Højere karakterer (Aldersforskel)
Erotiske noveller skrevet af  Birk

Udgivet: 24-05-2025 00:01:01 - Gennemsnit: 4,33  Udskriv
Kategori(er): Aldersforskel | Utroskab | Embedsmisbrug | Oralsex
Antal tegn:7515



Højere karakterer.
Sandheden er, at historien ikke er min egen, men jeg ville ønske at den var. Jeg mødte først Claudia senere, men fordi det i min fantasi så mange gange har været min pik, hun suttede på, så bliver det sådan jeg fortæller historien.

Jeg har 9U til matematik på en skole i hovedstadsområdet. Dengang jeg startede var det et lidt belastet kvarter, med meget arbejdsløshed og skilsmisse familier. Som mange andre steder i København har det ændret sig, og familierne er blevet mere og mere ressourcestærke. I 9U går Claudia, en køn pige med nøddebrunt hår, en røv der egentlig har været rund siden skolestart, men som hun er begyndt at vise frem i meget stramme jeans. Hendes mave er ret flad og næsten hele året har hun en crop-top på, gerne med sexuelle referencer. Play-Girl, Kiss me og lignende. Hendes bryster e rimeligt store i betragtning af at hun kun lige er blevet 16, et par gode håndfulde. Hun ser godt ud, og de fleste drenge i 10 klasse har også bemærket det og glor efter hende mens de skubber til hinanden. Hun er en af de piger der altid bliver kastet vand på på varme sommerdage, så man kan se konturerne af de struttende bryster under den våde crop-top. (Jeg mistænker at hun med vilje tager lyse trøjer på, de dage). Claudias familie er en af de ressourcestærke tilflyttere, så de faglige ambitioner i hjemmet er ret store. Claudia skal selvfølgelig på gymnasiet og forældrene presser på for at det skal være sådan.

Jeg ved godt, at jeg har en lidt perv side og at jeg finder unge piger sexede, men frygt for den ondsindede sladder der kan være, mellem skoleelever har gjort at jeg altid har været meget opmærksom på, ikke at afsløre mine tilbøjeligheder ved at kigge efter pigerne i overbygningen. Ikke desto mindre er det som om Claudia godt kan gennemskue mig. Hver gang hun rækker hånden op for at bede om hjælp smiler hun altid lidt ekstra når jeg ser ned til hende, og næsten umærkeligt læner hun sig lidt frem, så der bliver kig ned i kavalergangen. Hun rører mig altid på armen når hun spørger og hendes pigeparfume der dufter af blomster og jordbær, går lige i underlivet på mig og jeg kan altid mærke min pik rykke på sig når jeg er ved hendes bord. Claudia er rimeligt godt med i matematik, men den middelkarakter hun ligger på lige nu, er ikke helt nok til familiens ambitionsniveau.

En dag i maj måned kort før årskarakteren, hvor hun ligger til venligt syvtal (samme som ved halvårskarakteren), blev hun hængende i fysiklokalet efter timen. ”Anders?” sagde en stemme bag mig, mens jeg satte glasvarer på plads. Der sad hun, alene i mit fysiklokale med en ærmeløs crop-top på så man hun kunne se hendes helt hårfri armhuler og hendes virkeligt sexede navle. Jeg vendte mig om og spurgte lidt forvirret om jeg kunne hjælpe hende. Duften af hendes teenage parfume og den lette duft af frisk sved sammen med de nøgne armhuler fik mig til at synke. Hun ville gerne vide om hun var gået frem siden sidste standpunkt, for hun syntes altså at hun lavede meget mere i timerne. Hun bed sig i læben på en måde som jeg ikke kunne finde ud af om var flirtende eller barnlig, men det så i hvert fald frækt ud. Jeg sagde til hende at hun jo havde fået et syvtal ligesom sidst og at det krævede lidt arbejde at hæve karakteren.

Lige der ændrede det hele sig, den her lille pige, fyldt med hormoner, som lige var begyndt at forstå den magt hendes krop havde på mænd, kiggede op på mig med hvad der nu ikke længere var tvivl om var et frækt smil. ”Hvordan, ekstra arbejde?” spurgte hun, mens hendes hånd lagde sig, ikke på min arm, men uden på bukserne lige ved min pik. Det skød lyn gennem min krop, min pik reagerede umiddelbart og den lidt dovne rejsning som hendes påklædning havde sat i gang gik lynhurtigt over til at en fuld stenhård pik. ”Wauw” sagde hun, ”Jeg tror godt jeg kan arbejde lidt ekstra” Hun lød både ophidset og forretningsmæssig på samme tid. Tror du ikke vi kan finde ud af en måde, hvorpå jeg kan hæve karakteren til 10. I et nu, blev jeg klar i hovedet. Jeg er skolens eneste fysiklærer så det er kun mig og pedellen der har nøgle til lokalet. Jeg skyndte mig hen og låste døren.

”Har du nogensinde suttet på en pik før?” Spørger jeg. Hun rødmer, trods hendes frembrusende attitude og frække udseende, er hun stadig kun en lille pige. ”Ikke en rigtig voksen pik, nej. Kun min fætters og den er ikke så stor endnu.” Alle mulige tanker gik igennem mit hoved, hvor farligt det her var, hvor fræk hun så ud, hvor vred min kone ville blive. Skal, skal ikke….. Imens alle de her tanker flyver rundt i mit hoved mærker jeg at mine jeans går op og en hånd på mine boksershorts. Jeg opgiver modstanden og lader ske hvad der skal ske. ”Mmm den er stor og flot”, sukker hun, mens hun prøvende trækker forhuden tilbage, så man kan se pikhovedet. Hun smiler og lader tungen lege med hovedet. Drillende rundt om den lille åbning, mens hendes hånd onanerer mit store lem. Jeg sukker og tager fat i hendes brune hår og trækker hende væk fra bordet og ned på knæ. Jeg kan mærke at det gør hende ophidset at jeg tager fat i hendes hård. Hun sænker læberne ned om mit pikhoved mens hun stadig leger med pikken med hånden. Hun ligger på knæ foran mig mens hun sutter begærligt på pikken. Da jeg presser hendes hoved ned over pikke gagger hun og hiver hovedet til sig. ”Nej, det kan jeg ikke endnu” gisper hun, mens hun kigger op på mig med tårer i øjnene. Jeg rejser hende op og kysser hende kærligt på munden. ”Det er okay” siger jeg, ”du gør det præcis som du skal”. Jeg trækker den stramme trøje over hendes hoved, så hun bare står i en lille sportsbh. ”bare fortsæt” hvisker jeg, mens jeg blidt presser hende ned på knæ igen. Hun er forsigt, så hendes togskinder rammer ikke mit store pikhoved mens hun sutter. Jeg bøjer mig frem og hiver hendes sports-bh over hovedet på hende, så de unge bryster bliver synlige. Deres fasthed og ungdom gør min pik endnu stivere og min eksplosion kommer endnu tættere på.

Jeg sætter mig ned ved siden af Claudia, så hun ikke længere kan sutte. Jeg tager fat om de unge fyldige bryster og leger med dem, slikker hendes brystvorter, suger på dem. Jeg mærker hvordan de begynder at stritte mens Claudia begynder at stønne. Hun ser fantastisk ud. Stramme jeans og bare bryster. Kastanjebrunt hår der falder om hendes skuldre mens hun ryster af begær. Jeg lægger mig fladt på ryggen på gulvet og presser hendes hoved ned til min pik igen. Lidt voldsommere denne gang. Hun gør op for hendes manglende evner i at deepthroate ved at slikke op og ned af skaftet, mens hun leger begjstret med min kugler. Jeg stønner højre og højere. Mens tager hovedet i munden igen. Hendes tunger rundt om mit pikhoved, hendes hånd der onanerer skaftet. Salv løber ned af hendes hage. Lige med at kan jeg ikke holde det inde længere. Jeg griber fat om Claudias hoved, holder det fast, skyder mit underliv frem og op, og kommer med et brøl i hendes sexede mund. Hun ser forskrækket ud, men synker så min sæd, med et lille frygtsomt blik. Men slapper af da hun opdager at det smager ganske okay.

Claudia kigger væk fra mig, skynder sig at tage sin trøje over hovedet og løber nærmest ud af døren, før jeg når at sige noget. Jeg er også ret forskrækket, men ordner mit tøj, rydder resten af lokalet op inden jeg går ind på min pc og retter Claudias karakterer fra 7 til 10.
En uge efter sidder Claudias blonde veninde Sofia og venter på mig efter fysik timen.



Erotiske noveller skrevet af  Birk





Påskønnelse
Her kan du, også Anonyme læsere, give en lille ting til forfatteren af historien, for at vise din påskønnelse.

(4)
(0)
(1)

Læst af bruger

Stemme og kommentar

5 * = Virkelig god historie
4 * = God historie
3 * = Ok historie
2 * = Under middel historie
1 * = Dårlig historie



For at kunne stemme, skal du oprette dig som bruger.

LesbiskCougar(K) 27-05-2025 18:15
Uhyggeligt lille historie om magtmisbrug. Måske desværre realistisk.
Godt skrevet




lo(p) 26-05-2025 18:18
Ny pige gad godt vide hvad hun vil


Rollespilleren(m) 25-05-2025 16:28
Lækker historie!


Løveunge(M) 24-05-2025 20:41
Ok historie


Rapanden(m) 24-05-2025 08:55
Fin historie 😜


Basse70(P) 24-05-2025 07:45
god historie






     

Her ses læsernes bedømmelse af historien
Antal stemmer6
Gennemsnits stemmer4,33
Antal visninger6860
Udgivet den24-05-2025 00:01:01