Forfattere
Her er en liste af alle forfattere der har skrevet på sexwriter.

Denne liste bliver opdateret hver gang en ny historie bliver udgivet.
Først vises der 50 forfattere der sidst har udgivet en historie - bruger du søgefunktionen er listen ikke begrænset til 50.
Du kan skrive flere søge ord, disse skal adskilles af et mellemrum.

Søg her:


Navn
  
Antal
  
Tot besøg
  
Gns besøg
  
Tot stemmer
  
Gns
  
Komment.
  
Historier
  
Sidespringeren11011710117834,0032006-07-31
Kash129016290161573,08102006-07-31
Resevoir dog.127445274453563,53172006-07-31
Wonderdreng11760817608292,3812006-07-31
Feriedrengen132323323232473,8002006-07-31
Bølle11134211342903,8452006-07-31
Lillepigen11373413734823,4352006-07-31
Xalmon121130211301313,50112006-07-31
Gdrunk3102110340376863,11232006-07-31
Anthrax591694183398744,04312006-07-31
Henrik71686282409011083,68422006-07-31
Ægtemanden250938254694033,40182006-07-31
Chaufføren137752377523833,96152006-07-31
Bøffen261073305365323,8782006-07-31
Dinkyf31459094863611713,85412006-07-31
Yoda114036140361423,3072006-07-31
Maximus259297296484052,20252006-07-31
Charlotte119253192531493,0352006-07-31
Svenåge6153405255684533,0442006-07-31
L.11306913069684,0372006-07-31
Den heldige370459234865363,07242006-07-31
Fedtmuler138885388853053,78142006-07-31
Den flove12422724227782,5942006-07-31
Fysmanden
senioren()
393679312264263,52112006-07-31
Den generte242604213024033,64122006-07-31
Alexander121665216652013,8592006-07-31
Naboen12399523995403,5062006-07-31
Dick2113581567906723,78252006-07-31
Flowerprober11690616906953,69102006-07-31
Line117441174411063,9242006-07-31
Jarle196339633182,3922006-07-31
Denma246025230123313,07152006-07-31
Kap12086320863432,7942006-07-31
P691677331863716223,71662006-07-31
Louise262457312285013,84262006-07-31
Teknikeren151993519932963,13212006-07-31
Omikron392233307448733,78392006-07-31
Sn127875278752302,8052006-07-31
Mulle120779207791563,3192006-07-31
Erotikskriveren116936169362033,8882006-07-31
Morten252759263803342,75222006-07-31
Bulderby134794347941573,85102006-07-31
Fængselsbetjent11311913119873,2372006-07-31
Miss kitten255960279802894,04302006-07-31
Rollos far124834248342663,92192006-07-31
Dreamer11939919399931,77122006-07-31
Joggingtøsen281316406586253,87292006-07-31
Xxx144587445873113,4482006-07-31
Locotus143714437143273,4582006-07-31
Kiggeren183677836776204,05442006-07-31