunne jeg også, så det blev sat frem. Min tanke var at bruge frokosten til at forklare for hende, hvordan vores forhold nu skulle være fremover. Men inden jeg kunne gøre det, skulle jeg først anrette hendes mad, skære det i mindre stykker og made hende bid for bid. Mens jeg gjorde det, bemærkede jeg langsomt, at hun fik det gamle udtryk i ansigtet. Hun undgik ikke længere mit blik, men påtog sig set gamle hovne udtryk i ansigtet som hun brugte når hun skulle vise os, at det var hende, der bestemte. Det var hendes forsøg på at viske alt hvad der sket nogle timer tidligere ud, og vende tilbage til gamle rollefordeling.

"Jeg har tænkt på, hvad du skal ud at købe ind", sagde hun. "Jeg har også lavet en to-do-liste for dig over hvad der skal gøres i lejligheden. Der er noget tøjvask, du må sørge for, og så skal der gøres grundigt rent på badeværelset." Hun fik et påtaget beklagende udtryk i ansigtet. "Jeg kan desværre ikke gøre det selv, så jeg må desværre bede dig om sat gøre det".

Jeg lod mig ikke mærke med noget - det var jo mig, der sad med alle kort på hånden, så jeg lod hende blive i troen for et øjeblik.

"Det er ok", sagde jeg, og tog et stykke papir og en kuglepen frem. "Sig frem, så noterer jeg".

Jeg fik så en lang liste over hvad der skulle købes ind og ordnes bagefter. Da tallerkner var lagt til i opvaskemaskinen, tog jeg sko på for at gå ud.

"Kom lige her, der lige en ting, vi skal ordne inden jeg går", sagde jeg og tog ende i armen. Jeg bøjede mig ned, og knappede de bukser, jeg selv havde givet hende på, op, og med et raskt tag trak jeg busker og trusser ned.

"Hvad er det du laver?" udbrød hun overrasket.

"Jeg tager dine bukser af", svarede jeg roligt. "Det tager nok noget tid, inden jeg kommer tilbage, og hvis du i mellemtiden skal på toilettet, så vil det være praktisk, hvis du ikke har dem på". Hun måtte acceptere min logik fordi hun var af den type, der skulle tisse ofte.

Men nu sad jeg igen på hug med hendes fisse lige foran ansigtet. "Det er sandelig godt, at jeg fik trimmet dine kussehår i morges" sagde jeg. "Du ser meget flottere ud nu. Hvis vi tager ud til en naturiststrand sammen, er jeg sikker på, at der er mange mænd, både ældre og yngre, der vil kaste misundelige blikke efter mig".

"Det kommer ikke til at ske", svarede hun. Det hovne udtryk i hendes ansigt var væk. Det ville også være svært at opretholde det. når man står med bukserne nede om anklerne og ens søn kigger direkte ind på hendes fisse.

"Det skal du ikke være så sikker på", svarede jeg. Jeg skilte hendes fisselæber fra hinanden. "Du har en flot kusse, det skal du være glad for". Jeg bemærkede, at havde fået små knopper langs hårgrænsen, hvor jeg havde barberet hende nogle tider tidligere. "Du har fået knopper her. Så jeg må også købe noget pomade til at smøre dig ind, så det ikke kommer til at klø".

Jeg vendte hende om. "Du er endnu lidt rød på ballerne efter de smæk, jeg gav dig. Så jeg vil også spørge om man kan få noget på apoteket. Det er ikke sidste gang, at du får en omgang af mig."

Jeg kunne se, at hun var ved at sprænges. "Nu må du holde op. Det der skete i morges, kommer ikke til at ske igen. Det er ikke normalt at behandle sin mor på den måde".

"Nej, måske ikke. Men vi også være ærlige over for os selv. Du tænder voldsomt på at få smæk af mig. Og du tænder på, at jeg giver dig orgasmer med en dildo eller min tunge. Jeg har aldrig oplevet en kvinde få så heftige orgasmer. Hvis jeg ikke tager fejl, så tror jeg, at du tænder på, at jeg sidder og kigger på dig. Men det kan jeg hurtigt tjekke". Jeg vendte hende om igen og stak et par fingre op fissen. Ganske rigtigt, den var godt fugtig. "Se bare her". jeg skilte de to fingre, der havde været op i fissen på hende fra hinanden, så der dannedes slimtråde mellem fingrene. "Hvis det ikke er en liderlig kusse, så ved jeg ikke hvad det er".

Hun tav og blev rød i hovedet. Hun var blevet forrådt af hendes egen liderlighed. Jeg vidste, at jeg havde overtaget kontrollen. For at sætte prikken over i´et skilte jeg hendes baller fra hinanden og tjekkede hendes røvhul, som havde plaget med kløe tidligere på dagen. "Du er også rød her, så jeg vil også købe noget, der dæmper kløen. Og så køber jeg også noget glidecreme. Det får vi også brug for meget snart".

Jeg rejste mig op, gav hende et par klap i røven og gik ud for at købe ind.

Nogle timer senere kom jeg hjem med en fuld indkøbspose. Det havde været en god ide, at jeg havde efterladt hende bundløs, for hun havde været på toilettet for at skide. Jeg tænder ikke på toiletsex, så jeg nøjedes med at vaske hende med bruseren. Det var dog en god ting, at hun havde tømt tarmen, for jeg havde planlagt at kneppe hende i røven senere på dagen.

"Jeg har tænkt på hvordan vi skal forsegle det nye forhold mellem os", sagde jeg til hende. "Jeg ved nu hvordan det skal gøres. Fra nu af skal du bare gøre det, jeg siger. Hvis ikke bliver du straffet."

Jeg lagde en nogle ting, som jeg havde købt, frem på bordet. Hun havde en bluse og BH på. Dem tog jeg af, så hun var helt nøgen. Der lå et frotté-bælte på bordet, som jeg brugte til at binde hendes arme sammen med.

"Nu stiller du dig her foran mig med armene bag hovedet og spredte ben." Hun kunne ikke gøre andet end at gøre hvad jeg bad hende om. "Spred benene end mere", beordrede jeg hende. "Jeg skal kunne se din kusse:"

Der lå en stor træslev på bordet. Jeg tog den i hånden. "Jeg vil nu stille dig en del spørgsmål, som du skal svare på. Hvis du ikke svarer, eller svarer forkert, så falder straffen med denne her." Jeg svingede træsleven og gav hende et klask i røven med den. "For hver forkert svar bliver straffen hårdere. Har du forstået"?

Hun nikkede. Der faldt et slag med træsleven på hendes røv. "Jeg kan ikke høre dig. Har du forstået"?


"Ja - det har jeg", svarede hun gispende.

"Godt. Første spørgsmål. I nat, da jeg hjalp dig ud på toilettet, havde jeg ikke tøj på, og bemærkede, at du kiggede længe på min pik. Hvad tænkte du på".

"Ikke noget. Det var bare fordi jeg ikke hade set dig nøgen meget længe".

Der faldt to slag på hendes røv. "Om igen. Hvad tænkte du på?"

"Jeg tænkte på at den var stor og flot". Der faldt endnu et slag. "Gjorde den dig liderlig?"

"Ja", kom det fra hende. Jeg mærkede efter i hendes fisse. Den var blevet vådere. Vi var på rette spor.

Der fulgte herefter en lang række spørgsmål om hvad der sket. Om hun var blevet liderlig at få smæk - det var hun måtte hun indrømme - endda ret meget. Om hendes brug af hendes tre dildoer, hvor efter hun brugte dem, og hvilken hun hvilken hun syntes bedst om. Og så spurgte jeg om hun havde haft sex efter skilsmissen fra min far - det havde hun ikke. Om hun følte sig tiltrukket af andre kvinder - det havde hun fantaseret om, men ikke prøvet. Hvad hun syntes om at blive slikket til en orgasme af mig - det havde overskredet en grænse, men hun var blevet overrasket over hvor meget hun havde tændt på det.

Svarene kom ikke altid lige med det samme, de måtte en gang imellem lirkes ud af hende med træsleven, så hun var blevet godt rød på ballerne. Undervejs følte efter i hendes fisse, om den vådere. Det gjorde den, så jeg kunne fortsætte helt til enden.

Da jeg havde fået svar på alle mine spørgsmål, roste jeg hende for hendes lydighed. Jeg bandt bæltet, der holdt hendes arme sammen op, og bad hende om at lægge på alle fire på sofaen med røven op i mod, så jeg kunne smøre hendes røde røv ind med en lindrende pomade.

"I den næste tid, skal vi to være sammen efter en og kun en ny regel: Du skal gøre hvad jeg beder dig om. Hvis du nægter eller ikke gør det godt nok, får du en straf. Hvis du gør det godt, får du en belønning. Har du forstået?"

"Ja". Kom det fra hende.

"Godt". Jeg tog hurtigt mine bukser og t-shirt af. "Nu giver du mig et blow-job." Min pik var allerede stiv. Jeg satte mig på sofaen med spredte ben. "Kom nu - vis mig hvad du kan". Langsomt gled hun på knæ ned på gulvet foran mig og støttede albuerne på mine lår. Forsigtig tog hun min pik op i munden mens hun søgte at holde den i stilling med sine to hænder. Jeg kunne mærke, at hun havde gjort det før, men det var klart, at hun manglede rutinen. jeg tog fat om hendes hovet for at hjælpe hende på vej. Efter nogle minutter fandt hun rytmen. Hendes tunge cirklede rundt om pikhovedet inden hun tog den dybt ind i munden mens hun pressede tungen op mod undersiden af pikken. Det var en teknik, som hun sandsynligvis havde udviklet med min far. der var ret ophidsende, og jeg mærkede, at min orgasme nærmede sig. Men jeg ville ikke komme i munden på hende - det skulle trækkes ud.

Jeg trak hendes hoved op, og beordrede hende op på sofaen på knæ med røven imod mig. Jeg greb tuben med glidecreme, der lå på bordet og smurte det omkring og ind i hendes røvhul og på min pik. Jeg pressede pikken mod hendes flotte, pikante røvhul, som langsomt gav efter. Der kom et gisp fra hende, da jeg stødte den i bund, og begyndte at føre den frem og tilbage. Det var enormt frækt og ophidsende at mærke og se min pik køre frem og tilbage ind og ud af min mors brede, flotte røv. Jeg kunne høre på hendes gisp og åndedræt, at hun også nød det, så jeg gav slip, og lod min orgasme slippe løs. Jeg kunne mærke hvordan pikken sprøjtede i tre intense stød op i hende.

Jeg ved ikke om hun også fik orgasme, men der er ikke tvivl om, at det også var en nydelse for hende.

"Det er første dag i vores nye liv", sagde jeg til hende. "Du kan være rolig for, at der kommer mere"



Erotiske noveller skrevet af  Den Mørke Side



Del 
12


Påskønnelse
Her kan du, også Anonyme læsere, give en lille ting til forfatteren af historien, for at vise din påskønnelse.

(8)
(1)
(0)

Læst af bruger

Stemme og kommentar

5 * = Virkelig god historie
4 * = God historie
3 * = Ok historie
2 * = Under middel historie
1 * = Dårlig historie



For at kunne stemme, skal du oprette dig som bruger.

Løveunge(M) 30-06-2025 22:02
Rigtig fræk og velskrevet. Kom gerne med flere afsnit.




Maveric(m) 30-06-2025 18:22
God fræk historie, håber på mere👍


clsus(p) 30-06-2025 15:24
Den kan ikke slutte nu 😊


Basse70(P) 30-06-2025 13:03
fræk historie



Giftbim58(m) 30-06-2025 06:42
Hold da op sikke en fræk historie, håer der kommer flere


husvenmb(m) 30-06-2025 00:20
spændende




lady-masseur(i) 29-06-2025 15:28
God fortælling, kan se for mit indre øje det var mig som yngre der tog mig af en genstridig pårørende, der havde brug for min hjælp.


Stockholm(M) 24-06-2025 07:13
Godt skrevet. Og hvor er det frækt.
En god søn tager hånd om sin mor. Ja. Du er en god søn, smiler.
Du tager dig af din mor, og reelt lader hende udleve hendes rigtige jeg.

Ser billeder foran mig. En lidt ældre kvinde. Lidt slap i huden. En søn der udnytter hende.
Jo du skaber noget. Godt gået.

Du udlever dine fantasier på tryk.


Pax(m) 22-06-2025 17:44
Rigtig godt og frækt skrevet :)


Admiral14(K) 04-06-2025 15:19
Håber det kommer del 3-4 🙏🏼


Dieva(k) 31-05-2025 23:43
....med fingre dybt begravet 🔥..du skriver lige til min fantasi




asger53(m) 28-05-2025 23:51
Dejlig pirrende sød fræk og ophidsende novelle som gjorde mig liderlig og fik lyst til at onanere og læse forsættelsen for sådan en må der komme


freegif(m) 27-05-2025 11:15
ja takker på forhånd at der komme mere af den frække historie.😋




     

Her ses læsernes bedømmelse af historien
Antal stemmer11
Gennemsnits stemmer4,91
Antal visninger6863
Udgivet den30-06-2025 00:01:01