En mystisk beundrer (Mandesex)
Erotiske noveller skrevet af  Kokkedal2980

Udgivet: 26-02-2025 00:01:01 - Gennemsnit: 5  Udskriv
Kategori(er): Biseksuel | Ekshibitionisme | Mandesex | Analsex | Offentlig | Onani | Sensuel Erotik
Antal tegn:24048



Der var noget ved ham, noget dragende og utilnærmeligt, der fik mig til at se længere end normalt. Han havde en måde at stå på, læne sig mod væggen med en ro, der udstrålede kontrol, men samtidig en latent spænding – som en hemmelighed, der ventede på at blive afsløret. Og hver gang vores øjne mødtes, kunne jeg mærke en gnist, som om vi begge vidste, at noget større lå og ventede.

Min mystiske fyr hedder Elias. Han er i starten af 40’erne, med mørkt, tætklippet hår, en velplejet skægstub og intense, gråblå øjne, der altid synes at fange mere, end de afslører. Han arbejder som konsulent og rejser ofte, hvilket forklarer, hvorfor han kun dukker op på stationen sporadisk. Hans fremtoning er altid afslappet, men med en underliggende selvsikkerhed – han bærer ofte en mørk frakke, der synes at skjule lige så meget som hans gådefulde smil.

Elias er en mand med mange lag. På overfladen virker han reserveret, men han har en uforudsigelighed og en legende tilgang til livet, der gør ham både fascinerende og dragende. Hans ord og handlinger er præcise, som om han altid ved præcis, hvad han vil – og hvad han kan få. Han er ikke bange for at udfordre grænser, hverken sine egne eller andres, og det er netop denne dristighed, der gør hans selskab så spændende.

Privat bærer Elias på en baggrund, han sjældent taler om. Han voksede op i en lille by, hvor han aldrig rigtig passede ind, og han har siden formet sit liv efter sine egne regler. Han lever for øjeblikke, der føles ægte og intense, og det er tydeligt, at hans møder med mig ikke kun er tilfældige – de er en del af en udforskning, som han har valgt at dele med mig.


Jeg havde bemærket ham flere gange på togperronen, når vi tog på arbejde tidligt om morgenen. Vi havde også kigget på hinanden, dog uden decideret at hilse, men lagt mærke til hinanden. Der var noget dragende ved ham. Han stod med hænderne dybt i lommen, og jeg var ikke helt sikker på hvorfor, men netop det fik mig ofte til at stirre en ekstra gang på ham.

Han var ikke prangende. Ingen store armbevægelser eller påfaldende tøjstil. En mørk jakke, et halstørklæde der lå nonchalant om halsen, og så hænderne begravet i lommerne. Måske var det netop det tilsyneladende uanfægtelige, der fangede mig. Noget ved måden, han lod blikket vandre over perronen, næsten uinteresseret, som om han var hævet over de morgentravle menneskemængder. Eller måske var det hans skarpe kindben og den svage skygge af skæg, der tydede på, at han ikke havde haft tid til at barbere sig, eller hans måde at være macho på.

Vi stod altid på samme tog. Han gik mod midten af vognen, mens jeg fandt en plads tættere på indgangen. Men i dag skete der noget. Da toget bremsede op ved stationen, og vi som vanligt stod der og ventede på, at dørene skulle åbne, mærkede jeg hans blik på mig. Ikke bare et tilfældigt møde af øjne, som det havde været tidligere. Dette var anderledes. Hans blik hvilede, måske bare et sekund for længe, men længe nok til, at jeg mærkede en spændende sitren i kroppen.

Jeg vidste ikke, hvad jeg skulle gøre. Jeg kunne have kigget væk, men i stedet lod jeg mine øjne blive hængende ved hans. Hans ansigt var udtryksløst, men alligevel var der en intensitet i hans øjne, der fik luften omkring os til at føles tykkere. Som om resten af perronen langsomt blev visket ud, og vi blev nærmest suget mod hinanden.

Dørene gik op med en skarp lyd, og folk begyndte at mase sig ind i toget. Jeg gik mod mit sædvanlige hjørne, men stoppede op, da jeg mærkede, han gik tæt bag mig. For første gang mærkede jeg hans tilstedeværelse så tydeligt, at det næsten føltes som et spændingsfelt.

Da jeg satte mig, var det som om han tøvede et øjeblik, men så valgte han sædet lige overfor.

Han sad stille og roligt og hans ene hånd formede bulen i bukserne. Mine øjne var låst fast. Hans læber formede sig i et let smil, tungen gled rundt om læberne, som en næsten umærkelig kurve, der gjorde alting endnu mere intimt og ophidsende. Han vidste præcis hvad han havde gang i.

Det var som om resten af togets passagerer forsvandt; summen af stemmer, raslen af tasker, endda de monotone stopannoncer smeltede sammen til en fjern baggrundslyd. Han fortsatte sit anonyme ‘arbejde’, hans fingre bevægede sig langsomt og selvsikkert, som om det hele var en del af et spil, vi begge forstod uden at have aftalt reglerne. Han havde nu et fast greb om pikken, der helt klart var stiv. Han begyndte at gnubbe på stoffet, og samtidig smile til mig.

Gad vide om nogen lagde mærke til hvad der foregik. Denne tanke var også pirrende, men samtidig skrækindjagende. Vi var i gang, og kunne ikke bare stoppe.

Min puls steg, og jeg kunne mærke varmen stige op gennem kroppen. Jeg forsøgte at lade som ingenting, men mine hænder bevægede sig næsten uden min kontrol. Jeg lod dem glide forsigtigt ned i mit eget skridt, mit blik stadig låst på hans hænder og den måde, han legede med stoffet på. Han løftede hovedet lidt, fangede igen mit blik og smilede bredere denne gang. En stille bekræftelse på, at vi begge præcis vidste, hvad vi havde gang i.

Der var noget pirrende ved anonymiteten, og ved at vide at ingen andre omkring os tilsyneladende lagde mærke til, hvad der skete. Eller også var det lige netop dét, der gjorde det så spændende – tanken om, at vi kunne blive opdaget når som helst. Han lænede sig lidt frem, kun en anelse, men det var nok til, at jeg kunne mærke hans nærhed.

“Du kigger ikke væk, kan du lide hvad du ser?” spurgte han pludselig, hans stemme var lav og rolig, nærmest som en hvisken, der kun var tiltænkt mig.

Jeg nikkede svagt på hovedet, ude af stand til at svare. Mine hænder forblev, hvor de var, og jeg kunne mærke, hvordan spændingen mellem os byggede sig op, hver eneste lille bevægelse et nyt lag på det usynlige bånd, der trak os tættere sammen.

Nu lagde han sin jakke henover skødet, langsomt og tilsyneladende afslappet, rykkede lidt frem i sædet, og jeg kunne mærke intensiteten i hans bevægelser. Han fumlede lidt, og jeg hørte den bløde lyd af en lynlås, der blev lukket op. Jeg var ikke i tvivl om hvad han havde gang i. Han trak jakken lidt til side, akkurat nok til, at jeg kunne se hans pik ganske tydeligt. Åh, den var flot, en drømmepik, som jeg ville gøre alt for at lege med – eller endnu bedre at blive kneppet af. Han gjorde ingen anstrengelser for at skjule det længere, og det fik mit hjerte til at hamre.

Han kiggede direkte på mig, hans øjne var mørke og fyldt med noget, der lignede en stille, men magtfuld udfordring. Så nikkede han let, en diskret opfordring, som om han gav mig tilladelse eller måske forventede, at jeg skulle følge hans eksempel. Jeg tøvede et øjeblik, men spændingen og hans blik trak mig ind, som en stærk strøm. Jeg lagde også min jakke henover min bule der tydeligt strammede, og min egen hånd gled hen til lynlåsen, og med næsten mekaniske bevægelser åbnede jeg langsomt op og rettede lidt på min jakke.

Han fik øje på min stive pik under jakken – ingen tvivl om det, for jeg så hans øjne der lyste. Og da jeg gned på min pik, og han fik øje på mit blottede pikhoved, så slikkede han sig om munden.

Vi sad der nu, spejlbilleder af hinanden, begge tydeligt udsatte men samtidigt trygge i det anonyme rum, vi havde skabt midt i toget. Mine øjne var låst fast på ham, og jeg kunne se, hvordan hans brystkasse hævede og sænkede sig hurtigere nu, hans vejrtrækning var tydeligt forandret. Det føltes, som om vi delte den samme ilt, den samme elektriske spænding, der fyldte luften mellem os.

Hans hånd bevægede sig lidt hurtigere, en meget bevidst og selvsikker rytme, og det var umuligt ikke at lade sig påvirke. Mine egne bevægelser blev også mere tydelige, min krop reagerede næsten instinktivt på det jeg så. Han lænede sig en anelse frem, hans blik søgte mit, og i det øjeblik var der ingen barrierer mellem os. Kun os to, midt i en verden af fremmede, fanget i en usynlig boble, hvor alt andet ophørte med at eksistere.

Han løftede sin frakke en anelse, og jeg så igen kunne ane hans stive pik inde under. En flot og tyk pik, som han havde et godt greb om. Nu rykkede han længere frem på sædet, og hans knæ næsten rørte mine. Jeg fulgte efter, drevet af en blanding af begær og en næsten uvirkelig følelse af, at vi delte noget, som ingen andre i vognen bemærkede. Vores øjne var låst i hinandens, men blikkene flakkede også nedad, som om vi begge forsøgte at tage hele situationen ind. Jeg havde aldrig prøvet sådan et ’skyggespil’ før, og var nu helt inde i det, og ville ikke slippe det. Det skulle bare fuldføres nu. Jeg var tæt på, men ville ikke være den første der lod stå til.

Spændingen nåede sit klimaks, og så skete det – uundgåeligt og befriende. En bølge skyllede gennem mig, og jeg så på, hvordan han gav sig hen. De vildeste dråber af den friske hvide sperm dryppede ned på det grå gulv mellem os, efterfulgt af et ekstra sprøjt der ramte mit bukseben, næsten som en stille hyldest til det øjeblik, vi havde skabt sammen. Ingen sagde noget. Det var ikke nødvendigt, men det var chokerende og ophidsende på samme tid.

Han smilede igen, et ret tilfredst og næsten drilsk smil, der fik min egen mundvig til at trække sig op. Vi gjorde os rene, så godt vi kunne, med jakken og vores hænder, mens vi forsøgte at være diskrete. Jeg lod mine fingre strejfe mine læber, slikkede forsigtigt resterne af fingrene og bemærkede, at han gjorde det samme. Det føltes ikke mærkeligt, kun naturligt, som en del af den ordløse forståelse mellem os.

Da vi var færdige, lænede vi os tilbage i sæderne. Jeg mærkede en ro, der bredte sig i min krop, som efter et kraftigt stormvejr, der havde lagt sig. Toget kørte videre, og lydene omkring os blev igen tydelige – summen af samtaler, raslende aviser og den anonyme stemme, der annoncerede næste stop. Men vi sad der, stille og rolige, med en afslappethed, der kun kunne komme efter noget så intenst.


Den næste dag gentog scenen sig, men med en lille ændring, der på en eller anden måde gjorde det hele endnu mere intimt og spændende. Da vi begge stod på perronen, mødtes vores blikke igen, og uden at sige noget trådte vi ind i toget samtidigt. Denne gang satte han sig ikke overfor, men ved siden af mig. Jeg tøvede et øjeblik, og mit hjerte var allerede begyndt at slå hurtigere.

Afstanden mellem os var nu næsten ikke eksisterende. Vores skuldre strejfede hinanden, og jeg kunne mærke varmen fra hans krop gennem stoffet i vores jakker. Der var en spænding i luften, en form for generthed, der gjorde det svært for os at få øjenkontakt samtidigt. Hver gang jeg lod mit blik glide mod hans ansigt, var hans øjne sænket. Og når han endelig kiggede op, vendte jeg hurtigt blikket væk. Det var som om, vi begge havde behov for en pause fra intensiteten, vi havde delt dagen før, men alligevel kunne vi ikke undvige hinandens nærhed.

Efter nogle minutter brød han tavsheden uden ord. Hans hånd, der lå afslappet på låret, begyndte at bevæge sig langsomt, næsten umærkeligt. Jeg så det ud af øjenkrogen og mærkede straks, hvordan mit eget åndedræt blev tungere. Der var et nyt spil i gang, på et nyt niveau i forhold til det, vi havde skabt dagen før.

Jeg lod min egen hånd glide ned langs mit lår, indtil den hvilede tæt på hans. Ingen af os sagde noget, men det behøvede vi heller ikke, vi var begge udmærkede klar over hvad det gik ud på. Varmen mellem vores hænder, vores skuldre der rørte hinanden, og de tunge, urolige vejrtrækninger sagde mere end ord nogensinde kunne. Og bulerne i bukserne fortalte resten.

Jeg kunne dufte ham, den varme maskuline duft, der altid havde haft en særlig effekt på mig. Det var ikke bare en duft – det var en fornemmelse, et løfte om noget råt og noget ægte. Den gik lige i pikken på mig, og jeg kunne mærke, hvordan min egen krop reagerede, som om duften alene var nok til at vække alt i mig.

Mit blik faldt igen på hans bule, der allerede var sten hård og tydeligt pressede sig mod stoffet i hans bukser. Den lå ud til venstre, og tegnede et meget tydeligt billede af hvad der gemte sig inde under. Meget tydeligt endda, og en ganske lille våd plet viste sig. Jeg var næsten hypnotiseret.

Hans hånd gled roligt ned og lagde sig om den, som om det var den mest naturlige ting i verden. Han klemte om den. Jeg så musklerne i fingrene og jeg ønskede allerede, at det var min hånd, der klemte om hans stive pik. Mit eget åndedræt blev atter tungere, og uden at tænke efter gjorde jeg det samme. Mine fingre fandt samme vej, og det føltes, som om min krop nærmest vibrerede af liderlighed, hver eneste nerveende var rettet mod ham. Og begge pikke var tydeligt ’kampklare’.

Han sad helt roligt, men jeg kunne mærke energien, den måde hans krop næsten pulserede af tilstedeværelse. Hans anden hånd gled nu langsomt op ad hans mave og videre mod brystet. Bevægelsen var flydende, nærmest elegant, og mit blik fulgte den som trukket af en usynlig snor. Jeg forestillede mig, hvordan det ville være at røre ved ham dér, mærke varmen fra hans bare hud, lade mine fingre strejfe hans bløde behåring og klemme om de markerede muskler.

Ved kanten af hans poloshirt så jeg tydeligt en smule behåring, en antydning, der fik fantasierne til at løbe løbsk. Jeg forestillede mig, hvordan hans bryst måtte føles – silkeblødt og varmt, måske dækket af en tydelig og mandig hårvækst, der ville kildre mellem mine fingerspidser. Gad vide om han var trimmet eller om behåringen var vild og naturlig?

Han fangede mit blik og smilede svagt, som om han præcis vidste, hvad jeg tænkte på.

Så hviskede han næsten uhørligt: “Jeg er tæt på, jeg er klar!” Ordene sendte en bølge af spænding igennem mig. Det kunne betyde to ting, men der var ingen tvivl om, hvad han mente, da han hurtigt lagde sin jakke over skødet. Jeg fulgte instinktivt hans bevægelse og placerede min egen jakke på samme måde, som et spejl af hans handlinger.

Med rolige fingre åbnede vi bukserne, og jeg skimtede, hvordan hans hånd, sikker og uden tøven, fandt vej over til mig. Det næste øjeblik mærkede jeg hånden om min hårde pik, varm og fast. Hans smil bekræftede hans nydelse, og hans hånd klemte blidt, men samtidig med en styrke, der fik min vejrtrækning til at ryste. Det var den vildeste følelse, en blanding af rå intimitet og den elektriske spænding, som kun den slags øjeblikke kan skabe.

Jeg lukkede øjnene kort og prøvede at samle mig, men hans berøring, de små bevægelser, frem og tilbage, som han udførte på skønneste vis gjorde, at jeg trak mig længere ind i øjeblikket. Hans hånd føltes anderledes end min egen – en andens greb, udforskende på en lækker og liderlig måde, men også meget målrettet. Jeg kunne mærke varmen fra ham sprede sig, som om vores kroppe var blevet forbundet på en usynlig måde.

Jeg lod min hånd glide over til ham, tøvende i starten, men han nikkede kort og lod et lille suk undslippe sine læber. Jeg greb fat om ham, mærkede hans hårdhed og varme mod min hånd, og det føltes næsten overvældende. Hans pik var tydelig større, tykkere end jeg havde forestillet mig, og fyldte min hånd ud. Vores bevægelser faldt i takt, stille og diskrete, men intense. Jeg kunne høre hans tunge vejrtrækning tæt ved mig, og den blandede sig med min egen, som om vi delte samme rytme, samme begær. Jeg lod mine fingre lege med hans blottede pikhoved, og især det faldt åbenbart i hans smag.

“Du har en lækker pik,” mumlede han lavt, så lavt, at kun jeg kunne høre det. Hans stemme var ru og fuld af den samme spænding, jeg følte, ”den har en god størrelse.”

Jeg mærkede hans hårdhed, stenhård og varm i min hånd. Det var en helt vild følelse at holde om en andens pik på denne lidt hemmelige måde, så tæt på, og så intimt. Mine fingre gled langsomt over ham, og hans reaktioner afslørede alt – små, ubevidste stød i hans krop, dybere vejrtrækninger, et næsten uhørligt suk, der sivede ud mellem hans læber, og prespermen der nu gled mellem mine fingre.

Pludselig stivnede han, hele hans krop blev spændt, og jeg vidste, hvad der skete. Jeg mærkede det – den varme sperm, der ramte min hånd, og det næsten stille øjeblik lige bagefter, hvor han trak vejret tungt og hvilede afslappet mod sædet. Det var, som om tiden stod stille, mens jeg tog det hele ind. Hans reaktion, hans nærvær, det, vi lige havde delt. Og ikke mindst fornemmelsen af spermen der løb ned over min hånd, og mellem mine fingre.

Det blev for meget for mig. Al den ophobede spænding, følelsen af hans krop mod min, hans hårde hånd omkring min pik – det sendte mig ud over kanten. Jeg kom, og det føltes, som om hele min krop eksploderede. Mine ben rystede svagt, og jeg havde svært ved at holde styr på mig selv. Det var så intenst, så overvældende, at jeg nærmest havde svært ved at være i min egen krop.

Jeg lukkede øjnene et kort øjeblik og forsøgte at trække vejret normalt igen, men mit hjerte hamrede stadig hårdt i brystet. Jeg mærkede hans hånd stryge let over min pik, næsten som en form for tak eller forståelse. Det var en lille gestus, men den føltes enorm. Vi sad der i stilhed, bare i øjeblikket, indtil han rakte ud efter sin jakke og tørrede os begge diskret af, mens han sendte mig et skævt smil.

“Togture bliver aldrig det samme,” mumlede han med en lav, og blød latter. Jeg kunne ikke lade være med at smile tilbage, stadig lidt forpustet, stadig fanget i den vilde orgasme, og den næsten uvirkelige følelse af det, vi lige havde gjort sammen.


Der gik en uge, hvor jeg ikke så ham. Hver morgen, da jeg stod på toget, spejdede jeg efter ham, men han var der ikke. Det føltes som om, jeg manglede noget – noget, jeg ikke kunne sætte ord på. Men så, en tidlig mandag morgen, var han der igen. Synet af ham sendte straks et sug gennem maven, og selv pikken reagerede med det samme. Han stod atter i nærheden af mig på perronen, og vores blikke mødtes kort, men der var lidt for mange mennesker omkring os i dag, og det ændrede dynamikken en smule.

Da vi kom ind i toget, fandt vi os selv stående tæt sammen ved væggen tæt på indstigningen. Meget tæt sammen. Stemningen mellem os var intens, igen næsten sitrende elektrisk. Han lænede sig lidt tættere på mig og hviskede lavt, men direkte ind i mit øre: “Jeg vil mærke dig, du skal trylle med din pik.” Hans ord var som en tændsats, og mit blik flakkede over til ham, spørgende. Han svarede på mit usagte spørgsmål, hans stemme lav og intens: “Du skal kneppe mig – jeg er åben bagtil,” og i det samme mærkede jeg hans hånd klemme om min bule. ”Og du er jo allerede klar.”

Mit hjerte hamrede hårdt, og jeg kunne mærke varmen stige i min krop. Han rykkede tættere på, lænede sig lidt ind mod mig, og jeg kunne mærke hans ånde mod min hals. Hans hånd fandt min, og før jeg vidste af det, førte han den ned mod sin bagdel. Jeg lod den følge med, tøvende, men nysgerrig, og så mærkede jeg det. Der var hul i stoffet på hans bukser, diskret, men med en tydelig og åbenlys hensigt. Og så var han nøgen inde under.

Mine fingre strejfede hans varme, bløde hud, og jeg blev overvældet af den nervepirrende følelse, af hans sårbarhed og tillid. Han pressede sig en anelse mere ind mod mig, som om han inviterede mig til at udforske endnu mere, og det føltes, som om alting omkring os forsvandt – lyden af toget, de andre passagerer, verden udenfor. Der var kun os to, fanget i et øjeblik af begær og fælles forståelse.

Jeg mærkede igennem hullet. Han havde allerede smurt sig godt ind, og en af mine fingre gled ubesværet op i ham. Et lydløst støn kom fra min kærlige og sexhungrende elsker. Han var mere end klar. Og det var min pik også, for jeg fornemmede allerede den smørende presperm pible frem.

Jeg var så tændt nu, men jeg tøvede stadig lidt, usikker på, hvordan jeg skulle gribe det hele an, men han vendte hovedet og fangede mit blik. Hans øjne brændte af intensitet, og hans læber formede et enkelt ord: “Nu, kom nu!”

Jeg havde på fornemmelsen at en fyr ovre i modsatte hjørne havde en idé om, at vi havde noget kørende. Han kiggede direkte på mig, men det gjorde mig kun endnu mere liderlig og tændt. Gad vide om han også var liderlig.

Men jeg var ikke i tvivl længere. Spændingen mellem os var næsten uudholdelig, og vi var begge drevet af den samme ustyrlige og liderlige lyst. Han stod stadig helt op af mig, så tæt at jeg kunne mærke hans kropsvarme gennem tøjet. Min egen begejstring pressede sig mod hans baller, og jeg vidste, at han kunne mærke det. Han holdt sin frakke foran sig som et skjold, men også som en diskret beskyttelse mod de nysgerrige blikke omkring os, og ikke mindst hans egen bule der atter var tydelig.

Mine hænder bevægede sig automatisk, næsten som om de blev styret af en kraft uden for mig selv. Jeg lynede stille og diskret op, mit blik konstant opmærksom på omgivelserne, men mit fokus var på ham. Mine fingre fandt åbningen i hans bukser, det lille våde hul, som han havde forberedt til mig, og der var ingen tøven fra hans side. Han skubbede sig en anelse bagud mod mig, som om han ville gøre det så nemt som muligt at glide op i ham.

Jeg kunne mærke hans bløde hud og den varme, der strålede ud fra ham, og det sendte en bølge af vild energi igennem mig. Jeg kunne komme allerede nu, bare ved tanken om, hvad vi havde gang i, men jeg holdt mig tilbage. Jeg ville gøre det ordentligt. Jeg ville tage ham præcis, som han ønskede det – og som jeg selv brændte for.

Med min ene hånd førte jeg mig selv på plads, og han lod et næsten uhørligt suk slippe ud, da jeg pressede mig forsigtigt mod ham. Det var en surrealistisk følelse – det lille rum, de mange mennesker omkring os, og så os to, fanget i vores fælles krop. Jeg trængte langsomt men tydeligt ind, og hans krop gav efter for mig, varm og modtagelig. Det var fantastisk. Og jeg gled helt i bund.

Han lænede sig lidt mere mod væggen og skubbede diskret tilbage mod mig, hans frakke stadig holdt foran os som et skjold. Jeg begyndte at bevæge mig, langsomt og forsigtigt, men snart kunne jeg ikke holde igen. Vores kroppe bevægede sig sammen i en rytme, der føltes naturlig og instinktiv. Det var de vildeste følelser der bredte sig i min krop – intens, grænseoverskridende og vidunderligt. Og så kom jeg, og pressede mig nu helt i bund. Jeg mærkede hvert et skud. Spermen spredte sig i hans indre, og hver et stød fordelte de varme dråber af liderlig sperm. Jeg var så rystet over tanken om hvad jeg lige havde gennemført.


Det var en uge senere, på samme station, da jeg så ham igen. Han stod der, men denne gang var han ikke alene. Ved hans side var en anden mand – en noget yngre, lidt ranglet, men med et smil, der tydeligvis var rettet mod ham. De stod tæt, næsten helt op ad hinanden, og det var tydeligt, at der var en intimitet imellem dem, en lethed i deres bevægelser, der afslørede noget nyt og spændende.

Jeg stoppede op et øjeblik, usikker på, hvordan jeg skulle reagere. Han så mig. Hans øjne fangede mine, præcis som de altid havde gjort, men denne gang var det anderledes. Han smilede – det samme skæve, selvsikre smil, der havde draget mig fra starten. Men der var ikke mere i det. Ingen invitation, ingen gnist. Bare en rolig erkendelse af, at vi begge vidste, hvad der havde været, og at det nu var forbi.

Han havde fundet nye veje og nye oplevelser. Det var ikke til at sige, hvor længe det ville vare, men det var ikke længere mig, der var en del af dem. Jeg stod der et øjeblik længere og betragtede dem, før jeg vendte mig om og gik videre. Der var en tomhed i mig, men også en stilfærdig accept. Nogle øjeblikke er ikke skabt til at vare evigt – de er bare skabt til at være.



Erotiske noveller skrevet af  Kokkedal2980





Påskønnelse
Her kan du, også Anonyme læsere, give en lille ting til forfatteren af historien, for at vise din påskønnelse.

(3)
(1)
(0)

Læst af bruger

Stemme og kommentar

5 * = Virkelig god historie
4 * = God historie
3 * = Ok historie
2 * = Under middel historie
1 * = Dårlig historie



For at kunne stemme, skal du oprette dig som bruger.

dkjeld(M) 28-02-2025 11:18
En smuk og intens mandesex. Lækkert.




olfert57(m) 26-02-2025 09:58
Jeg har tit drømt om at møde den fremmede frister i toget. Idag mødte jeg ham i denne skønne historie


Natur ist gut(m) 26-02-2025 06:36
Mega spændende og frækt.


Lotuspigen(K) 25-02-2025 00:53
En fantastisk godt skrevet historie og fræk som bare f.....
Jeg er tydelig vis ikke bøsse, men din historie kan godt tænde mig alligevel.


Friskbifyr(M) 05-02-2025 08:42
Jeg elsker bare dine historier. Du skriver så godt, at man lever sig helt ind i historien.




     

Her ses læsernes bedømmelse af historien
Antal stemmer5
Gennemsnits stemmer5
Antal visninger3706
Udgivet den26-02-2025 00:01:01