Vores helt egen vej (Mandesex)
Erotiske noveller skrevet af  Kokkedal2980

Udgivet: 06-02-2025 00:01:03 - Gennemsnit: 5  Udskriv
Kategori(er): Aldersforskel | Biseksuel | Første gang | Mandesex | Analsex | Oralsex | Onani | Sensuel Erotik
Antal tegn:29733



Jeg var fjorten, da det rigtig begyndte at gå op for mig, at noget i mig ikke helt passede ind i det billede, jeg altid havde fået malet af, hvordan en fyr skulle være. Det var sommer, og jeg husker, hvordan solen glødede over marken bag huset, hvor vi plejede at spille fodbold. De andre drenge skubbede til hinanden, råbte, tacklede og grinede, men jeg fangede mig selv i at stirre på Anders, som lige havde smidt sin trøje. Sveden glimtede på hans ryg, og hans smil, det dér skæve, som altid virkede lidt overlegent, fik mit hjerte til at slå for hurtigt.

I de efterfølgende timer kunne jeg sidde stille på bageste række eller anonymt i et hjørne af klassen, og gennem hullet i bukselommen kunne jeg sidde lige så stille og onanere. Det var vildt lækkert, at tage fat om den stive pik, og gnide blidt og lækkert, uden at nogen lagde mærke til det. Og så bare lade fantasien køre på højtryk.

Jeg forestillede mig de klassekammeraterne uden tøj, med stiv pik under bruserne, måske en situation hvor vi stod og onanerede sammen – det var inspirerende at tænke på de forskellige scener, og jeg havde til tider svært ved at skjule når jeg kom. Men det var dejligt alligevel, og så kunne jeg sidde med spermen i underbukserne og mærke den kølige plet i lang tid.

Jeg rystede tankerne af mig, for det kunne jo ikke passe. Sådan noget tænkte man bare ikke. Mine forældre havde aldrig talt om det. I skolen blev det brugt som en fornærmelse – “bøsse” eller “homo,” råbt ud over skolegården, når nogen gjorde noget “forkert.” Så hvorfor blev mit blik ved med at søge hen mod Anders? Hvorfor var det ikke pigerne, der fik mig til at mærke den kriblende fornemmelse i maven?

En aften, da jeg lå i min seng, kunne jeg ikke holde tankerne tilbage længere. Jeg så for mig, hvordan Anders havde set ud tidligere på dagen, jeg forestillede mig hvordan hans pik hoppede rundt inde i hans fodboldshorts og til min egen overraskelse mærkede jeg hvordan min pik begyndte at blive stiv, og jeg kunne ikke ignorere det.

Jeg onanerede igen, som jeg plejede at gøre, specielt når disse tanker indfandt sig. Det var første gang, jeg lod mig selv mærke det, og med det kom både en bølge af skam og noget, der lignede lettelse.

Jeg fornemmede hvordan det ville være, at tage fat om hans stive pik, og begyndte at gnide på den. At høre ham stønne gjorde mig endnu mere liderlig, for meningen var jo at jeg ville se når han kom. Han skulle sprøjte ud over mig, mens jeg stadig gned blødt og mærkede hvordan spermen gned sig ind mellem fingrene og rundt om hans pik. Den hårde pik gjorde noget ved mig, og jeg kunne nu også mærke hvordan jeg selv kom. Åh, det ville være vildt at mærke ham på denne måde.

Det var som om en del af mig endelig var vågnet op til dåd. Hvorfor var det ikke ok at tænke på fyre? Hvis man nu syntes de var flotte eller lækre! Og bare havde lyst til pik!

Dette var kun begyndelsen, og jeg havde ingen anelse om, hvor meget det ville komme til at vende mit liv på hovedet.

De næste par år blev tankerne en fast del af mit liv. De var som en stille strøm, der altid løb i baggrunden, mens jeg forsøgte at holde trit med det, der forventedes af mig. Jeg datede en pige kortvarigt, Louise fra parallelklassen, mest fordi det virkede som det rigtige at gøre. Alle andre begyndte at finde sammen i par, og jeg ville ikke skille mig ud. Men selv når jeg kyssede hende, vandrede mine tanker tilbage til fodboldbanen – til drengene, til Anders og hans ben, musklerne, der spændtes, når han løb, og til de små glimt af hud, der blev afsløret, når hans løse shorts gled op.

Idrætstimerne var både det bedste, men også det værste. For efter træningen blev omklædningsrummet næsten uudholdeligt for mig. De andre drenge lo og pjattede, mens de smed tøjet og gik i bad. Jeg forsøgte altid at holde mit blik på væggen, men jeg kunne ikke lade være med at stjæle små glimt ud af øjenkrogen.

Vandrende dråber på huden, fugtigt hår, og de selvsikre, ubekymrede bevægelser, når de tørrede sig eller stod nøgne uden hæmninger. Det var som et ulmende bål indeni mig, der både skræmte og fascinerede mig. Og jeg skulle virkelig koncentrere mig om, at pikken ikke tog magten fra mig.

En dag, da vi var næsten alene i omklædningsrummet, gik jeg lidt ’tæt på kanten’. Det var Anders, der havde glemt sit håndklæde og nu stod foran sit skab, helt nøgen. Jeg kiggede interesseret på hans pik, som nu stod lidt ud fra ham, lidt som hvis den var på vej til at blive stiv. Den var flot og lidt større end min, og hans behåring var tæt og mørk. Jeg tænkte over hvordan det ville være at dufte til området – både når det var rent, men også når det var svedigt.

Jeg kunne mærke mit hjerte hamre, da jeg hurtigt vendte mig væk, men han fangede det – mit blik, som var fastlåst lidt for længe.

Han lo lavt, men der var noget i hans tone, der fik det til at løbe koldt ned ad ryggen på mig. “Hvad så? Kigger du på mig, Claus?” spurgte han. Hans ord var ikke ondsindede, men jeg kunne ikke finde på noget at sige. Jeg mumlede noget om, at jeg ikke kiggede, men han rystede bare på hovedet, grinede og gik i bad, som om intet var sket.

Han stod under bruseren, så jeg netop kunne betragte ham. Han stod og vaskede sig selv, og det var som om han vaskede sig grundigt omkring pikken og nosserne, og da han trak forhuden helt tilbage, var det tydeligt at hans pik blev lidt større. Fuck, nu voksede min pik også. Han kørte forhuden lidt frem og tilbage – det var både frækt og særdeles ophidsende. Nu vendte han sig om, og vaskede sig grundigt mellem ballerne.

Den aften kunne jeg ikke få situationen ud af hovedet. Var det virkelig så tydeligt for dem? Kunne de se, hvad jeg forsøgte at skjule? Jeg begyndte at blive mere forsigtig, men også mere opmærksom på, hvordan jeg var anderledes. Drengenes nøgenhed var for dem blot en del af hverdagen, men for mig var det noget helt andet – noget, der trak og frastødte mig på én gang.

Anders havde altid haft en måde at fylde et rum på, selv uden at prøve. Han var selvsikker, skæv i sit smil og aldrig bange for at sige noget, der fik de andre til at grine – eller rødme. Jeg havde altid beundret ham, måske endda misundte ham lidt, fordi han virkede så ubekymret. Men det var først, da han begyndte at rette sin opmærksomhed mod mig, at jeg for alvor blev forvirret.

Det startede som små bemærkninger i omklædningsrummet. Anders forblev ofte nøgen meget længere end os andre, og når vi andre hurtigt trak vores boxershorts på, kunne Anders finde på at tage sig god tid, stående nøgen, eller siddende på bænken mens han talte videre om kampen eller kom med en kommentar, der altid fik drengene til at le. Men det var, når vi var alene, at det blev sværere for mig at forstå, hvad han egentlig var ude på.

En eftermiddag, da vi andre var klar til at gå, så sad han stadig på bænken med ‘den nøgne bandit’ fremme, og ikke nok med det, men han pillede sig også lidt pikken og nosserne.

Da de andre begyndte at gå ud fra omklædningsrummet, så fik han travlt, men alligevel lænede sig pludseligt lidt ind mod mig. Hans stemme var lav, næsten en hvisken, men hans ord ramte mig som et lyn: “Drømmer du om noget frækt? For vi kan da godt finde på noget sammen - os to.”

Jeg stivnede, bogstaveligt talt, og mit hjerte hamrede så højt, at jeg var sikker på, han kunne høre det. Jeg vidste ikke, om han lavede sjov, prøvede at sætte mig i en akavet situation, eller om der lå noget mere i det. Hans øjne, der altid var fulde af drilskhed, havde en intensitet i det øjeblik, som gjorde det umuligt for mig at afgøre, om han mente det.

“Hold nu op, Anders,” mumlede jeg og slog det hen, mens jeg stirrede stift fremad. Jeg kunne mærke, at jeg blev rød i hovedet, men jeg kunne ikke få mig selv til at se på ham.

Han lo lavt, som om han havde forventet præcis den reaktion. Men han slap det ikke der. “Slap nu bare af, Claus,” sagde han med et grin. “Jeg driller dig bare… medmindre du gerne vil, selvfølgelig.”

Den måde, han sagde det på, gjorde det umuligt at afkode, om han mente det alvorligt. Og selvom jeg var forvirret, var der en del af mig, der syntes, det var… rart. Den måde, han lod til at se mig på, ikke som en joke eller en tilfældighed, men som nogen, han bevidst valgte at udfordre.

Jeg sagde ikke mere den dag, men Anders havde plantet tanker i mig, som jeg ikke kunne ryste af. Jeg begyndte at se på ham anderledes – undre mig over hans bemærkninger og små grin. Det var nervepirrende, men også på en mærkelig måde spændende.

Anders og jeg gik hjemad sammen den dag, hans bemærkning stadig hængende i luften mellem os. Jeg prøvede at lade som ingenting, snakkede om fodbold og om lektier, men Anders var stille på en måde, jeg ikke var vant til. Han kiggede på mig flere gange med et blik, der var anderledes end før – næsten udfordrende.

Da vi nåede hans hus, stoppede han op, kiggede på mig og spurgte, om jeg ville med ind. Det var ikke unormalt; vi havde ofte hængt ud sammen efter skole, men der var noget ved hans tone, som fik mig til at tøve. “Bare et øjeblik,” sagde han og smilede. “Vi kan spille lidt … PlayStation eller noget andet?”

Inde på hans værelse var luften tungere, end den plejede at være. Vi satte os på sengen, og han tændte spillet, men vi spillede kun kort, før han lagde controlleren fra sig og lænede sig tilbage med hænderne bag hovedet. “Du ved godt, jeg mente det fra før, ikke?” spurgte han pludseligt.

Jeg kunne mærke mit hjerte springe et slag over, men jeg lod, som om jeg ikke forstod. “Mente hvad?”

Han grinede lavt. “Det der med at finde på noget… noget frækt.” Han satte sig op igen og kiggede direkte på mig. “Du vil jo også gerne, gør du ikke?”

Jeg vidste ikke, hvad jeg skulle sige. Mine tanker kørte rundt, men før jeg kunne svare, lænede han sig frem og kyssede mig. Det var hurtigt, lidt kluntet, men det sendte en varme gennem mig, som jeg aldrig havde oplevet før. Jeg trak mig ikke væk.

Vi vidste begge, hvad vi ville, selvom ingen af os sagde noget. Det var akavet og famlende, men det var også dejligt.

Hans hænder var varme og faste, og jeg kunne mærke hans nervøsitet, som matchede min egen. Nu lynede han sine bukser op, mens han smilende kiggede på mig. “Kom nu, du er jo også liderlig.”

Så gjorde jeg det også, og nu sad vi der og onanerede sammen - frækt men spændende. “Vil du prøve at sutte på min pik?”, kom det stille fra ham. “Det er ret lækkert, og så kan jeg sutte på din pik bagefter.”

Jeg sank en ekstra gang, men ville rigtig gerne tættere på Anders, så jeg tog mod til mig og lænede mig ind mod ham, og mærkede pludseligt hvordan hans varme pik langsomt gled ind i munden på mig. Og så begyndte han at køre den frem og tilbage. Jeg havde læst om det og set det på pornosider, og vidste godt at pludselig ville den eksplodere og sende kaskader af sperm ind i munden på mig.

Og ganske rigtigt, han krampede, stønnede og så kom han. Han fyldte min mund, og jeg vidste pludselig ikke om jeg skulle synke det eller spytte det ud. “Synk det bare”, kom det vejledende fra ham, “det er fyldt med vitaminer”, og så sank jeg klatten.

Nu tog han et godt greb om min pik, og begyndte at gnide ivrigt inden han tog den i munden. Åh, det føltes lækkert. Jeg havde engang selv forsøgt at sutte min egen pik, men det var lidt besværligt og lidt ukomfortabelt, men nu var det lækkert at mærke hans tunge lege med min pik, mens han klemte lidt om mine nosser - og så kom jeg.

Vi udforskede hinanden med en blanding af nysgerrighed og lidt klodsethed, og selvom det kun varede korte øjeblikke, føltes det som noget, der forandrede os begge.

Da det var overstået, sad vi lidt i stilhed, mens vi trak vejret tungt. “Det bliver nok kun den ene gang,” sagde han til sidst, som om han allerede vidste, hvad jeg tænkte. Og han havde ret. Kort tid efter skiftede vi skole og mistede kontakten.

I gymnasiet mødte jeg nye mennesker, blandt andet Rúni fra Færøerne. Han var høj og mørkhåret, med en ro over sig, der trak folk til ham. Der var noget ved hans charmerende accent og hans måde at smile på, som gjorde, at jeg straks blev fascineret af ham. Han var en flot fyr, og virkede lidt mere moden end os andre fyre i klassen. Jeg havde allerede bemærket hans fysik, alene hans højde var noget jeg havde lagt mærke til, og følte mig tiltrukket af. Og hans krop kunne noget, det fandt jeg senere ud af.

Rúni og jeg blev venner, men jeg kunne også mærke, at mine følelser for ham begyndte at bevæge sig i en retning, jeg ikke helt vidste, hvordan jeg skulle håndtere.

Rúni havde en særlig tilstedeværelse, der var svær at ignorere. Han var altid afslappet, som om han aldrig rigtig lod sig stresse, og det gav ham en ro, som jeg fandt både beroligende og pirrende. Men det var, igen når vi havde idræt sammen, at jeg blev mest bevidst om ham. Hans løse fodboldshorts var som en magnet for mit blik. Måden stoffet bevægede sig, afslørede lige nok til at vække min fantasi, og jeg kunne ikke lade være med at bemærke hans fremtrædende muskulatur og allerede voksne behåring på maven og brystet. Jeg så tydeligt hans pik i de løse og til tider lidt gennemsigtige shorts, det var voldsomt frækt og meget tiltrækkende for mig.

Han var meget anderledes end de andre unge fyre. Hvor de stadig så ud som om, de voksede ind i deres kroppe, var Rúni allerede bredskuldret og markeret, som om han var flere skridt foran os andre. Jeg kunne ikke lade være med at stjæle blikke, især i omklædningsrummet, hvor han aldrig virkede til at have travlt med at klæde sig på. Hans hud var gylden, næsten glødende i lyset, og den mørke stribe af hår, der løb fra hans navle og ned til den flotte færøske pik, fangede min opmærksomhed igen og igen.

Men det var ikke kun mig. Rúni kiggede også. Det var små, næsten umærkelige blikke – når han troede, jeg ikke lagde mærke til det. En dag efter idræt, mens vi begge stod ved vores skabe, lod jeg mit blik glide op fra pikken til hans ansigt, og vores øjne mødtes. Han holdt mit blik lidt længere end nødvendigt, før han trak på smilebåndet. Det var ikke et drilsk smil som Anders’, men noget mere varmt og undersøgende.

“Du er lidt stille i dag,” sagde han med sin bløde færøske accent, mens han knappede sin skjorte, stadig inden han havde taget sine underbukser på. Pikken hang lang og flot, og jeg kunne næsten ikke trække vejret.

Jeg trak på skuldrene og prøvede at slå det hen. “Bare lidt træt,” mumlede jeg, men mit hjerte slog så hårdt, at jeg var sikker på, han kunne høre det.

Rúni nikkede, som om han accepterede mit svar, men der var noget i hans blik, der sagde, han ikke helt troede på det. Han lod til at mærke den usynlige spænding mellem os, selvom ingen af os sagde det højt.

En anden dag, da vi var alene efter træning, tog han pludselig ordet igen. “Du kigger tit,” sagde han lavmælt, mens han trak i sin trøje, stadig nøgen for neden. Hans stemme var hverken anklagende eller drillende, men simpelthen konstaterende.

Jeg frøs og prøvede febrilsk at finde på en undskyldning, men inden jeg kunne nå at sige noget, fortsatte han: “Det gør ikke noget… Jeg kigger også.”

Hans ord ramte mig som en varm bølge. Det, jeg altid havde frygtet ville blive opdaget og afvist, blev i stedet mødt med en accept, der både forvirrede og beroligede mig. Der var ikke mere at sige, men i det øjeblik vidste jeg, at vores venskab måske kunne blive til noget mere, hvis vi begge turde tage det næste skridt.

Jeg husker specielt én dag tydeligt. Det var en af de varme sommerdage, hvor luften stod stille, og solen fik alting til at virke langsommere. Rúni og jeg havde aftalt at arbejde på vores fysikrapport sammen, og han havde inviteret mig hjem, og vi havde huset for os selv.

Rúnis værelse var enkelt, men meget hyggeligt. Vinduerne stod åbne, og en blid brise blæste gennem rummet. Vi havde begge solshorts på – lette og tynde, og jeg opdagede hurtigt, at ingen af os havde noget indenunder. Jeg prøvede at fokusere på rapporten, men det var svært, når Rúni sad så tæt på mig, og hans bare ben til tider rørte mig.

Så spredte han benene lidt mere, og pludselig så jeg hans pik ligge ud af det ene bukseben. Jeg fik næsten åndenød, men mit blik var låst fast. Jeg kunne ikke fjerne synet af pikken, som om han ikke havde lagt mærke til det. Den lå bare der – klar til mig.

Vi arbejdede i lang tid, men det var, som om der hele tiden lå spændinger under overfladen. Hver gang han lænede sig frem for at skrive noget, kunne jeg ikke lade være med at kigge på hans brystkasse, hvor de små krøllede hår glinsede i det svage lys. Hans maskulinitet var næsten overvældende. Og ja, pikken stak stadig lidt ud af buksebenet.

På et tidspunkt holdt jeg bare op med at forsøge at lade som om. Jeg lagde blyanten fra mig, lænede mig lidt tilbage og sagde, næsten uden at tænke: “Du har virkelig en flot krop, Rúni. Jeg tror… jeg er nok lidt tiltrukket af din maskulinitet.”

Ordene hang i luften mellem os, og jeg kunne mærke mit hjerte banke hårdere i brystet. Jeg havde aldrig sagt noget lignende til nogen før, og jeg havde ingen anelse om, hvordan han ville reagere.

Rúni stoppede med at skrive og kiggede langsomt op på mig. Et lille smil bredte sig over hans læber, og hans øjne blev varme. “Er du…?” spurgte han roligt, som om han testede, om jeg mente det.

Jeg nikkede, usikker på, om jeg skulle uddybe, men han lænede sig tilbage på sengen og lod sit blik glide over mig på en måde, der fik det til at prikke i min hud. “Du er nu heller ikke så værst endda,” sagde han lavmælt, næsten som en indrømmelse. Nu bemærkede jeg at hans pik virkede lidt større, måske begyndende stiv.

Der gik et øjeblik, før han lænede sig lidt frem igen, denne gang tættere på. “Hvis du gerne vil… så kan vi godt finde ud af noget.” Hans stemme var blid, men bestemt, og hans øjne låste sig fast i mine, mens han lige rettede på sin pik i buksebenet.

Jeg mærkede en blanding af nervøsitet og spænding, men jeg vidste, at det var det øjeblik, jeg havde ventet på. Rúni var alt det, jeg drømte om – stærk, selvsikker og med en tiltrækkende ro, der fik mig til at føle mig tryg. Vi sad dér et øjeblik, før jeg lænede mig frem og lod mine læber møde hans. Det var varmt og elektrisk, og for første gang følte jeg, at jeg var præcis, hvor jeg skulle være. Og da han tog min hånd og førte den ned til sin pik, så gispede jeg nærmest af liderlighed, men det var jeg ikke alene om.

Vi kyssede igen. “Du må gerne”, kom det fra ham, hvorefter han pressede mit hoved ned mod sin pik, og jeg fulgte gladeligt efter. “Pak den bare ud. Den vil gerne ind i din mund”, kom det på en blanding af færøsk og dansk, men han var rolig og tilbagelænet.

Min egen pik var allerede hård som stål, men lige nu koncentrerede jeg mig 100 procent om min skønne færøske adonis. Jeg holdt om pikken, og slikkede ivrigt på såvel pikhovedet som dybt ned over den hårde stang. Han gispede og stønnede dejligt, så han var vist godt tilfreds med min indsats.

Nu begyndte han at mundkneppe mig, og ind imellem var det som om jeg var ved at blive kvalt i den velvoksne og lange pik - men det var dejligt. Og da jeg fornemmede at han var lige ved at komme, så trak han sig ud, og sendte straks derefter kaskader af sperm ud over mit ansigt.

Straks efter lænede han sig frem og slikkede hver en dråbe op, og så kyssede han mig blidt, så jeg også kunne smage lidt af den liflige saft.

“Jeg vil gerne kneppe dig, men jeg tror du har taget livet af min pik for en stund, så læg dig her, så får du også et blowjob af mig. Og så gik han i gang. Han legede også med mit hul, suttede mine nosser og slugte hele min pik (som dog ikke var så stor som hans).

Jeg nød hvert sekund, og mærkede hvordan hans tunge gik på opdagelse. Han virkede meget beslutsom, og som om han tydeligt vidste hvad der skulle til. Jeg holdt om at hoved og det mørke hår fyldte imellem mine fingre. Det var en vild oplevelse, som jeg ikke ville have skulle stoppe.

Der gik desværre ikke mange minutter - eller måske var det kun sekunder, før jeg eksploderede og han tog hele ladningen, slugte alt hvad jeg leverede. Det var vildt lækkert, og jeg har ikke ord der kan beskrive det godt nok.

Efter den åbenbaring, hvor jeg havde delt mine følelser med Rúni, ændrede alt sig. Den oprindelige plan om at skrive fysikrapport forsvandt hurtigt i baggrunden, da vi begge følte den usynlige tiltrækning mellem os. Vi satte os tættere på hinanden, og før vi vidste af det, havde vi glemt alt om rapporten. Vi talte i stedet, om alt muligt andet – men uden at nævne de store ord. Det var klart, at vi begge var interesserede i hinanden, men der var også en gensidig forståelse for, at vi skulle tage det langsomt og ikke gøre noget for hastigt.

Efter den dag begyndte vi at mødes oftere, ofte uden at sige meget om det. Vi så film, hang ud sammen i skolegården, og af og til fandt vi små måder at være tættere på hinanden på, uden at nogen af os sagde noget højt. Vi kunne være sammen i stilhed, men der var en særlig energi mellem os – en elektrisk fornemmelse, der var umulig at ignorere.

Vi mødtes ikke kun i skolen, men fandt også små steder at mødes udenfor – ofte på vores egne områder, hvor vi kunne være lidt mere fri. Vi udforskede langsomt vores seksualitet sammen, uden at det blev for kompliceret. Det var som at finde ind i et hemmeligt rum, hvor vi kunne være os selv uden nogen til at vurdere os. Vi opdagede, hvad vi kunne lide, hvad vi var nysgerrige på, og hvad der føltes rigtigt.

Selvom vi var enige om at holde det på et lavt niveau og undgå at skabe opmærksomhed, var der en del af os, der fandt friheden i at have noget for os selv. Der var intet pres, kun en stille forståelse mellem os om, at vi var på en rejse sammen. Hver gang vi mødtes, blev vores bånd stærkere, og det var en tid, fyldt med nysgerrighed og ømhed.

Vi havde fundet vores egen rytme – i biografen, i skovene, på stille ture, hvor vi kunne være os selv uden at skulle bekymre os om omverdenen. Mørket i biografen gav os den frihed, vi havde længtes efter, og vi kunne holde hinanden i hånden, og kæle for den hårde bule uden at nogen kiggede på os. I skovene, langt væk fra andres øjne, kunne vi løbe sammen og jeg betragtede hans lystige pik der altid hoppede dejligt i hans shorts, uden at det føltes forkert. Vi nød stilheden, men også den intensitet, der fulgte med at være sammen på vores egne intime præmisser.

Rúni havde kørekort, og på de dage, hvor han kunne låne forældrenes bil, føltes det som en form for hemmeligt fristed. Bilen blev vores skjulested – et rum, hvor vi kunne være intime og udforske hinandens kroppe uden at bekymre os om at blive opdaget. Der var noget pirrende ved det, men samtidig også en følelse af frihed, vi ikke kunne få andre steder. Og ja, det var så frækt at have sex i bilen.

Jeg husker særligt en tidlig aften, hvor solen var på vej ned over havet. Vi sad i bilen og kiggede, uden at nogen af os sagde noget. ”Har du lyst til at jeg knepper dig?”, kom det pludselig stille fra Rúni. ”Jeg har drømt om det fra første gang vi var sammen.”

Jeg kiggede på ham, og vidste ikke lige hvordan jeg skulle reagere, men lysten var også blevet større hos mig. Vi havde snakket om det tidligere, men var aldrig nået videre.

Vi sad allerede med bukserne nede om anklerne, og kælede for hinandens stive pikke, og prespermen sivede allerede ud, som tegn på at vi begge var mere end klar. Han lænede sig over, kyssede mig og spurgte igen stille om jeg var klar til det.

Vi forlod bilen, og stod udenfor. Det var et øde sted, så vi følte os helt sikre. Han startede med at sutte lidt, mens hans hænder allerede havde fundet mit hul. Så vendte han mig om, og begyndte at slikke mig bagi – en følelse jeg ikke var så vant til, men som absolut gjorde mig meget liderlig.

Hans fingre var aktive, og en efter en gled de op i mig, og begyndte nu også at glide frem og tilbage. Tungen fulgte efter, og legede med hullet på en meget ophidsende måde. Jeg var klar til at modtage hans pik, og mærke hvordan han kunne elske mig på en ny måde.

Rúni smurte sin pik godt ind i glidecreme, og ligeledes mit hul. Så mærkede jeg tydeligt spidsen af ham, nu gled han langsomt op i mig. Det var en vil følelse, og i det samme mærkede jeg smerten. En smerte jeg ikke lige havde forestillet mig, men Rúni vidste at det kun tog kort tid, så var der klar bane, og han kunne presse sig yderligere op.

Han pik var dejlig blød, altså udover at den var sten hård, en ubeskrivelig oplevelse, som jeg havde forstillet mig mange gange, men aldrig havde prøvet. Jeg var ikke jomfru mere, men nød nu den skønneste pik, der gled frem og tilbage.

Rúni satte tempoet op, og jeg mærkede nu at han kom helt i bund. Jeg var i en anden verden nu, og forstod ikke helt hvad jeg oplevede, og især tænkte jeg på at alle skulle opleve dette, for det er ubeskriveligt.

Jeg mærkede hvordan Rúni kyssede mig i nakken, og hviskede dejlige ord til mig. Så trak han sig ud, og jeg skulle lægge mig på ryggen, for nu skulle vi være front mod front, så vi også kunne kysse mens jeg blev bollet. Og jeg fik nu også mulighed for at gnide på min pik, i håbet om at vi kunne komme samtidig. Men ikke endnu … ”

”Vil du ride min pik – jeg vil gerne se dig sidde ovenpå mig, mens jeg er oppe i dig, og lade dig tage styringen og mærke hvordan min pik kan trylle endnu mere”, kom det smilende fra Rúni. Og da jeg nu sad ovenpå ham, kunne jeg samtidig rigtig onanere imens, og nyde Rúnis pik oppe i mig. Og ganske kort tid efter sendte jeg de første spermklatter afsted, ud over Rúnis bryst, og helt op på halsen af ham.

Præcis i dette øjeblik brød han ud i et brøl, og jeg mærkede at jeg blev fyldt med den lækreste og varme sperm fra Rúnis lækre lange og hårde pik. Han pumpede videre, og dybt op i mig, og jeg mærkede hvordan hans pik gled dejligt og blødt rundt i den frisk malkede sperm.

Rúni var lige så glad og taknemmelig som jeg var. Vi havde nået et punkt i vores forhold, hvor vi begge havde givet os fuldt ud, og hvor jeg havde fået en oplevelse for livet.
Da vi igen sad inde i bilen var vi helt stille, inden Rúni pludselig brød tavsheden. ”Kunne du lide det? Og kunne du tænke dig at vi gjorde det igen?”

Jeg kiggede på ham, smilede og rystede lidt på hovedet, så han nåede at misforstå mig. Han troede at jeg ikke kunne lide hans ’trylleri’, men så svarede jeg: ”Er du da vimmer? Det her var en helt fantastisk oplevelse, og jeg kan allerede ikke vente til du igen er klar – for jeg er klar.”

Rúni smilede tilbage, lænede sig over til mig, og kyssede mig på kinden.

Da vi begyndte i 2.g, havde vi allerede kommet sammen i næsten et år. Vi var blevet rigtig forelskede i hinanden, vi havde haft masser af god sex og det var også på det tidspunkt, hvor vi ikke kunne lade være med at være åbne om vores forhold. Vi var ikke længere bange for, hvad andre måtte tænke, og vi kom sammen, som vi sagde. Det føltes som en befrielse. Vi holdt om hinanden på gangene, vi udvekslede blikke i timerne. En dag, mens vi gik gennem skoles atriumhave, tæt omslynget, var det tydeligt for alle, hvad vi var for hinanden.

Reaktionerne var både nervøse og bekræftende. Men snart indså alle, at det ikke var noget, vi ville skjule. Vi var åbne om vores forhold og forholdt os til det med en uspoleret selvfølgelighed. Vi var sammen på vores egen måde, intime i et tempo og på en måde, der føltes rigtig for os. Vi kyssede når vi havde behov for det, og det var ikke som at følge nogen skabelon, men at finde vores egen vej i det hele. Vi var unge, men vi vidste, hvad vi havde, og det var nok for os.

Men det bedste var stadig når vi elskede. At ligge sammen og mærke de lidenskabelige og seksuelt ophidsende pikke, og så vide hvad der lå forude - det var toppen af alt.

At mærke når Rúni slikkede mig og mig op, for så senere langsomt men sikkert at indtage mit åbne hul. Åh, og mærke hvordan han langsomt men sikkert gled op i mig. Det var ubeskriveligt skønt. Jeg elskede det anale element på en måde, som jeg aldrig havde forestillet mig.

Vi elskede alle steder, og kun fantasiens satte grænserne. At være i bad sammen, og elske under den varme bruser, at ligge tæt i sengen og mærke den store færing trylle med sin tryllestav, at mærke ham når han gav mig et blowjob, hvor min pik forsvandt langt ned i halsen på ham, eller når han eksploderede oppe i mig, på en måde hvor store mængder sperm langsomt men sikkert igen løb ud af mig, så vi begge kunne smage på de altid friske dråber. Det kunne bare ikke blive bedre.

Vi holdt sammen, men en dag var det slut. Han skulle tilbage til Færøerne og overtage forældrenes gård, og jeg flyttede til København for at realisere mig selv og mit liv som homo. Der gik lang tid hvor jeg ikke kunne finde en kæreste. Rúni fyldte det hele i min hjerne, også når jeg elskede med andre eller blot onanerede inden jeg skulle sove.

Jeg var ikke længere i tvivl - jeg måtte bare til Færøerne!




Erotiske noveller skrevet af  Kokkedal2980





Påskønnelse
Her kan du, også Anonyme læsere, give en lille ting til forfatteren af historien, for at vise din påskønnelse.

(10)
(1)
(1)

Læst af bruger

Stemme og kommentar

5 * = Virkelig god historie
4 * = God historie
3 * = Ok historie
2 * = Under middel historie
1 * = Dårlig historie



For at kunne stemme, skal du oprette dig som bruger.

GentleSir2023(M) 14-02-2025 18:03
Som sædvanlig smukt skrevet historie om mandesex i en ung alder. Du skriver fantastisk. Det må jeg lade dig. Dejlig historie🙏🏻😅😅




Asks(m) 14-02-2025 15:57
Dette var virkelig en levende og godt fortalt historie jeg ikke kunne inngå å leve meg inn i. Velskrevet og blant de beste.


olfert57(m) 08-02-2025 09:30
Endnu en perle i rækken af dejlige historier fra Kokkedal


Sofa(m) 07-02-2025 09:23
Dejlig lækker fræk historie


Natur ist gut(m) 06-02-2025 07:38
Endnu en god novelle.


Marco(M) 06-02-2025 06:43
Tja… hvad kan man skrive? Endnu et lille mesterværk fra Kokkedal.

Denne gang en smuk velskrevet beretning om at finde ud af at man er homoseksuel og de første oplevelser med sex og kærlighed.




Bombersen(M) 19-01-2025 08:58
En dejlig historie. Moden første forelskelse.




     

Her ses læsernes bedømmelse af historien
Antal stemmer7
Gennemsnits stemmer5
Antal visninger4191
Udgivet den06-02-2025 00:01:03