Forfattere
Her er en liste af alle forfattere der har skrevet på sexwriter.

Denne liste bliver opdateret hver gang en ny historie bliver udgivet.
Først vises der 50 forfattere der sidst har udgivet en historie - bruger du søgefunktionen er listen ikke begrænset til 50.
Du kan skrive flere søge ord, disse skal adskilles af et mellemrum.

Søg her:


Navn
  
Antal
  
Tot besøg
  
Gns besøg
  
Tot stemmer
  
Gns
  
Komment.
  
Historier
  
Kash121262212621573,0892006-07-31
Resevoir dog.122649226493533,52132006-07-31
Wonderdreng11360713607292,3812006-07-31
Feriedrengen128149281492473,802006-07-31
Bølle187888788893,8442006-07-31
Lillepigen11035710357813,4352006-07-31
Xalmon118259182591293,5102006-07-31
Gdrunk37352824509,336663,11152006-07-31
Anthrax57288314576,68664,03272006-07-31
Henrik713031018615,7110843,68272006-07-31
Chaufføren128275282753733,95112006-07-31
Ronnie116842168421152,4272006-07-31
Bøffen251226256135313,8752006-07-31
Dinkyf311064736882,3311403,84342006-07-31
Yoda110317103171403,3162006-07-31
Maximus248670243353992,21212006-07-31
Charlotte114543145431493,0352006-07-31
Ægtemanden23805519027,53933,39152006-07-31
L.11047110471674,0372006-07-31
Den heldige357735192455323,07212006-07-31
Fedtmuler131531315313023,78132006-07-31
Den flove11965619656782,5942006-07-31
Fysmanden
Profil | Skriv til
36874622915,334173,562006-07-31
Den generte233680168403963,6392006-07-31
Alexander117030170301963,8382006-07-31
Naboen11826418264383,4552006-07-31
Dick283872419366513,76132006-07-31
Svenåge613336522227,54503,0432006-07-31
Line113054130541023,9642006-07-31
Jarle174407440182,3922006-07-31
Denma23703318516,53273,07142006-07-31
Kap11643216432412,8522006-07-31
P6912945114383,4415843,7482006-07-31
Louise24890524452,54943,83232006-07-31
Teknikeren133256332562863,11142006-07-31
Jan121234212342302,8282006-07-31
Omikron37143523811,678573,77322006-07-31
Sn122439224392282,8142006-07-31
Flowerprober11388513885903,6772006-07-31
Erotikskriveren113550135502013,8872006-07-31
Morten24048720243,53252,72202006-07-31
Bulderby128305283051553,8592006-07-31
Fængselsbetjent196049604873,2372006-07-31
Miss kitten243562217812824,03252006-07-31
Rollos far120866208662633,91172006-07-31
Dreamer11645316453931,77112006-07-31
Joggingtøsen27280936404,56233,87282006-07-31
Xxx132583325833043,4372006-07-31
Mulle114771147711523,3252006-07-31