Julemøde i Dame Logen (Domina)
Erotiske noveller skrevet af  spk

Udgivet: - Gennemsnit: 5  Udskriv
Kategori(er): Pigesex | Udnyttelse | Tvang - Frivillig | Dominans | Domina
Antal tegn:19676





Denne historie er endnu ikke udgivet


Du kan læse ikke-udgivede historier hvis du selv indsender en historie. Det kan du gøre her :)




Erotiske noveller skrevet af  spk





Påskønnelse
Her kan du, også Anonyme læsere, give en lille ting til forfatteren af historien, for at vise din påskønnelse.

(1)
(0)
(0)

Læst af bruger

Stemme og kommentar

5 * = Virkelig god historie
4 * = God historie
3 * = Ok historie
2 * = Under middel historie
1 * = Dårlig historie



For at kunne stemme, skal du oprette dig som bruger.

Stockholm(M) 08-01-2026 08:14
Du giver mig åndenød….. læser og trækker vejret i hurtige og overfladiske stød.
Allerede i din indledning. De forskellige festklædte kvinder ankommer. Er det Kongens nytårskur, eller. Kjolerne du beskriver så billedlig er i det niveau. Skønt. Scenen er sat.

Kommer længere ind i din fortælling. Indser jeg er nødt til lige at stoppe 5 sekunder. Trække vejret dybt ind via munden, og langsomt ud gennem næsen. Det giver ro igen. Kan fortsætte.

De kvinder der er samlet. Hvilken forskellighed, hvilken betagelse af dem og deres forskellige natur.
Bliver opmærksom på vejrtrækningen igen. Må lige have ro på og styr på den igen.

Deres forskellighed, og dermed lagt op til intriger. Magtkamp.
Lena tager styringen, men hun er udfordret.
Der er straf i luften. Hvilken straf. Må gerne smerte lidt, men alt handler mere om at forløse. De fejltrin der er gjort. De skal forløses gemmen kroppen. Samtidig med orgasmes ruller, tages fejltrin bort, og efterlades i det store rum.

Kan blive ved med de mange indtryk igennem historien, din fortælling.
Men til slut har jeg styre på mit åndedræt. Det bybo, det går helt i mellemgulvet. Føler hvordan ilten går i mellemgulvet. Ilten er næring til de blodlegemer der ruser rundt. Det svulmer, vævet vokser efterhånden som dine ord tryllebinder mig.
Det lige før, det lige op over.

Imponeret. Skønt. Dejligt.
En hemmelig loge, hvor alt holdes inde.
Min beundring kan ikke holdes inde, og den må deles.

Et ord dækker. Tak.







     

Her ses læsernes bedømmelse af historien
Antal stemmer1
Gennemsnits stemmer5
Antal visninger15
Udgivet den