Jeg har efterhånden haft et par erfaringer med at være sammen med mænd. Ikke fordi jeg ikke kan lide kvinder, for det kan jeg også. Men fordi jeg trænger til underkastelsen og det at give mig væk og lade mig bruge.
Jeg kan ikke forestille mig større underkastelse end at lægge mig på alle fire og lade en mand bruge min røv. Det giver mig en balance i forhold til mit liv.
Jeg er også blevet bedre til sex med mænd. Til at slappe af og nyde det, men også til at hidse min elsker op, så han er tændt og lidenskabelig. Dirty talk kan noget, og det hjælper mig til at finde ind i rollen næsten som sissy.
Jeg har også lære mere om hvor jeg kan finde nye sex-eventyr så der er en vis sikkerhed for at det bliver til noget og på en ordentlig måde.
Og præcis sådan en oplevelse handler dette om.
Jeg havde fundet en ung fyr som tændte på ældre mænd. Om han går rundt med et lille farkompleks ved jeg ikke, men når nu det kunne komme mig til gode så skal det jo ikke komme på tværs af noget.
Vi havde aftalt at mødes hos ham. Han var alene i det bofællesskab han boede i, sammen med en studiekammerat.
Så jeg dukkede op en tirsdags formiddag.
Vi fik den sædvanlige lidt kiksede kop kaffe inden vi blev enige om at du var det tid.
Vi havde aftalt sådan nogenlunde hvordan det skulle ske. Så vi var hurtigt nøgne. Forskellen på vores kroppe var tydelig. 30 års forskel kan godt ses og selvom jeg synes min form er fin, så stod han helt skarp og trænet og glat og trimmet omkring pikken.
For selvfølgelig var det den jeg kom til at fokusere på.
Hans pik hang slap foran ham.
Men vi havde jo aftalt hvad der skulle ske, så jeg lagde mig på knæ foran ham. Kiggede lidt på pikken som jeg allerede synes var begyndt at røre på sig.
Kælede lidt for den med min ene hånd. Tog fat om den. Kælede for hans nosser med den anden hånd.
Effekten var der med det samme. Pikken voksede. Jeg begyndte at spille den så den hurtigt stod helt stiv.
Lod min tunge glide op af pikken og blev belønnet med det første støn fra ham. Blev ved … lange slik fra nosserne og op til hovedet.
Han lagde sine hænder på mit hoved. Jeg kunne godt regne ud hvad han ville. Og rigtigt nok så førte han stille men bestemt mit hoved i retning af hans pikhoved.
Men jeg var helt med og tog hans pikhoved i munden.
Han var stor, men ikke større end jeg kunne tage ham.
Lod mine læber kuple sig om pikhovedet og førte mit hoved frem og tilbage så jeg kneppede pikhovedet med min mund. Han stønnede allerede og jeg kunne smage hans pre cum. Salt og frækt smagte det.
Jeg lod pikken komme længere og længere ind i min mund.
Jeg har ikke lært at tage de store pikke helt dybt endnu. Men tog ham så dybt jeg kunne og brugte tungen omkring hans pikhoved når han var næste ude af min mund.
Jeg vidste at jeg kunne få ham til at komme på den måde.
Og hans åndedrag blev da også tungere og tungere.
Men jeg vidste også at jeg ville have mere, end bare at få hans sperm i munden.
Det vidste han også. Så han trak sig ud af min villige mund.
Den eneste belønning jeg kunne få var kommentaren ”Du sutter jo som en rigtig bitch. Vis mig din røv, bitch!”
Det var jo klar tale så jeg lagde mig på alle fire i hans sofa og bøjede mig frem så min røv strittede lige imod ham.
Mere ydmygende positur kan jeg ikke forestille mig. Ligge der og give sin røv væk til en mand. Men det er jo den følelse der driver mig til sex på denne måde.
Han stod bag mig. Kunne høre han var ved at gøre sig klar med gummi og creme, og mærkede snart en finger fyldt med creme trænge op i mig. Forbavsende blidt og helt dybt.
Jeg havde selv smurt mig inden jeg kom. Efter badet med rigelig creme og en tur med dildoen for at være klar.
Hans finger udvidede mig blidt samtidig med at han smurte mig godt og grundigt ind og snart kunne jeg mærke at han rykkede tættere på. Min røv strittede lige mod ham og jeg mærkede som det første hans pik der gled imellem mine balder. Han spredte dem og lod pikke glider fra mine nosser og op i revnen mellem balderne.
Det tændte mig endnu mere i forventningen om hvad der nu skulle ske.
Og rigtigt nok. Han bevægelser blev kortere og kortere og stoppede til sidst lige udfor min indgang. Han lavede nogle små pres på for lige som at åbne mig. Det hjalp lidt, men først da han tog fat om mine hofter og pressede sig mod skete der det som jeg havde ventet så længe på. Hans pikhoved gled op i mig. Kun hovedet. Men det var også nok til at jeg kunne mærke jeg lige havde brug for at tilpasse mig ham.
Med det vidste han, så han lod mig få lidt tid inden han igen begyndte at presse på. Millimeter for millimeter gled han op i mig. Lidt frem. Lidt mindre tilbage. Lidt frem og lidt mindre tilbage. Indtil han var helt oppe i mig.
Han holdt sig der længe. Gav mig tid til at passe til ham.
”Nu har du taget hele min pik, bitch” i virkeligheden det eneste han havde sagt lige siden jeg tog hans pik i munden.
”Nu knepper jeg dig, lille luder” var hans næste kommentar.
Og det var jo rigtigt. Jeg lå med røven i vejret og lod mig bruge af ham og hans store pik. Som en lille luder, tog jeg bare imod ham. Men det kan godt være at han synes jeg var en luder, men følelsen var god for mig. Det jeg havde længes efter.
Han trak sig lidt ud af mig og stødt så sin pik op i mig igen. Først i korte stød, men gradvist længere og længere stød.
Selvom jeg ikke er så erfaren endnu, kan jeg mærke, at jeg er blevet bedre til at tage imod.
Og nyde glæden ved at blive brugt.
Han stønnede højere og mere taktfast når han stødte op i mig. Som om vi fandt en fælles rytme hvor jeg skød min røv mod ham når hans stødte til og trak mig lidt væk fra ham når han trak sig tilbage.
Jeg kunne mærke han gjorde sig klar til at komme. Jeg bilder mig ind, at jeg kunne mærke hans pik vokse, men det er nok indbildning.
Og så skete katastrofen!
”HEJ” lød det pludselig. Og jeg kunne høre en dør smække.
WHAT. Han havde lovet at vi var alene og kunne have sex uforstyrret.
Jeg ville rejse mig op fra sofaen, men blev mødt med et ret hårdt ”NED BITCH!” som jeg, måske pga. situationen adlød uden videre.
Mit hoved var stadig nede i sofaen og min røv strittede lige i retning af døren ud til entreen. Nu med en stiv pik oppe i den. Og en jeg ikke vidste hvem var som tilskuer. Et sted imellem pinligt og grænseoverskridende.
Han kneppede mig stadig. Men nu i mindre stød.
Kunne høre han grinede lidt.
”Du skulle sgu da ikke komme hjem nu” sagde han til personen, der havde råbt hej før.
”Næh, men jeg tog en halv fridag sådan lidt spontant” sagde ham jeg nu kunne høre også, var en mand.
”Skal du være med” sagde ham hvis pik var dybt oppe i mig.
WHAT! WTF! Talte de om. Hvad med mig? Skulle jeg ikke spørges?
”Han ser villig ud” grinede den nyankommede og kom helt ind i rummet.
Han var høj og sportstrænet som ham der kneppede mig.
Det stod rimeligt hurtigt klart, at jeg ikke skulle spørges for han begyndte at tage tøjet af.
”Du ved da godt at du ikke må sådan noget her uden mig” sagde han til ham, der kneppede mig. Han kneppede ikke mere men havde bare sin pik inde i mig.
Den nyankomne var hurtig nøgen og var allerede halvstiv.
”Flyt dig og lad mig prøve ham” sagde han til ham der ellers havde været min kneppemakker.
Jeg var helt ærligt i chok. Tænkte ”hvad gør jeg?” og ”hvor ender det her?”. Men åbenbart så meget i chok, at jeg bare lod mig flyde med.
Han trak sig ud af mig og jeg mærkede hurtigt at andet sæt hænder på mine hofter. Og mærkede også hurtigt en ny pik presse mod mig. Ham her var mere direkte. Han pressede sig op i mig, og heldigvis var jeg jo godt udvidet allerede.
Han kneppede mig rimeligt hurtigt. Som om han bare trængte. Lige som jeg gjorde. Det var tydeligt at han vidste hvad han gjorde for det føltes ikke brutalt bare dejligt. Og liderligt.
”Hey bitch – du skal ikke glemme mig” hørte jeg den første fyr sige.
Jeg kiggede op og så ham stå foran mig. Jeg måtte op på alle fire i sofaen. Hans pik var stadig stiv og han nærmede sig mi t ansigt med den.
Jeg kunne jo godt regne ud hvad han gerne ville. Så jeg gav efter og tog ham i munden.
Vild oplevelse! Han smagte af en blanding af min røv, hans pre cum og glidecreme. Når man er så liderlig som jeg var, er det en dejlig smag.
Jeg fik nu bogstavelig talt pik i hoved og røv. En gammel fantasi, som jeg ikke havde regnet med skulle indfries i dag. Men som nu blev det.
Hvad gang den nyankomne stødte sin pik op i mig fik jeg den andens pik dybt i munden. Næsten så jeg gaggede, men det virkede som om det kun var mig der havde problemer med det.
Fyren bag mig satte tempoet endnu mere op. Jeg kunne høre på hans støn at han nærmede sig klimaks. ”Åhh ja – åhh ja” stønnede han. Det eneste jeg kunne se, var pikken, den der gled ud og ind af min mund.
”Jeg fylder dig med min sperm” stønnede han.
Og så kom han.
Mens han trak sig ud af mig og sprøjtede sin sperm ud over min brugte røv og det nederste del af ryggen.
Fuck det var frækt at mærke de varme klatte sperm ud over mig.
Og det var tilsyneladende det der skulle til for hans makker. Han tog mig om hovedet og holdt det fast mens han kom i min mund…
”Åhhh ja bitch, sug mig tom” og da jeg jo var bitchen måtte jeg gøre det.
Jeg er ikke ekspert i at sluge sperm endnu, men lige i den situation gjorde jeg det. Slugte hans lidt salte sprøjt og holdt hans pik i munden til jeg havde suttet den ren.
Og så trak han sig ud.
Og jeg faldt sammen på sofaen.
Kneppet i røven og fyldt af sperm i munden.
Brugt. Udnyttet. Ydmyget.
Lige præcis det jeg ville.
Sådan er det at være en kneppeluder.
Erotiske noveller skrevet af nyegrænser