Borddamen der var “sulten”… (Utroskab)
Erotiske noveller skrevet af  Tiger1962

Udgivet: 02-08-2025 00:01:01 - Gennemsnit: 4,89  Udskriv
Kategori(er): Utroskab | Almindelig sex | Julehistorier | Oralsex | Onani | Sensuel Erotik
Antal tegn:33012



Her er beretningen om hvordan jeg mødte min skønne elskerinde, som jeg efterfølgende havde i 11 år. Har altid haft en fantasi om at tage til f.eks. en konfirmation, rund fødselsdag, sølvbryllup el. lign., og der "få" en voksen attraktiv kvinde som borddame. En voksen kvinde, som inden hun tog hjemmefra i sit lækre outfit, højhælede sko, pirrende kjole, nylonstrømper, en lækker bh der serverer brysterne på skønneste vis, flot neglelak, halssmykke, ørenringe m.m., er gået og blevet småliderlig, ved tanken om, at mange af festens mandlige gæster, vil "spise hende med øjnene"..

Denne dag i pinsen, viste sig at være min "Lucky Day".

Min kone og jeg ankommer til Kroen, et sted i Nordsjælland. Hilser på værtsparret, som fejrer sølvbryllup. Vi går rundt og hilser på en blandet skare af gæster. Nogle yngre end os, en del lidt ældre, og mere til. Mange kendte ansigter, men så sandelig også en del ukendte ansigter, blandt gæsterne.

Hurtigt fanger mine øjne en ca. 50 årig blond kvinde, i en vanvittigt fræk og tiltrækkende rød kjole, der lige akkurat når ned til knæene. I siden er der en fræk slids, som lystigt giver indblik, til et par pirrende sorte nylonstrømper, med sømme på bagsiden af benene. Dertil har hun iført sig et par røde højhælede peep-toe sko, så man lige kan ane hendes røde neglelak på storetåen og de 2 tilstødende tæer.

Jeg bliver med fuldt overlæg, stående lige i nabolaget af denne lækre kvinde, som jeg i tankerne allerede har afklædt, og begyndt af fantasere om. Mens velkomstdrinken nydes, løber fantasierne spidsrod, og jeg er vist lidt fraværende.
"KLING KLING" lyder det. Værten slår på sit glas, og beder os alle om at gå ind i den store festsal, hvor vi kan finde vores plads, ved at nærstudere bordkortene.

Bordene står i en stor hestesko, og jeg finder efter lidt søgen, mit navn "John", ved den sidste stol, for enden af den ene yderste langside.
Overfor sidder tante Ingrid, som lige er blevet 82 år, og så min morbror Poul. Begge er lettere halvdøve og ikke alt for godt seende.
På bordkortet til min højre side, står der "Liselotte". Kender ingen ved det navn, men det bliver spændende at se, hvem der dukker op.

Jeg drejer hovedet, og ned langs bordet kommer "The Lady in Red" gående imod mig. Kan jeg være så heldig at hun hedder Liselotte ?
Jeg står allerede og bygger videre på mine frække -, ikke helt stue-rene tanker, og nyder synet af hende, hvis hun nu skulle stoppe et par stole før min plads.
Jeg beder en stille bøn, om at hun kommer nærmere.

Og gudskelov og tak !

Hun fortsætter, og kigger fortsat efter hendes bordkort. Nu står hun ved nabo stolen. Hun kigger smilende op på mig, og siger at det her vist må være hendes plads. Hun giver mig hånden, og siger høflig som hun er: "Hej, jeg hedder Liselotte".
Jeg tager hendes spinkle kvindehånd, smiler, nikker en gang, og svarer "Og jeg hedder John".
Et øjeblik efter sætter vi os, kigger rundt, og nikker "goddag" til de overfor-siddende gæster.

Hendes røde stiletter pirrer mig som en afsindig. Hendes lægmuskler er så flotte og pirrende, at jeg kunne skrige af begær. Og de sorte nylonstrømper med sømmen bagpå, kan vist pirre hvilken som helst mand, på denne jordklode. Jeg kan tydeligvis IKKE tåle at kigge på dem.
Vi skal synge en lille “Velkommen” sang, og da den er sunget, bider jeg mærke i, at Liselotte lægger den ned i hendes lille røde taske. Ikke mange minutter senere, kommer tjenerne ind med forretten, og jeg kan nærmest ikke koncentrere mig, om at jeg skal til at spise.

Det er ikke særligt høfligt, men min pik ligger allerede ulmende og voldsomt kusselysten, på indersiden af lynlåsen, og den fjerner totalt fokus fra min trang til mad. Næsten pinligt, men den vil faktisk foretrække at blive lukket ud allerede nu, for at "spise" noget helt andet. Den vil have fisse. Våd lækker erfaren fisse... - og det skal være Liselottes fisse. Kan dufte Liselottes skønne forførende parfume.

Det bliver nogle lange timer, indtil desserten er blevet indtaget, og jeg forhåbentligt skal ud at danse med Liselotte, og dér lægge min ene arm om på hendes ryg. Hun drejer sig mod mig, for at starte en samtale, og lægger i det samme hendes venstre hånd på mit lår, i 5-10 sekunder, mens hun sender mig et frækt smil, og nogle øjne, der "siger" en hel masse, som jeg SLET IKKE kan tåle at tænke på. Min kone, og Liselottes mand sidder heldigvis ved den anden del, af det store hestesko-formede bord. Min frække borddame tager sit vinglas, og sender mig et lille nik, støder sit glas mod mit, mens hun siger "SKÅL, håber at vi får en dejlig aften sammen".

"Tak Liselotte… - det får vi helt sikkert”, får jeg fremstammet. Vi begynder at spise den lækre lakse- anretning, men der går kun et par minutter, så mærker jeg Liselottes venstre fod og sko, køre stille op ad mit skinneben. Jeg stivner nærmest, selvom det eneste jeg har ventet på, er at hun ville blive mere nærgående, og gerne pirre mig endnu mere, end hånden på låret.
Det er så lykkedes hende NU. Jeg kigger på hende, med at lille frækt smil, og det man vist kalder “sovekammerøjne”, og giver hende et forsigtigt, næsten usynligt nik, som en slags "fortsæt bare" tegn. Jeg vedtager nu enstemmigt, at jeg skal gøre ALT, for at få fingre og pik, i den attraktive kvinde, der sidder 30 cm. fra mig.

Samtidig har hun nu trukket kjolen lidt mere op, på hendes velskabte frække nylonindpakkede lår. Hold dog helt op ! Jeg fantaserer lige nu om hvilket syn jeg vil møde, hvis det senere i aften, skulle lykkes for mig, at få løftet hendes frække kjole op om livet på hende, mens jeg samtidig fisker min store tykke pik frem. Tankerne og de frække fantasier, myldrer rundt. Forestiller mig at klaske mit blanke pirrelige pikhoved, blidt mod Liselottes drivvåde blottede kusse, mens hun inviterende læner sig forover, for endelig, efter et par timers ulidelig sød kløen og piktrang, at blive kneppet af hendes bordherre, med den anspændte pik.

Vi tager et par bidder mere af laksen, og i det samme retter jeg lidt på min serviet, som ligger i mit skød.
Men en stiv dunkende pik, giver hermed bevisligt kreative tanker, og jeg lader servietten falde på gulvet. Dog med skumle bagtanker !
Jeg MÅ/SKAL simpelthen røre Liselottes frække lår, så jeg bøjer mig ned efter servietten. Tager servietten i hånden, og på vej op igen, lader jeg min hånd strejfe hendes lår, med lidt mere end en tilfældig berøring.
Så véd hun helt sikkert, at interessen er gengældt. Det giver nogle små ryk i min pik, og jeg lægger servietten hen over min bule i bukserne. "SKÅL" siger tante Ingrid, og idet jeg løfter glasset med min venstre hånd, anbringer jeg min højre hånd på Liselottes lår, og mærker nu for alvor, hvor bløde og lækre de er.

Det giver et lille “gys” i både mig og Liselotte, som lige nu taler med herren til hendes modsatte side…


Liselotte tager sit glas med hvidvin, og siger “SKÅL” til Erik, på hendes højre side, og vender sig også mod mig, med et skælmsk smil, og støder hendes glas mod mit. I det samme tager hun fat i dugen, og lægger den lidt op over hendes lår, så min hånd, som gerne vil undersøge mere af Liselotte’s flotte ben, bedre kan “arbejde” i det skjulte. Hun løfter igen lidt på kjolen, som viser sig at have en større slids, end jeg troede. Mine fingre, eller nu er det faktisk hele hånden, glider videre op ad det fristende lår, inde under kjolen, som har givet mig den MEGET HØJE PULS, som jeg kæmper med.
At hendes brystparti så samtidig er flot udstillet, med en pirrende, og voldsomt fristende kavalergang, gør ikke pulsen mindre.

Liselotte har belejligt spredt sine ben lidt fra hinanden, og min hånd, og specielt mine yderste 2 fingre, arbejder sig stille op ad låret, og jeg mærker nu at nylonstrømpen er fastgjort i en hofteholder. UUHHHH NEEEJ og UUFFFF. Jeg har lyst til at skrige. Mine fingre møder nu hendes nøgne blottede lår, og øjeblikket efter er de oppe og kæle med de små tynde trusser, som gemmer på en dampende varm kusse. Der er en tydeligt højere temperatur under Liselottes kjole, end udenfor den. Liselotte må rømme sig, og udstøder et par små host, for at skjule hendes liderlige suk. Hun kigger igen på mig, og ord som “MERE” - "JEG VIL HAVE PIK" og "BLIV VED", står tydeligt skrevet i hendes øjne.

Min dunkende pik er nærmest ved at sprænge. Jeg må desværre flytte hånden igen. Trækker den stille til mig, så jeg kan få spist det sidste af forretten.. Løfter igen mit glas, og råber “SKÅÅÅL”, over til min kone og Liselottes mand.

Tjenerne kommer og hente tallerkenerne, og Liselotte hvisker forsigtigt, at hun lige løber på toilettet.
Hun rejser sig, og jeg stirrer liderligt efter hende, da jeg ser hendes velskabte krop i de høje stiletter, næsten "svæve" afsted, ned langs bordet. Den frække bagdel og de lækre hofter skal jeg meget gerne have fat i. Efter et par minutter, da pikken har fundet lidt ro, rejser jeg mig også, og søger mod den store foyer, hvor toiletterne ligger. Toiletterne er lidt overbefolket, men jeg véd at handicap-toilettet ligger lidt skjult, henne rundt om hjørnet. Der sniger jeg mig hen.

Idet jeg tager i døren, hører jeg dørlåsen blive drejet, og døren bliver åbnet. Det er Liselotte, som står i hendes knaldrøde festkjole. Hun bliver lidt forskrækket, over at jeg står udenfor døren, men handler hurtigt, og tager mig i armen, og trækker mig indenfor, og låser igen. "John, se her"" siger hun, og trækker hendes kjole op til livet, mens hun tager min hånd og fører den hen til hendes liderlige mis. "Den her vil mærke din pik, inden festen er slut". Jeg giver den pikgale kusse et lille klem, og kan tydeligt mærke at hendes små røde trusser er meget våde. Det rykker vanvittigt i min pik og nosser, ved tanken om at kneppe hende. Jeg er lige ved at komme.
Hun slipper kjolen igen, åbner døren, og går ud. Jeg bliver derinde et øjeblik. Skal igen have styr på min store bankende bule i bukserne.

Det bliver svært at komme tilbage til hovedretten, når det jeg helst vil "spise" er Liselotte. Jeg har nu “kendt” hende i 1 time og 10 minutter, og spermen, som hun gerne selv skal tømme mig for, står allerede klar i det nederste af mit pikskaft. Jeg finder min plads, og nikker til Poul. Poul siger samtidig: "Det er rosastegt inderlår vi skal have". "Javel ja" svarer jeg. Jeg tåler ikke at høre ordet "inderlår". Der er kun 2 inderlår her i salen, som jeg vil have. De er pakket ind i frækt nylon, og de kommer gående nede for enden af bordet. Jeg skal holde et stort SUK tilbage, for ikke at virke for begejstret, da jeg ser Liselotte komme retur. Hendes skønne bryster ligger stadig flot serveret, spændt flot op inde bag kjolen. De gynger lidt for hvert skridt hun tager. De skal blive pakket ud, skal de. Og hvor skal hun dog have fyldt sin kusse op, med min tirrede stive pik, tænker jeg. Nu er hun selv ude om det !

"Hej igen" siger hun, som om vi ikke lige er mødtes for 4 minutter siden, og sætter sig, og trækker i det samme kjolen op, så slidsen igen er tilgængelig, for en utålmodig mandehånd.
Hun stiller hendes lille håndtaske ned på gulvet, og har bevidst ladet den stå åben. Jeg kigger ned, og ser at hendes våde røde trusser ligger øverst i den. Udstillet til ære for mig og min kussesyge pik. Hun har åbenbart været retur på toilettet, og tage dem af. Ved siden af, kan jeg ane Velkomst-sangen.

Jeg har igen lyst til at skrige af indestængte lyster. Hun drejer hovedet, smiler frækt, og kniber øjnene lidt i, lægger kortvarigt igen hendes hånd på mit lår, og lidt mere vovet strejfer hun i få sekunder min bankende pik, og siger stille "Sagde du skål, John ?".

Hun ved udmærket godt, at jeg totalt har tabt pusten ved synet af trusserne, og er ved at blive sindssyg efter at få hende pakket ud til mere dejlig leg, og få hende kneppet godt igennem. Da hun strejfede min pik, begyndte det at pible stille ud af den, med de små første pre-sperm dråber. Jeg kan mærke at mine tights bliver fugtige, dér hvor pikhovedet ligger placeret.
Kunne man åbne mit hoved og aflæse hjernens tanker, så ville der kun stå ordene "LISELOTTE SKAL KNEPPES"

Der kommer nu rødvin i glassene og hovedretten serveres. Der ligger nu også inderlår på tallerkenen. Jeg kigger ned på min borddames inderlår, og pruster næsten. Jeg spiser mest af høflighed, og ikke af hverken sult eller lyst. Min lyst er et helt andet sted. Jeg skal huske at snakke med gæsterne overfor, være en galant bordherre, sørge for vin til de omkringsiddende, komme med små friske bemærkninger, som man jo gør. Men jeg har også Liselottes ventende våde kusse, jeg skal have fingrene i.

Liselottes venstre ben støder nu mod mit. Hun sidder nu med spredte ben, og signalerer dermed, at der igen er fri adgang, og at jeg godt må skynde mig at få anbragt min hånd under kjolen igen. Hun har spredt stofservietten ud over hendes lår, for at skjule div. aktivitet. Jeg skærer 4-5 stykker kød ud, så jeg kan nøjes med at bruge gaflen med venstre hånd, mens højre hånd skal på opdagelse, op ad “MIT EGET” private favorit-inderlår.

Poul er heldigvis en noget ældre herre, der intet ænser. Han er nået til den alder, hvor man foretrækker en sildemad og en kold øl, fremfor en dampende pikliderlig kusse.
Min højre hånd finder slidsen, og Liselotte lukker øjnene et øjeblik, af ren fryd, spænding og nydelse.
Nu sniger mine fingre sig igen stille.. stiille… stiiille… - op ad hendes nylonlår. Glemte jeg at nævne at de sorte nylonstrømper hun er iført er hægtet fast i en fræk blonde hofteholder (nej, det gjorde jeg vist ikke). Da jeg er oppe "for enden af nylonen", og mine fingre igen kæler med hendes nøgne varme lår, udstøder Liselotte et "Uuhhmmm...jaaaah".

6-7 cm. længere oppe ad låret, møder jeg endelig den våde borddame-kusse. Ingen trusser der sidder i vejen. ÅÅÅHHHHH I GUDER... Jeg, og ikke mindst min pik, elsker legesyge kusser med lidt frisure, og det har hun. Hun kigger på mig, tager hendes gaffel op til læberne, og siger lavmælt "Det er dog noget skønt kød. Jeg ELSKER at få kød". Her sidder jeg med en 17 cm. tyk stiv pik liggende klar. Det er uden tvivl det "kød" hun har i tankerne, og hentyder til.

Kan ikke bevæge min hånd så voldsomt, men min lille- og ringfinger klemmer blidt om hendes våde skamlæber. Først kæler jeg med den ene skamlæbe, og så den anden. Kort efter finder lillefingeren indenfor i varmen. Hun sejler af piktrang. Jeg kæler med hende i højest et par minutter, men er desværre nødt til at få min højre hånd, frem på bordet igen.
Pludselig vælter hun glasset, med en lille skvat vin i. Måske som en slags hjælp, til at jeg kan få min hånd frem fra gemmerne igen.

Jeg har nu hånden tilbage, men er nødt til at skubbe lidt til min pik, så ikke den er så markant tydelig. Det ser Liselotte, og tager sit vinglas, og i det hun drejer sig imod mig, hvisker hun, så kun jeg hører det: "Lyn ned". Jeg spiser lidt mere, og lægger også min serviet ned i skødet, og får i samme bevægelse, lynet min lynlås ned. Heldigvis har jeg tights på, med en åbning ind til Hr. Pik. Liselotte følger med ud af øjenkrogen, og slikker sig om munden. Lader tungen kører frækt henover de røde læber.

Uuhhaaa.. åhh suk... jeg kan allerede mærke og fornemme hendes læber omslutte mit dunkende pikhoved.
Jeg hjælper pikken ud, så den nu ligger klar under servietten. Jeg må, for at virke naturlig, tage en bid mere af det "forbaskede" mad. Løfter mit glas og siger "mere skål", og nikker smilende til de andre gæster..

Og nu sker det. Jeg kan mærke en lille spinkel kvindehånd, snige sig ind under min serviet. Jeg gyser ved tanken. Har liderligt studeret Liselottes knaldrøde velplejede negle, og om et øjeblik, mærker jeg hendes hånd ved min utålmodige pik. NUU NUUUU... åhh jaaa.. Hendes hånd har fundet min pik, med det fugtige blanke pikhoved. Hendes pegefinger kører blidt rundt i mine første dråber, og tirrer min glans. Jeg skal virkelig koncentrere mig, for ikke at klynke og pruste højt. Hun kan mærke min puls i pikken, og hun lader hendes negle, køre frækt ned ad pikskaftet. ÅÅÅÅHHHHHHH - DEEEEJLIGT ! Desværre er det kun en kort fornøjelse, men inden hun trækker hånden til sig igen, omslutter hendes lille hånd, min vildt anspændte pik. Hun kan lige nå omkring den. Og nuuu.. åh nej... hun rykker i den 5-6, måske 8 gange. Jeg kan mærke pikskaftet er helt fyldt, og der pibler flere dråber ud. Hendes hånd slipper heldigvis min pik, ellers havde jeg fået udløsning midt i hovedretten.

HVOR SKAL HUN DOG Få MIN PIK AT MÆRKE!

Hun tager nu velkomst-sangen op af tasken, og lægger den hen foran mig. Jeg åbner den forsigtigt. Der står: "Mobil nr. XXXXXXXX. Send sms, med hvor og hvornår, jeg skal kneppes. Jeg trænger til din store pik". Den besked havde hun skrevet inden hun forlod toilettet.

Det bliver svært at få pikken ned i alm. størrelse igen, men jeg er nødt til at få den lukket den indenfor igen. Det lykkedes heldigvis, efter et par minutter, og jeg rejser mig igen, for at gå ud på toilettet og undersøge, hvor hun kan blive gennem-kneppet. Da jeg kommer ud ved handicap-toilettet igen, ser jeg i det fjerneste hjørne, en trappe, som går ned til et kælderrum. Jeg går ned og undersøger det, og døren står ulåst.

Der er oplagret nogle ældre møbler, sofaer m.m., som ikke bliver brugt længere. Jeg orienterer mig hurtigt, i det svage lys der er i lokalet. Der står bl.a. en stor brun Chesterfield sofa. Det bliver den hun skal få lov at ride min liderlige pik i, og måske tages bagfra, mens hun ligger ind over ryglænet. Min pik står hårdt igen, og jeg er nødt til at lukke den ud, og lige klaske den et par gange imod ryglænet på sofaen, for ligesom at "sige" til den, at den snart skal have våd pikgal fisse, sænket ned over sig.

Jeg sniger mig op i stueplan igen. Da jeg nærmer mig handicap toilettet, står Liselotte udenfor, og skal til at åbne døren.
Jeg når lige at sige "Kældertrappen er derovre", og vil umiddelbart gå videre. Hun drejer hovedet, nikker, og kigger op på mig med et skummelt blik, tager fat i min arm, og trækker mig igen med indenfor på toilettet. Hun tager fat om nakken på mig, og trækker min mund hen til hendes røde frække læber. Hun kysser mig blidt, og lader hendes tunge danse henover mine læber.

Jeg sukker dybt, og med et snuptag åbner hun imens mine bukser, og med erfarne hænder, fisker hun min tykke sultne pik frem i lyset.
Hun bøjer sig lidt forover, for at lade hendes bløde læber omklamre mit blålilla pikhoved. Jeg tager fat i hendes hår, og trækker hende lidt tættere. Hendes ene hånd har hun lukket omkring pikskaftet, og rykker blidt forhuden frem og tilbage. Jeg åbner hurtigt livremmen og min bukseknap, så bukserne glider ned om knæene på mig.

Med den anden hånd, og hendes frække røde negle, forkæler og tirrer hun nu mine blottede sprængfyldte nosser. Hun åbner munden og slikker drillende det fugtige pikhoved, hvor pre-spermen pibler stille ud af. Lige nu, må tiden godt gå i stå. Jeg har lyst til at skrige. Dette må være bedre end at være i Himmeriget.

Det varer desværre kun véd i 1 minuts tid, før hun slipper pik og nosser, rejser sig lidt op igen, og læner sig nu ind over håndvasken.
"Giv mig nogle dybe stød, inden vi går ind til desserten. Min kusse KRÆVER pik" jamrer hun. Hun løfter kjolen op om hofterne, og står nu i de røde stiletter og de sorte nylonstrømper med sømme bagpå. Et syn, som på selv en god dag, kan give hjerteproblemer. Jeg tager fat om pikken, og leder den på vej, op imellem hendes lår og balder.

Takket være højden på stiletterne, er hendes piksyge kusse lige ud for min stive pik. Jeg møder en drivvåd kusse, og med et blidt stød, glider jeg helt ubesværet til bunds. "UUUUHHH JAAA - KNEP MIG SÅ" lyder det med lavmælt stemme. Jeg støder den i bund 20-25 gange, og må lukke øjnene i, af lutter nydelse, selvom jeg allerhelst vil se det hele foregå. Jeg mærker Liselottes hånd igen tager fat om pikken, og kærligt trækker den ud af "lystens hule".
"Meget mere pik senere. Nu skal vi ind og have desserten" hvisker hun lidt stakåndet, og fortsætter: "Send en SMS, hvor jeg senere skal komme hen, for at få mere pik".

Med lettere vold presser jeg min stadigt meget stive og hårde pik, ind bag lynlåsen igen. Liselotte slipper taget i kjolen, og lader den falde ned om den velformede nøgne bagdel. Retter lige lidt på kjolen, og åbner forsigtigt døren, og kigger hurtigt ud, inden hun forlader toilettet. Jeg venter 15-20 sek., og sniger mig så samme vej. Jeg når kun 4-5 skridt væk, før jeg hører min kones stemme. "Er toilettet ledigt" spørger hun, og giver mig et kys. "Ja, jeg kommer lige derfra, så det tror jeg". "Men jeg går ind til desserten" svarer jeg.

Jeg finder min plads igen. Liselotte sidder der allerede. Jeg lægger belejligt min hånd på hendes ene skulder, idet jeg sætter mig. Bare den lille berøring går igen direkte i pikken, som omgående begynder at gøre sig kampklar igen. Mine øjne strejfer igen de skønne velskabte bryster, som sidder inden for 30-40 cm. rækkevidde, men desværre er forbuden frugt, så længe jeg sidder her ved bordet..

De skal også pakkes ud til leg, som resten af den liderlige Liselotte, når jeg snart skal have hende med i kælderen. Tanken om at hun skal skræve ind over min store tykke pik, mens jeg sidder i Chesterfield-sofaen, gør mig helt elektrisk. Hun skal få lov til at ride min utålmodige pik, til vi begge klynker og jamrer, af liderlighed og lyster.

Nu har jeg været på besøg i hendes pik-sultne behårede kusse, og det var FANTASTISK, men bare alt for kort tid. Øjeblikket hvor pikhovedet, møder den let kildrende og pirrende behåring er fantastisk. Alle nerverne i pikhovedet står på stilke, for kort efter at mærke de våde følsomme skamlæber omslutte pikhovedet, mens pikken glider indenfor i den saftige grotte.

Jeg kigger ned på hendes høje røde stiletter igen, og er på et splitsekund, igen ved at blive vanvittig af kussetrang. Tænker et kort øjeblik, om jeg er med i en vanvittig fræk drøm. MEN NEJ. Det er sgu´ LIVE, direkte her på Kroen. Min udløsning ligger lige om hjørnet, men Liselotte skal selv have lov, til at malke eller massere min ladning af varm sperm, ud til levering i hendes kusse, eller måske udover hendes smukke ansigt.

Jeg tager min telefon, og skriver at hun skal møde mig i kælderen, som hun jo kan finde efter handicap-toilettet. "Når jeg lægger skeen på tallerkenen, rejser jeg mig, og går i kælderen. Du kommer 3 minutter senere". Vi har ikke meget tid, men hun skal gennemkneppes så grundigt, at englene synger. Jeg trykker på "send", og kan se at Liselottes tlf. lyser op. Det går lige i missen på hende. Hun rykker uroligt på stolen, mens hun læser beskeden.

Hun drejer hovedet, kigger på mig, og udstøder et dybt suk, da hun allerede nu, kan fornemme min pik, der skal åbne hende igen, og pule hende godt igennem. Liselotte taster på hendes telefon, og nu får jeg en besked. "Jeg vil grovkneppes, og bare mærke din pik banke hårdt i mig. Jeg trænger til din lækre pik NU". Mens hun med skeen tager et stykke is på tallerkenen, trækker hun lidt op i kjolen igen, for lige at vise mig "varerne" endnu engang. Jeg kan simpelthen ikke tåle at se hendes sorte nylon, og når det så samtidig serveres så frækt, lige foran min kussegale stive pik, så skal det gå galt med min puls. ÅÅÅHHHH NEJ - GIV MIG SÅ DE LÆKRE KVINDELÅR - tankerne myldrer igennem hovedet på mig.

Mine hænder skal kæle med hendes nylonlår, mens jeg knepper hende. Bare lade hænderne stryge blidt op og ned ad lårene, mens pikken arbejder. Bare ikke jeg kommer til at fylde hende, med min ladning af varm sperm, inden jeg har set mig om. Alt er næsten planlagt. Kjolen kan lynes ned i ryggen, og det skal den blive. Hendes lækre bryster skal lukkes ud til leg, mens hun bliver kneppet dejligt igennem, i hendes trang og jagt på en skøn orgasme. DET BLIVER SÅÅÅ GODT !

"Pling"... - der lander en ny sms. "Men først skal jeg smage din store stive pik", står der.
Okay okay... - først vil hun slikke pik, og så skal hun stige ombord, og ride min pik på sofaen. Vi skal kysse og kæle. Er der tid skal jeg nappe og bide i hendes frække bryster og dertil hørende stive brystvorter, som er meget synlige allerede. Som finale skal hun smides ind over ryglænet på den store Chesterfield, så hendes kusse bare står indbydende, våd, åben og klar, til at blive brugt af den bordherre, som hun nu har kendt i ca. 3 timer.

"Pling" siger det. Jeg får endnu en sms fra borddamen. "Min kusse sejler. Går du snart ?"
Jeg drejer hovedet og kigger på Liselotte, mens jeg tager den sidste bid is, og lægger skeen.


Med min hånd klemmer jeg blidt borddamens lår, og rejser mig. Jeg bliver nødt til at gå rask til, for min pik, er igen begyndt at vokse i et ukontrollerbart heftigt tempo.. - og det går stærkt. Når den skal have kusse, så er den ustyrlig.
Ude i foyeren går jeg med raske skridt direkte imod kældertrappen. Springer nærmest ned ad trappen, inden nogen ser mig. Åbner døren, går 6-8 meter ind i kælderrummet, og sætter mig i sofaen. Åbner livremmen, og lyner ned, så Liselotte hurtigt kan komme i gang med at finde min dunkende pik. Pikken ligger stadig velvoksen, bag mine tights. Hun skal selv have fornøjelsen at fange den, med hånd eller mund, når den lukkes ud i det fri.

Åhhh.. Kom så, Liselotte.

Jeg når ikke at tænke tanken færdig, før døren forsigtigt åbnes. Ind kommer hun, i sin røde frække kjole. Hun ser hurtigt at jeg sidder klar, lidt skjult ovre i det fjerneste hjørne, i den store cognacfarvede sofa. Jeg har lagt et par puder på gulvet foran mig. Hun tripper hurtigt over til mig, og omgående lægger hun sig ned på knæ, og begynder at fiske efter min utålmodige pik.

Hendes erfarne hænder er hurtige, og trækker ned i mine tights, mens jeg, løfter mig fra sofaen. Og ud springer pikken. "ÅÅÅÅHHH JAAHH" sukker hun, "ENDELIG ENDELIG". Hun fører pikken til hendes bløde læber, som lukker sig om mit blålilla glinsende pikhoved, og med stor appetit begynder hun at forkæle mig. Hendes fingre med de røde negle, omslutter pikskaftet, og rykker frækt og liderligt forhuden frem og tilbage, så jeg er ved at besvime.

Jamen dog, hvor er det godt. Hun har slikket pik på mig i 3-4 minutter, og imens har jeg rykket kjolen op om hofterne, så mine fingre kunne finde frem til hendes dampende liderlige kusse. Jeg mærker safterne løbe stille ned ad Liselottes lår, og jeg har kørt 3 fingre i position, klar til at fylde missen op. Det hun gør ved min pik, er så vanvittigt fantastisk, så nu skal hun så sandelig også have mine 3 fingre at mærke. Jeg støder fingrene mod de bløde varme, næsten snappende kønslæber, og fingrene smutter indenfor.

Det kunne hun bruge. Jeg banker fingrene lidt hårdere op i hende. Igen og igen. Hun slikker, grynter og klynker på samme tid. Hun er MERE END KLAR TIL MIN STORE PIK.
Men vi har jo desværre ikke voldsomt meget tid, så efter et par minutter, afbryder jeg vores skønne leg, og rykker mig lidt frem på sofaen. "Vend dig om, så jeg kan lyne kjolen ned" siger jeg halvt stønnende.

"Nu skal du kneppes godt igennem, inden der er nogen der savner os". Kjolen ryger ned om anklerne på Liselotte, og hun hopper elegant ud af den, og tager et skridt tilbage, så hun med ryggen mod mig, kan tage fat om min vildt bankende pik, med de store tydelige blodårer, og kan styre den indenfor i hendes piksultne kusse.

Med sikker hånd lader hun pikhovedet køre frækt hen over behåringen, klasker den mod hendes lille tirrede legesyge klitoris, og inden jeg glider indenfor i "honningkrukken", trækker hun pikhovedet 4-5 gange frem og tilbage imellem de pikhungrende sejlende skamlæber.
OG NU... NUUUUUU...

Hendes frække velskabte krop, sænker sig stille, men sikkert, ned over min liderlige pik. Synet af min evigt liderlige pik, som forsvinder op i hende, er næsten mere end jeg kan tåle. Og så den skønne følelse af, at hele pikken er omsluttet af varm våd kusse, som nyder at blive fyldt op og brugt.
Mine hænder har "af sig selv" langet ud efter hendes fristende bryster, og jeg får dem forsigtigt, men samtidigt lidt krævende og grådigt, listet ud af BH´en, som har båret dem så flot hele dagen.

Åhhh dog... hvilken skøn håndfuld... Det begynder at trække i nosserne igen, og Liselotte kæler imens med begge sine hænder, på både mine tunge nosser og hendes klit. Hun jamrer og klynker, så man skulle tro hun fik tæsk. Hendes brystvorter er stenhårde, og hun har ikke langt til den indestængte orgasme, som har ligget og ventet under overfladen siden forretten.

Inden "festen er ovre" for os begge, skal jeg også nå at kæle med, hendes nylonindpakkede lår, som jo nærmest har været skyld i mit høje blodtryk, de sidste 3 timer. Da mine fingerspidser lander på hendes bløde inderlår, begynder hun at råbe "JAAAAA" - MEEEEERE PIIIK".

Jeg når lige at tænke nogle tanker, og spørger højt "Skal du op på ryglænet, og pules bagfra". Svaret kommer prompte: " NEEEEEEJ - BARE KNEP MIG HER - GIV MIG MERE PIK"
Og i næste øjeblik, mens lydene fra en smaskende kusse, og en dunkende hård pik, der nyder hinanden, fylder kælderrummet, kan jeg mærke at både Liselottes krop og pikfyldte kusse, begynder at krampe sig
sammen i en kæmpe orgasme. "ÅÅÅHHH JAAAAA JAAAAA UUUUHHHH" - lydene vil ingen ende tage, og NUUUUUU - NUUUUU....

Liselotte kommer i et kæmpe brag. Orgasmen brager igennem hende. Kroppen sitrer og dirrer, mens mine hænder holder godt fast, i både hendes lår og hofter.
Det kan jeg simpelthen ikke klare at deltage i, og pikken og jeg overgiver os også, og pumper 3-4 store skud sperm op i hendes hungrende, frækt behårede fisse.
Det sortner næsten for mine øjne, mens jeg pruster højt, og kan høre mig selv råbe "ÅÅHHHH JAAAAAHH".

Liselotte rider stille videre, mens vi gisper efter vejret. Så stopper hun hendes bevægelser med underlivet, og bliver så siddende helt stille, i et minuts tid på pikken, som langsomt begynder at tabe trykket.

"Åh dog" gisper hun, og fortsætter: "ALDRIG før har jeg været så tændt og pikliderlig som i dag. Og så blive kneppet i en skummel, men fræk og pirrende kælder".
Vi får luft i lungerne igen, og må desværre klæde os præsentabelt på igen.
Liselotte har heldigvis været forudseende, og medbragt et par servietter, som hun kan tørre sin sperm-fyldte kusse med. Jeg får også aftørret min nu tilfredsstillede, men grundigt saft- og sperm-indsmurte pik.

Fuldt påklædt igen, sniger vi os forsigtigt, op fra kælderen igen, og går hver for sig tilbage til selskabssalen.
Bordene er ved at blive tømt for tallerkener og glas, og jeg ser min kone stå og snakke med nogle andre gæster, og jeg går hen og glider diskret ind i samtalen.

Kort efter kommer Liselotte også over, og søger min kone. “Nu har jeg haft fornøjelsen af din mand, de sidste par timer. Fik vi nogensinde hilst ordentligt på hinanden ?” siger hun til min kone, og rækker hånden frem. De hilser, og min kone svarer: “Han har forhåbentligt ikke snakket dig i søvn, under middagen ?”.

“Nej… - absolut ikke” lyder svaret. “Han har absolut holdt mig til ilden. Det er faktisk gået ganske velsmurt, let og smertefrit. Det har været rigtigt rart at “mærke”, at der var en ægte mand bag jakkesættet.

Alle gæsterne finder nu en plads ved kaffebordene, og helt naturligt sætter Liselotte og hendes mand sig ved samme bord, som jeg og min kone.
Kort efter spiller musikken op til dans, og efter 4-5 musiknumre kommer Liselotte og anmoder om en dans, med hendes bordherre, som heldigvis er mig. Liselottes mand byder også min kone op, og vi bevæger os alle ud på dansegulvet.

Øjeblikket efter bølger sangen "Hvor skal du sove i nat", ud igennem højttaleren. Da kigger Liselotte og jeg hinanden dybt i øjnene, og med det sultne blik vi sender hinanden, efterlades ingen tvivl om hvad vi begge har lyst til.
Der er absolut ingen tvivl om, at det ikke er sidste gang, vi skal nyde hinandens sexhungrende kroppe, og intense frække selskab.

Det bliver skønt en dag i fremtiden, at gå på opdagelse, rundt på Liselottes krop, en dag hvor tid ikke bliver en stopklods.


Liselotte blev herefter min elskerinde i 11 år, og der følger snart flere beretninger, om hvor "vild", varmblodet og piklysten en kvinde hun var.







Erotiske noveller skrevet af  Tiger1962





Påskønnelse
Her kan du, også Anonyme læsere, give en lille ting til forfatteren af historien, for at vise din påskønnelse.

(11)
(5)
(2)

Læst af bruger

Stemme og kommentar

5 * = Virkelig god historie
4 * = God historie
3 * = Ok historie
2 * = Under middel historie
1 * = Dårlig historie



For at kunne stemme, skal du oprette dig som bruger.

Løveunge(M) 02-08-2025 21:16
Fræk og også ganske ophidsende.




SWaddict(M) 02-08-2025 18:09
Voldsomt fræk og ophidsende historie, Tak og dejlig læsning


Maximus16(M) 02-08-2025 17:39
Supergod historie. Godt fortalt , godt skrevet. Skriv gerne mere om de næste 11 år 😉
5 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️


Vejle 7100(m) 02-08-2025 17:11
Fuck det er levende beskrevet, glæder mig til at høre om flere oplevelser


møllen2(m) 02-08-2025 15:11
Ooooh en dejlig fræk og pirrende historie


TineTv(m) 02-08-2025 12:46
Så Fræk en oplevelse.




Cep(M) 02-08-2025 12:42
Kan næsten ikke vente på fortsættelsen , fræk , saftig og meget velskrevet


SirT(m) 02-08-2025 10:32
Det var en novelle der gav en voldsom stiv pik.


VØLUND(m) 02-08-2025 10:21
Super dejlig fræk, ville ønske det var mig


Basse70(P) 02-08-2025 09:07
god og fræk historie
måtte lige tage trykket mens jeg læste færdig


Micro(p) 02-08-2025 08:45
Det var en god og fræk novelle, som jo er en hver mands drøm at opleve tænker jeg. Godt skrevet.




Don Lp(m) 02-08-2025 01:03
Du får absolut top karakter for denne dejlige og frække historie, og så glæder jeg mig til en fortsættelse :) 5 stjerner



Hede tanker(m) 01-08-2025 21:27
Dejlig fræk og velskrevet novelle, håber der kommer flere om lady in red


heldige mig(m) 01-08-2025 20:18
rigtig dejlig og velskrevet fræk novelle


trimmetpar(m) 29-07-2025 05:48
Rigtig godt skrevet - den tændte godt op…


Stockholm(M) 27-07-2025 10:58
Hvor dejlig et sølvbryllup.
En middag der bliver så fræk, og hvor begæret for lov til at vokse.
Wow, dejligt skrevet og får lov til at være med, sådan skriver du.




Silver53(m) 25-06-2025 17:16
Dejlig fræk fortælling, hvem ville ikke gerne være bordherre der. Hører gerne mere fra dig.


Pax(m) 25-06-2025 10:59
Du får absolut top karakter for denne dejlige og frække historie, og så glæder jeg mig til en fortsættelse :)


GentleSir2023(M) 25-06-2025 09:40
Skøn fræk historie.
Hvilken mand har aldrig drømt om bord damen til en fest. Blev dog kun til fantasien for mit vedkommende 😅😅🔥🔥




     

Her ses læsernes bedømmelse af historien
Antal stemmer19
Gennemsnits stemmer4,89
Antal visninger7968
Udgivet den02-08-2025 00:01:01