Amalies dagbog (Aldersforskel)
Erotiske noveller skrevet af  Birk

Udgivet: 04-01-2026 00:01:01 - Gennemsnit: 4,43  Udskriv
Kategori(er): Aldersforskel | Utroskab | Almindelig sex
Antal tegn:12353



Amalies dagbog:


Kære dagbog.


Jeg har så frygteligt dårlig samvittighed, jeg ved ikke hvad jeg skal gøre og jeg kan ikke finde på andet end at fortælle det til dig.

Du ved Aisha, den lille pige jeg spiller i orkester med, hende der altid gerne vil snakke, som synes jeg er hendes orkesterstoresøster. Hende med den rigtigt søde mor der altid har kage med, og som taler til mig som om jeg ikke bare er et lille barn. Åh Gud, jeg tør næsten ikke fortælle det.

Okay, nu gør jeg det. Forleden dag til orkesterprøve var Aishas far med i stedet. Han er ret gammel, nok næsten 50, men han er også ret pæn, selvom han er skaldet. Sødt smil og klare blå øjne - lidt dadbod, men på en sexet lidt bamse agtig måde. Man får altid lyst til at få et kram, når man ser ham, og han er altid helt vildt sød ved Aisha, når vi er til orkesterprøve.

Det pinlige er, at jeg ikke engang ved hvad han hedder. Jeg ved både hvad Aishas mor og lillebror hedder, men ham? Jeg ved det ikke. Nå, men da prøven var færdig, skulle Aisha med en af de andre små hjem. Hendes far begyndte at rydde op i lokalet. Jeg ved helt ærligt ikke hvad der gik af mig. Jeg kan godt finde på det overfor drengene på gymnasiet, eller nede i hallen, men helt ærligt han er 50, hans datter er min orkesterveninde og hans kone er helt vildt sød. Nåh men, da han gik forbi mig med stolene, sørgede jeg for at han ikke kunne undgå at kigge ned i min kavalergang, og da han kiggede op, smilede jeg sødt, genert og flirtende til ham. Det smil jeg ved altid virker. Det virkede også nu, men voksne mænd reagerer anderledes end drengene jeg plejer at drille. Han kiggede på mig, på en måde jeg ikke havde set før. Stadig venlig, men helt klart bevidst om hvad jeg gjorde, og om hvad han ville have ud af det. Han sagde til mig, at jeg så godt ud, og at den sweater sad godt på mig. Han smilede, men han sagde det uden at rødme.

Jeg havde egentlig ikke planlagt det, ikke engang tænkt det, da jeg flirtede med ham, men han så så sød ud, og virkede så selvsikker, at jeg fik lyst til at prøve endnu hårdere at ryste ham. Jeg vendte ansigtet op og kyssede hans læber kort og blidt, nærmest bare en berøring mellem vores læber. Jeg fnisede og undskyldte, sagde at jeg ikke kunne lade være. Det næste der skete var jeg ikke forberedt på, han tog mig blidt om hagen, løftede mit ansigt op, så mig dybt i øjnene og kyssede mig. Jeg er aldrig blevet kysset sådan, blidt, sødt, men også bestemt. Han blev ved meget længere end jeg gjorde, mine læber skiltes og han sugede blidt min underlæbe ind mellem sine læber, han kyssede vidunderligt. Jeg trak mig gispende væk, men han blev ved med at kigge mig i øjnene.

“Har du lyst til det her?” spurgte han. Jeg kunne kun svare, “ja”. Jeg havde lyst, ikke kun til at kysse, men til at gå hele vejen. Jeg ville mærke hans krop mod min, jeg ville føle hans pik, mellem mine ben. Samtidig med mit enorme begær kunne jeg også mærke at jeg skammede mig, hvad med Aisha, hvad med Anna, hendes mor, men jeg kunne ikke lade være med at have lyst. Jeg kyssede ham igen, denne gang dybt og længe, hans kys var blide og varme. Jeg mærkede hans hænder på min røv, jeg havde et par velour sweatpants på med lav talje, så hans hånd kunne glide ned til min røv. Åh gud, hans store hænder på min lille frække røv, undskyld dagbog, men det er altså den del af min krop jeg er allermest glad for. Vi var de eneste i øvelokalet. Hans store kærlige hænder overalt på min røv, dybere og dybere kys, Jeg mærker at hans hænder flytter sig, op til mine bryster, under min top. Åh gud, hans hænder på mine bryster, det var fantastisk, Jeg begyndte at stønne, mens vi kyssede, jeg kunne mærke noget der pressede mod min mave. Hans pik var vokset, wauw den var stor og tyk. Jeg kunne ikke lade være. Jeg flåede min croptop af, han fandt låsen til min bh med det samme. Jeg blev lidt genert da jeg stod der foran ham med nøgne bryster, men jeg slappede af da han grådigt kyssede hele vejen ned af min hals til mine bryster.

Det var så dejligt, det kildede i hele min krop, men allermest mellem mine ben. Jeg fumlede med at få hans t-shirt over hovedet på ham. Han havde en dejligt behåret brystkasse med sexede grå stænk i. Mmm, jeg mærkede hans modne krop mod mine unge spæde bryster. Tanken om Anna og Aisha spøgte lidt i mit baghoved, mens jeg lod ham lege med mine bryster, men kære dagbog, desværre ikke nok til at jeg kunne stoppe. Han var så dejlig.

Aishas far bøjede mig forover, så jeg stod med min røv i vejret. Mine hænder hvilede på en stol. Nu ville han trække mine bukser ned, jeg blev bevidst om mine trusser. De var slet ikke sexede, bare almindelige hvide bomuldstrusser, med et hjerte lige der hvor min fisse begyndte. Du ved dem fra HM. Han knælede ned bag mig, jeg blev så liderlig min fisse var drivvåd, Heldigvis havde jeg fjernet hårene så den var helt glat. jeg kunne mærke hans ånde da hans ansigt nærmede sig. Ååh jeg er aldrig blevet slikket på den måde. Han vidste præcis hvad han gjorde, jeg stønnede så højt, at jeg var bange for at de andre hørte noget. åh gud, kære dagbog, det føltes så godt, og så forbudt. Jeg nød det og jeg skammede mig samtidig. Pludselig rørte tungen ved mit andet hul. Jeg blev så forskrækket, at jeg skubbede ham væk, det havde jeg aldrig prøvet før. Jeg fik stammet/stønnet at det måtte han ikke. (Selvom, kære dagbog, at jeg vil prøve det en anden gang.) Hans hænder var overalt på min krop især mine bryster mens han slikkede min unge fisse. Han lagde sig ned, på et tæppe, på ryggen. Han bad mig sætte mig på hans ansigt, så jeg kunne sutte hans pik mens han slikkede mig. Det virkede først lidt mærkeligt, men samtidig virkelig dejligt, hans store pik smagte salt og kraftigt, men ikke som de fulde drenge jeg før havde suttet. Ingen ubehagelig bismag eller beskidte underbukser. Jeg prøvede at få hans pik så langt ind i munden, som jeg kunne, men jeg kunne ikke så meget. Jeg blev lidt flov, men Aishas far virkede til at nyde min mund. Jeg ved slet ikke hvad der gik af mig, men hans tunge på min nybarberede fisse. Jeg kunne ikke styre mig. Jeg begyndte at ryste, og jeg ved ikke hvad der skete, men jeg er aldrig kommet på den måde. Jeg skreg lidt for højt, og jeg blev bange for, om nogen havde hørt os. Da jeg holdt med at ryste, løftede han mit hoved op og bad mig smilende om at sætte mig på knæ foran mig. Han bad mig åbne munden, og tage min hånd om hans pik: “Du kan ikke gøre nok med munden endnu, søde Amalie, så brug hånden imens.” Han viste mig hvordan jeg kunne drille hans pikhoved, med tungen, hvordan jeg kunne slikke på hans boller, alt sammen mens jeg legede med hans pik med hånden. Han var så sød, og hans pik var så dejlig. Han holdt om min nakke, fortalte mig hvor dejligt det var, og hvor smuk jeg var. Han sagde at han elskede mit lange mørke hår, at mine nøgne skuldre altid fik ham til at kigge når vi spillede, og at jeg var endnu smukkere nøgen. Jeg nød virkelig hans store pik i munden, og jeg kunne mærke at jeg blev endnu mere ophidset. Jeg har haft sex med drenge før, men derfor var jeg stadig nervøs. Så da han tog et kondom på, stivnede jeg.

Han lagde mig kærligt ned, kyssede mig og lagde sig mellem mine ben. “Har du fået pik før?" spurgte han blidt. Det havde jeg jo, så han spredte mine kønslæber og lagde sin dejlige pik til rette, men han kunne ikke komme derop. Jeg var alt for nervøs, og i modsætning til hans kone (Aishas mor), så var jeg jo teenagestram, Jeg lukkede øjnene og forberedte mig på et smertejag, når han pressede sin vilje og pik igennem.

Istedet, mærkede jeg hans skæg kilde mit køn, og en tunge der drillede min fisse. Jeg begyndte at stønne, hans tunge var så dejlig, der løb fugt ned ad mine lår, fugt der kom fra min fisse blandet med hans spyt. Jeg knyttede min næve om tæppet vi lå på, og jeg stod nærmest i bro, så min fisse blev presset imod hans mund. Jeg stønnede højere og højere. Jeg kom en gang til, det har jeg aldrig prøvet, ærligt er jeg tidligere kun kommet, når jeg onanerede. Aldrig med en fyr! Jeg kom en gang til, og mens jeg stadig rystede gled hans pik op i mig. Det gjorde ikke engang ondt, lige pludselig var jeg bare fyldt ud af en stor hård pik, og en midaldrende mand lå ovenpå mig. Jeg kunne dufte min egen fissesaft i hans skæg, han kyssede mig mens han rytmisk bevægede sig ind og ud af min fisse. Åh, det føltes så dejligt, jeg holdt hårdt om hans ryg. Mens han pressede sig hårdt op i mig, hviskede han, at han var vild med min krop og mit smil. Han trak sig ud, “sæt dig på mig”, bad han. Jeg vil se og mærke meget mere. Han lagde sig på ryggen, hans pik stod op i luften som et spyd. Sæt dig, sagde han.

Denne gang gled han lige op i mig. Hans hænder om min røv. Jeg kunne mærke at han syntes den er dejlig. Jeg red ham langsomt, hvis jeg bøjede mig forover imens blev ryggen af hans pik presset mod min klit, det var så dejligt.Vi stønnede begge to, mine bryster hang lige ud for mit ansigt, han slikkede, sugede, bed og kyssede dem, Åh det føltes vidunderligt.

Vi fortsatte, han stønnede, at han aldrig havde mærket nogen krop, så, ung, stram og liderlig. Vi kneppede og kneppede, jeg kom endnu engang, jeg bed ham i skulderen i stedet for at skrige denne gang. Jeg faldt sammen hen over ham. Vi holdt en pause, mens min fisse pulserede omkring hans pik. Han kyssede mig, jeg kunne smage min fisse på hans mund. Han strøg mit hår og viklede sine fingre ind i mit hår. Jeg smilede mens han kyssede mig. "Kan du godt lide min røv?” Jeg kan godt selv lide den, så jeg ville gerne at han bemærkede den. Som svar vendte han mig om, løftede den op og kyssede mine baller - og igen mit bagerste hul, men kun kort. Min fisse var helt åben og eksponeret, en lille lyd slap ud af den, da hans pik gled op i mig igen. Denne gang blev jeg taget som en hund. Jeg lå på alle 4, min søde numse pegede op i luften og bag mig på knæ lå han Aishas far med pikken i min fisse. Sidst jeg blev taget bagfra på den måde, var op ad en mur ude i Hvidovre. Det her var meget bedre. Hans pik kørte ind og ud af min fisse, hans hænder ragede (ja, ved godt det lyder grimt, men det var det han gjorde) på mine baller. Det føltes så dejligt, jeg glemte helt at tænke på hvem det egentlig var der kneppede mig og jeg glemte helt at han jo var gift, med en meget sød kone, som altid var sjov og rar. Min fisse var snart så øm, at jeg ville få svært ved at gå normalt, men han blev ved. Før jeg tænkte over det, legede jeg med min lille knop med den ene hånd. Åh, det føltes godt, Bag mig begyndte Aishas far at ånde tungere og tungere, han stødte hårdere, han stødte hurtigere. Hans skridt bankede mod mine baller, så hårdt at jeg næsten blev væltet forover hver gang. Jeg lagde hovedet ned på tæppet for at få min røv højere op, og åbne min fisse endnu mere, det hjalp også til at slappe mere af og nyde det endnu mere. Han stønnede højere endnu. Jeg elskede at det var mig. Jeg fik en voksen mand til at miste kontrollen. Alt hans ro var væk, jeg tror kun han tænkte på at kneppe lille mig. Uuh, det var så frækt. Det var så dejligt. Jeg mistede også selv kontrollen. Det eneste jeg kunne finde ud af, var at svare på hans stød, ved at presse min røv og min fisse imod ham, Mine baller klaskede, det lød virkelig højt, og sammen med hans høje støn og min klynken, føltes det som om vi larmede mere end hele orkesteret når vi øvede. Pludselig brølede han, nærmest som en tyr. Han greb fat i mine hofter og trængte helt op i mig. Han var kommet! Jeg huggede og pressede alt jeg kunne imod ham, og mens jeg legede med klitoris (tror jeg nok den hedder) kom jeg også (igen).

I det øjeblik vi var kommet, kom den dårlige samvittighed tilbage til mig. Hvad nu med Aisha, hvad med hendes mor. Jeg havde været i seng med hendes far, og nydt det. Hvad skulle jeg gøre næste gang jeg kom til orkesterprøve, bare spise Annas kage og smile?



Kære dagbog.


I dag skrev Aishas far, han hedder Mads. Han spurgte om jeg havde lyst til at mødes igen. Han siger at jeg skal sige til mor at jeg sover hos en veninde og så kan vi tage på hotel sammen. Jeg ved ikke hvad jeg skal gøre. Jeg har så meget lyst, jeg skammer mig sådan og jeg har ikke andre end dig at spørge?


Erotiske noveller skrevet af  Birk





Påskønnelse
Her kan du, også Anonyme læsere, give en lille ting til forfatteren af historien, for at vise din påskønnelse.

(5)
(2)
(0)

Læst af bruger

Stemme og kommentar

5 * = Virkelig god historie
4 * = God historie
3 * = Ok historie
2 * = Under middel historie
1 * = Dårlig historie



For at kunne stemme, skal du oprette dig som bruger.

Testpilot(m) 04-01-2026 18:21
Nå da da




lektoren(M) 04-01-2026 14:26
Fræk og "forbudt". Men meget ophidsende og mange modne mænds våde drøm.
Jeg vil opfordre dig til IKKE at skrive en fortsættelse. Historien klarer sig bedst uden. Men gerne andre historier i samme stil.


namnam(m) 04-01-2026 13:46
Frække tanker


Don Lp(m) 04-01-2026 12:52
en fræk og saftig historie ⭐⭐⭐⭐


GentleSir2023(m) 04-01-2026 10:51
Dejlig fræk historie. 😅😅


Nic49(m) 04-01-2026 10:30
Dejlig fortælling




Brumme(M) 04-01-2026 10:30
Fin fræk fortælling


Nakskov bi(m) 04-01-2026 10:16
Åååh lækkert


Basse70(P) 04-01-2026 09:12
God historie


mrBulge(m) 04-01-2026 09:08
Sød klassisk novelle…


S74(m) 04-01-2026 08:31
Mere Mere 🙂




Ozz_genX(m) 04-01-2026 06:56
Flot, fræk og godt skrevet. Spændt på om dagbogen har flere hemmeligheder


Donnord(m) 02-01-2026 17:16
lækkert hvis der kommer en sms mere, hvor han skrive hvis hun siger ja får hun 1000kr hun kan shoppe frækt undertøj hun skal have på når de mødes


heldige mig(m) 30-12-2025 21:50
dejlig fræk og forbudt , lav en del mere til den




     

Her ses læsernes bedømmelse af historien
Antal stemmer14
Gennemsnits stemmer4,43
Antal visninger6354
Udgivet den04-01-2026 00:01:01