Forfattere
Her er en liste af alle forfattere der har skrevet på sexwriter.

Denne liste bliver opdateret hver gang en ny historie bliver udgivet.
Først vises der 50 forfattere der sidst har udgivet en historie - bruger du søgefunktionen er listen ikke begrænset til 50.
Du kan skrive flere søge ord, disse skal adskilles af et mellemrum.

Søg her:


Navn
  
Antal
  
Tot besøg
  
Gns besøg
  
Tot stemmer
  
Gns
  
Komment.
  
Historier
  
Sidespringeren11051310513834,0032006-07-31
Kash129955299551573,08102006-07-31
Resevoir dog.128111281113563,53172006-07-31
Wonderdreng11800218002292,3812006-07-31
Feriedrengen132863328632473,8002006-07-31
Bølle11162311623903,8452006-07-31
Lillepigen11407014070823,4352006-07-31
Xalmon121483214831313,50112006-07-31
Gdrunk3105805352686873,11232006-07-31
Anthrax593815187638754,04312006-07-31
Henrik71736942481311093,68422006-07-31
Ægtemanden252741263704033,40182006-07-31
Chaufføren139178391783833,96152006-07-31
Bøffen262794313975323,8782006-07-31
Dinkyf31507675025611723,85412006-07-31
Yoda114543145431433,3082006-07-31
Maximus260503302524052,20252006-07-31
Charlotte120035200351493,0362006-07-31
Svenåge6155999260004533,0442006-07-31
L.11347713477704,0482006-07-31
Den heldige371854239515373,07242006-07-31
Fedtmuler139910399103063,79142006-07-31
Den flove12467524675792,6142006-07-31
Fysmanden
senioren()
396534321784263,52112006-07-31
Den generte244138220694033,64122006-07-31
Alexander122138221382013,8592006-07-31
Naboen12461424614403,5062006-07-31
Dick2118224591126733,78252006-07-31
Flowerprober11718717187953,69102006-07-31
Line118009180091073,9552006-07-31
Jarle198499849182,3922006-07-31
Denma247183235923313,07152006-07-31
Kap12130821308432,7942006-07-31
P691719761910816233,71672006-07-31
Louise264545322725023,84262006-07-31
Teknikeren153839538392963,13222006-07-31
Omikron394375314588733,78392006-07-31
Sn128532285322302,8052006-07-31
Mulle121632216321563,3192006-07-31
Erotikskriveren117449174492033,8882006-07-31
Morten254152270763352,75222006-07-31
Bulderby135439354391573,85102006-07-31
Fængselsbetjent11366713667873,2372006-07-31
Miss kitten257483287422894,04302006-07-31
Rollos far125371253712663,92192006-07-31
Dreamer11970819708931,77122006-07-31
Joggingtøsen282535412686253,87292006-07-31
Xxx145976459763123,4582006-07-31
Locotus145341453413273,4582006-07-31
Kiggeren185332853326224,05452006-07-31