Det er undervisningsdag. Jeg sendte videoen fra badekarret til ham og fik en kommentar tilbage om, at jeg burde kneppes. Dog uden yderligere instrukser - og jeg har ikke opsøgt ham.
Vi skal være sammen med et andet hold i dag og det er hans kollega, der underviser. Jeg ved faktisk ikke, om han overhovedet kommer - og jeg vover ikke at spørge.
Efter undervisningen er der netværksmiddag, men Maria og jeg har meldt fra. Oliver har trukket i nogle tråde, og vi har fået en yderst attraktiv pris på overnatning, spa-adgang og sågar massage. Massagen er dog “par-massage” - dvs. brikse ved siden af hinanden i samme rum. Jeg har aldrig set Maria afklædt - men forstiller mig, hvordan hun ser ud. Vi er aldrig mere fysiske end blot et kram - men jeg har en klar idé om, at hendes krop er rund, blød og glat.
Undervisningen er startet, og det går op for mig, at jeg slet ikke hører efter. Maria bemærker min manglende interesse for undervisningen og spørger med et smil, om der er noget eller nogen jeg mangler? Jeg rødmer - har ikke sagt noget til hende, men tror hun ved det.
Dagen snegler sig afsted, temaerne er uinteressante og jeg tager mig selv i at tænke, at han ville ha´ gjort det interessant. Da undervisningen endelig er slut, går Maria og jeg mod spa´en og klæder om i hver vores kabine. Da jeg kommer ind i massagerummet, ligger hun allerede på maven på briksen og inden jeg lydigt lægger mig ned, når jeg lige at beundre den fyldige røv og taljens runding.
Massørerne virker heldigvis ikke som nogen, der vil tale. Jeg har brug for at slappe af og min krop næsten spinder af velvære, da jeg mærker de erfarne hænder, der smører kroppen ind i olie og som efterfølgende trykker de helt rigtige steder.
Efter noget tid skal vi vende os. Massørerne træder et skridt tilbage og holder et lagen op, så de ikke ser vores næsten nøgne kroppe. Det betyder dog, at Maria og jeg står næsten afklædte over for hinanden. Jeg kan næsten ikke få øjnene fra hende - brysterne er større og tungere end jeg troede.. mørke brystvorter. Flotte rundinger. Fyldige lår. Jeg skynder mig at kigge væk. Vi vender os om og får resten af massagen. Det lykkedes mig at slappe af - selvom hovedet er fuld af tanker om ham.. og måske lidt om hende.
Efter massagen sætter vi os med et glas vin. Vi skal i spa - men først om 20 min. Vi taler om løst og fast, får et glas vin mere og jeg mærker effekten.
“Hvad er der med dig og ham” spørger Maria? Om det er vinen, varmen, det uafklarede, eller massagen ved jeg ikke, men uventet mærker jeg paraderne falde og et behov for at dele og fortæller derfor i overskrifter, hvad der er foregået.
Hun lytter og siger, at hun havde det på fornemmelsen - og minder mig så formanende om, hvor forelsket jeg var for ham for 20 år siden. Efter det holder hun en kort kunstpause før hun beder mig om - i detaljer - at fortælle om den sex vi har. Jeg tøver lidt. På en måde er det for privat. Så jeg ender med blot at fortælle hende, at det er det dejligste jeg har prøvet i mit liv. At det ikke kan beskrives. Lige som smagen af de første, danske jordbær - eller lyden af et smukt stykke musik. Jeg tilføjer så - for at det ikke skal blive alt for romantisk - at jeg sidste gang opgav at tælle orgasmerne da jeg nåede til ti. "Lucky you" siger hun med et lille suk - og synes tilfreds med graden af detaljer. Vi skifter emne, taler om massagen og om hendes træning hos Oliver. Hun har været der nogle gange. Han har introduceret hende til maskinerne - lagt sine kyndige hænder på hendes krop og rettet hendes holdning. Testet om hendes sports-bh virkelig støtter de store bryster. De har flirtet og kysset - men - til Marias frustration - ikke gået videre.
Nu er det tid til at vi skal i spa. Inden da skal vi i bad og skifte til badetøj.
Vi går igen ind i hver vores kabine og under bruseren bliver jeg bevidst om hvor meget jeg kan mærke effekten af vinen. Jeg lader forsigtigt mine hænder kærtegne mine brystvorter - farligt - der kan komme andre ind, men Marias kurvede krop har brændt sig ind på nethinden.
Vi kommer ud samtidig - næsten nøgne - og Maria kigger vurderende på min krop. Normalt ville jeg være blufærdig, men vinen har gjort sit, så jeg spørger smilende, hvad hun ser på. Med ansigtet i alvorlige folder spørger hun, om jeg arbejder hen imod at blive det, vi plejede at drikke? Maria og jeg har altid elsket at udfordre hinanden på sproglige blomster og finurligheder men denne kan jeg ikke greje.. Chardonnay? Champagne? spørger jeg. Maria siger grinende: “skinny bitch” mens hun tjatter til mine baller.
Skinny bitch var drinken, der bestod af vodka og danskvand - vi sværgede til den da vi var unge - dengang vi altid talte kalorier. Jeg tror ikke jeg har drukket den i 20 år og ville i dag aldrig udsætte min krop for noget, der ikke giver nydelse. Jeg lader hænderne løbe ned over min krop - jeg er bestemt ikke i fare for at blive skinny - jeg har bryster, numse, lår og en blød mave - så selvom der er røget en del kilo, er mine former stadig mit kendetegn - og ikke noget jeg ønsker at ændre på. Maria rør igen ved min numse - denne gang giver hun den et lille klap og spørger om jeg skal ha´ betænkningstid for at svare?
Marias berøring får mig til at længes efter hans hænder på mine baller - de små rap, når jeg ikke opfører mig godt nok. Men jeg vender tilbage til virkeligheden og svarer hende benægtende.. nej.. jeg skal ikke være skinny. Jeg returnerer bolden og siger, at der nok er større fare hos hende - og beder hende om at gætte, hvad jeg tænker på?
"Curvy-colada" siger hun prøvende? "Eller noget med meloner"? siger hun så og løfter lidt op i brysterne. "Tæt på" siger jeg med et smil - jeg lader en forsigtig hånd strejfe hendes bryst - mens jeg svarer: "Sex on the Beach .. hvis Oliver altså havde været her". Hun griner og siger, at det nok ikke er ramt helt skævt..det ville i hvert fald være fristende.
Hun bliver alvorligt, tager min hånd og holder den op mod brystet igen. Jeg kan mærke varmen fra hendes krop - og en reaktion i min egen. “Det er dejligt du er i mit liv igen” siger hun med blød stemme. Jeg nikker, men siger ikke noget. Jeg kan kun fokusere på følelsen af det dejlige, fyldige bryst. Og en forbudt tanke om, at jeg vil mærke mere, melder sig..
Vi går i poolen, vandet er varmt, vi slapper af og drikker mere vin. Varme og lettere berusede går vi op af poolen, jeg glemte min badekåbe ved omklædningen så er kun i min lille, røde bikini da vi bevæger os ned mod området med saltkar, scrub og olier. Vi har ikke set underviseren, og jeg håber egentlig at han ikke er her - jeg kan ikke lige forholde mig til ham. Jeg har dog dårligt nået at tænke tanken færdig, før mit blik fanger en velkendt profil.
Selvom han har set mig afklædt, bliver jeg alligevel lidt genert.. men der er ingen steder at gemme sig. Han prøver end ikke at skjule interessen og kigger åbenlyst på mine bryster. Vi smalltalker. Han har været med til netværksmiddagen og skal blive her til i morgen - hvor han skal undervise det andet hold. Maria joker med at hun troede han havde opsøgt os fordi jeg måske havde brug for ekstraundervisning - hun hører han er grundig. Jeg holder vejret mens jeg tjekker hans reaktion - der er ingen der kender til vores eskapader, men heldigvis griner han og svarer, at jeg godt kunne trænge til at få genopfrisket noget af det, han har forsøgt at lære mig. Med et glimt i øjet spørger Maria, hvad man skal gøre for at få den hjælp? Modsat hvad man skulle tro flirter hun ikke - det er bare hendes måde at være på. Men jeg mærker alligevel et lille stik af jalousi - Maria har altid haft det meget nemt med det modsatte køn. Hun tiltrækker dem på en ærlig måde - noget der ikke kan tillæres.
Vi er netop nået spa-området da han får et FaceTime opkald. Jeg når lige at se et billede af en smuk, solbrun kvinde på skærmen - og kan ikke lade være med at tænke at det er ironisk; her står han kvinde han har kneppet - og en anden han måske har lyst til at kneppe - mon konen kan fornemme det?
Han går nogle skridt væk og tager opkaldet og Maria og jeg får tid alene. "Er du okay spørger hun"? Jeg nikker. “Han er virkelig flot. Og du siger det er god sex.. jeg forstår godt du ikke kan modstå ham. Han ligner en der kan noget” “You have no idea” siger jeg grinende og mærker det igen : lysten.
Vi er nået ned til spaen. "Nå.. det der spa klarer jo ikke sig selv" siger Maria og tager en håndfuld salt i hånden og starter på at smøre kroppen ind. Jeg gør det samme og bliver kun en smule overrasket, da jeg mærker hendes hænder på min ryg. “Det er nemmere hvis vi hjælper hinanden” siger hun. Jeg nyder berøringen og vender mig om så jeg kan smøre hende ind. Hendes hud er varm og blød. Meget blød. Jeg lader mine hænder følge hendes kurver.
Hun vender sig om, jeg masserer hendes skuldre og overvejer, hvordan det ville være at røre hendes bryster rigtig. Jeg forkaster dog tanken med det samme. Vi er veninder. Og jeg er ikke til kvinder.
Men måske kunne hun også mærke det, for hun tager igen blidt min hånd og siger, at det er okay - mens hun forsigtigt lader en finger glide hen over min bikinitop. Straks rejser brystvorten sig - jeg kigger ned - næsten skamfuldt - men hun smiler og siger at hun er lettet over, at vi har kroppe, der ikke er gået i dvale - i modsætning til vores mænds.
Vi hører skridt - han er kommet tilbage. Står og observerer os et par sekunder og spørger så om vi skal ha’ en hjælpende hånd. Vi nikker synkront.
Han tager salt i hænderne og smører det ud på vores ryggeog skuldre. Med blide bevægelser masserer han, fingrene løsner stroppen på min bikini og nærmer sig mine bryster.
Jeg stønner sagte i forventning om, hvad der vil komme. Ved ikke om det er berøringen eller synet af Maria, der interesseret kigger på, men min krop eksploderer af lyst. Han skuffer mig ikke, tjekker hurtigt at vi er alene, og tager så fat om brysterne. Mit åndedræt bliver hurtigt og overfladisk og jeg både ved og kan se at han også reagerer. Han lader sin finger finde vej ind under mine våde bikinitrusser. Jeg klynker af velvære - kan lige nu kun tænke på at blive kneppet. Maria går tættere på og jeg kan fornemme hun er tændt. "Masserer du andre"? Spørger hun uskyldigt. Han svarer ikke, men tager forsigtigt fat om hendes ene bryst og jeg ser en reaktion - nu er det hendes brystvorte - som jeg ved er mørkerød og hård, der rejser sig under det tynde, våde stof.
Hvad der sker de næste 10 minutter er stadig uklart, men pludselig befinder vi os alle tre på Marias værelse. I elevatoren derop var luften næsten elektrisk og mit hoved tømt for tanker - jeg kan kun tænke på det voldsomme begær, der raser gennem kroppen.
Jeg tilskriver det stadig vinen, at jeg finder modet til at spørge om Maria er klar til at lege med. Og uden at vide, hvad legen går ud på, svarer hun “ja” med fast stemme.
Vi aftaler spilleregler. Alle tre kan stoppe legen på alle tidspunkter. Ellers ingen grænser - vi skal lege, nyde. Et kort øjeblik kommer jeg dog i tvivl. Min lyst til ham er så voldsom - som en bølge der tager mig og får mig til at drive til havs. Vil jeg dele? Hvad hvis han bedre kan li’ Maria ? Jeg er normalt selvsikker, men der er en uvant usikkerhed, der dukker op. Et splitsekund overvejer jeg at afbryde det, men så ser jeg på ham - den flotte krop - det mørke hår - og de brune øjne der lige nu er mørke af begær - og jeg ved at jeg ikke kan stoppe det. Og måske kan han mærke mine overvejelser - måske er han bare en god menneskekender - måske har vi en en overnaturlig connection - for han siger til Maria, at hun er en smuk og tiltrækkende kvinde - men også at hans fokus vil være på mig - hans ulydige elev. Hun nikker indforstået og fanger mit blik. Senere fortæller hun mig, at jeg næsten så taknemmelig ud.
Han kender mine præferencer og tager et fast greb i mig - nok også for at vise Maria hvad der venter. Giver mig kommandoen "spred" som jeg kender så godt. Alene ordet får kroppen til at reagere. Jeg spreder velvilligt. Han lader sine fingre kærtegne mig og jeg reagerer. Voldsomt. Kroppen husker de intense orgasmer fra tidligere møder og jeg tigger ham om at fortsætte. Han er uventet generøs. Belønner. Opfordrer Maria til at kigge på og i vanlig stil lægger han en fast hånd på min lænd, trykker mig ned på sengen og trænger ind i mig med hårde stød. Hans pik er perfekt - fysisk passer vi umådeligt godt sammen. Jeg stønner og han beordrer mig være stille. Det er praktisk talt umuligt, jeg er beruset - af vin, af begær og af en anden følelse, jeg ikke kan sætte ord på.
Men jeg ved jeg burde adlyde, så jeg bliver ikke overrasket da første slag falder. Slaget er overraskende hårdt og jeg når at tænke at han efterlader et blussende mærke på mine runde baller. Så falder næste slag, og jeg gisper i lige dele smerte og intens nydelse. Maria kigger interesseret med. Mens han knepper mig, spørger hende om hun også vil kneppes. Hun svarer “ja” med en stemme der dirrer af begær. Også hendes vejtrækning vidner om at hun er tændt - liderlig. Han kigger kort på hende og siger “her taler vi pænt - det hedder ja tak - eller skal du ha’ samme behandling som C”? Hun kigger ned i gulvet, synker. Nu svarer hun "ja tak" med en helt spæd stemme og jeg når at tænke om hun bliver for ydmyg. Enten hører han hende ikke - ellers lader han som om - for han beder hende gentage, og dér møder hun hans blik - uventet trodsigt - hun er slem - og svarer : “du skal kneppe mig!” Hun er åbenbart mere klar til denne leg end jeg troede.
Resten af aftenen tilbringes i sengen. Vi bliver kneppet på skift. Vi bestiller room service. Ville gerne sige at det var østers og champagne, men vi er trætte og sultne, så vi får club sandwich og hvidvin. Vi spiser.. kysser.. knepper igen.. spiser lidt mere.
På et tidspunkt ligger vi alle tre i sengen. Maria og jeg småblunder, jeg mærker for alvor vinen, varmen fra spaen og at min krop er brugt. Jeg vågner ved, at han lægger en hånd på mit inderlår. Starter på at massere det. Skubber blidt til Maria, der med det samme er vågen. Han siger til Maria, at hun jo er en dygtig elev - det har han bemærket i timerne - og at han mener at hun godt vil kunne lære mere af ham. Så spreder han mine ben, min fisse er straks våd. Med en pegefinger finder han klitten. Kører rundt i små cirkler. Trækker Marias hånd tættere på. "Mærk" siger han. Lydigt mærker hun, mens hun søger mit blik - og lader sin finger køre rundt i cirkler. "Sæt dig på knæ - lad C mærke dine bryster".
Jeg skal til at protestere .. jeg er jo en pæn pige.. Men så ser jeg hans blik. Det her er ikke til forhandling. Og da jeg hører Marias vejrtrækning - jeg er åbenbart ikke den eneste der reagerer - beslutter jeg mig at læne mig ind i oplevelsen og nyde.
Som en dygtig pige gør Maria det, hun får besked på. Jeg mærker tyngden af brysterne.. hendes finger, der nu insisterende leger med min klit. Jeg er så våd, at det driver. Han sætter sig på knæ foran mig. Jeg får pikken i munden. Og mens jeg bliver tilfredsstillet af Maria, sutter jeg grådigt og begærligt hans pik.
Maria er åbenbart blevet inspireret.. for mens han kører pikken ind i min mund, tager hun sin frie hånd og begynder at kærtegne hans baller. Spreder dem let.. fører fingeren ned til min våde fisse.. bruger fissesaften til forsigtigt at stimulere hans stramme røvhul. Om det er tanken om Marias fingre i min fisse, mine hænder på hendes svulmende store bryster, hendes finger der leger med ham - eller hans pik, der nærmest forsvinder i min mund - er uvist. Men da han kommer med høje støn, sprøjtende ud over både Maria og mig, er det til den vildeste tilfredsstillelse for os alle.
Udmattede ligger vi i sengen. Maria hvisker til mig, at dette skal være vores lille frække hemmelighed. Jeg sukker veltilfreds og tænker, om man mon kan tilkøbe flere klip af denne fantastiske “ekstraundervisning”. Og i givet fald.. hvad vi mon kan betale med? Jeg har allerede nogle forslag som jeg vil vende med Maria.
Heldigvis er Maria nem at overtale, så da vi ugen efter mødes på café over en flaske hvidvin, lægger vi en plan for, hvordan vi skal få mere af denne skønne “undervisning”….
Erotiske noveller skrevet af Justanotherhousewife